Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Ostatní běžecké pomůcky » Čelovka Black Diamond Spot

Čelovka Black Diamond Spot

Nalezené položky: 8 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Česká Lípa

Celkem 299 km
Minulý měsíc 0 km

Komik1000 muž 27.11.2008 09:05:22

Včera jsem běžel s nějakou noname čelovkou, sice 21diod, ale bylo to utrpení. Omrknul jsem net i diskuse a hledám čelovku pro běh v lese. Nedokážu si představit jak velký je rozdíl mezi levnejma čelovkama a lepšíma s luxeonem. Dále bych se chtěl vyvarovat čelovce s úzkým dlouhým kuželem, to mi pro běh nepřipadá vhodné.

Narazil jsem na čelovku Black Diamond Spot, a poměr ceny a svítivosti se mi zalíbil. Jen nevím jestli je opravdu vhodná pro běh. Mátě někdo zkušenosti? Případně mi doporučte jinou v ceně cca 1200,–.

http://www.ledshop.cz/…zBDSPOT.html

avatar

burak muž 27.11.2008 09:37:33

Beham s celovkou, ktera je predchudcem Black Diamond Icon (http://www.bartsport.cz/…diamond-icon) a nemuzu si stezovat. Ale rozbitym cestam se stejne radsi vyhybam. I kdyz sviti dobre, vymoly a koreny proste vypadaji ve svetle celovky jinak a casteji spatne doslapnu. Jinak bych radil nejaky typ s baterkami vzadu. Mival jsem celovku s baterkami vepredu a byla takova nevyvazena a svetlo se pri behu hodne houpalo.

avatar

Česká Lípa

Celkem 299 km
Minulý měsíc 0 km

Komik1000 muž 27.11.2008 10:00:12

S tou levnou čelovkou jsem ani nerozlišil zda ten černý flek na cestě přede mnou je kaluž, bláto nebo díra. Kdybych to tam neznal a nevěděl že žádný výmol v těch místech není, asi bych si ani nezaběhal. Škoda že dobré světlo je tak drahé. Zatím mám možnost běhat především za denního světla, ale občas se přece jen vyskytne časový pres a musím vyběhnout až za tmy.

avatar

Česká Lípa

Celkem 299 km
Minulý měsíc 0 km

Komik1000 muž 27.11.2008 10:31:43

tak jsem našel i něco úchvatného : http://www.led-lenser.cz/…enser-h7.php , ta má všechno co bych po čelovce chtěl.

avatar

Milevsko

Celkem 3094 km
Minulý měsíc 0 km

Řehoř muž 27.11.2008 10:41:57

Hezká, napiš pak, jaké máš zkušenosti… :)

Motto: Anima Sana In Corpore Sano -- V zdravém těle zdravý duch
avatar

Česká Lípa

Celkem 299 km
Minulý měsíc 0 km

Komik1000 muž 27.11.2008 13:20:50

Jen jestli mi jí ježíšek přinese…

avatar

zajicova2 žena 02.01.2009 20:36:00

Zdravim, mozna pisu se zpozdenim, ale prece:o). Celovku Black Diamond Spot prave prodavam (dostala jsem dve celovky pod stromecek). Osobni zkusenost s ni nemam, ale cetla jsem na ni jen same dobre reference. Chcete doporucit jinou za 1200,–, ja nabizim tu svou – nepouzitou – za 1100,– (cena na Husky.cz – 1290,–). Pokud budete mit zajem, piste nebo volejte na 724 915 213. Muzu ji predat osobne v Praze.

avatar

Česká Lípa

Celkem 299 km
Minulý měsíc 0 km

Komik1000 muž 03.01.2009 20:32:41

Kdepak… já chci už jen tu jednu jedinou : Led lenser H7. (bohužel ježíšek mi jí nepřinesl, asi jsem zlobil).

Nalezené položky: 8 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.