Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecký trénink » středni tratě

středni tratě

Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

chico muž 20.07.2008 19:53:25

Ahoj, měl bych dotaz, začal jsem na svoje poměry trochu vic trenovat.Po čtvrt roce jsem to dotahl na 49:51 na čtvrtku (měřeno na elektriku ), ale hrozně mě po každém tréningu boli okostice. Prioritne to přičítám nezvyku na běh v tretrách. Všude kde jsem se ptal mi tvrdí že si budu muset rok vytrpět a pak to přejde. Neznáte někdo nějaké cviky (na posílení – to je asi blbej výraz ) aby to bylo alespon snesitelné ( zatím jenom leduju ), nerad bych skončil s atletikou jenom kvuli okosticim. Diky P.

Motto: já nejsem pomalej, jen mam vždy tu nejpomalejší dráhu!
avatar

České Budějovice, Bratříkov

10 km: 0:36:59 (2006)
půlmaraton: 1:25:58 (2006)
maraton: 3:33:50 (2008)

fuji muž 24.07.2008 19:36:24

Je treba poradne cvicit svalstvo berce – specialni bezecka cviceni, protahovani a cvicit i plosku nohy, kam se upinaji svaly. Mozna zkus navstivit lekare a natocit svuj beh na video. I tam by se jiste dalo neco najit. Jinak ale mas pravdu. Na fakulte mela rada kluku problemy s okosticemi, kdyz zacali behat na stadionu s umelou plochou- Proste svaly nejsou zvykle a tretry udelaly take sve. Pozor vsak na zanety! Kazdopadne tvuj cas je velice slusny a preju hodne uspechu do dalsich let.

Motto: [i]"Nechtěj všechno ale jen to, co nemůžeš!"[/i] [i]Já[/i]
avatar

České Budějovice, Bratříkov

10 km: 0:36:59 (2006)
půlmaraton: 1:25:58 (2006)
maraton: 3:33:50 (2008)

fuji muž 24.07.2008 19:38:19

To posileni – hlavne bezecka abeceda a tu plosku nohy. Vem si treba molitanovy micek a sbirej ho do prstu, poustej atd. Behej bos po trave i po umelem povrchu. Hlavne vyklusani.

Motto: [i]"Nechtěj všechno ale jen to, co nemůžeš!"[/i] [i]Já[/i]
avatar

Praha 4

karolína žena 24.07.2008 21:34:30

já mám tedy s okosticema moc špatný zkušenosti,měla jsem zánět asi v 15 letech ,nepomohly ani elektroléčby ani mastičky…přešlo to až když jsem přestala trénovat na tartanu,trénovala jsem na škváře (jenže ta už dneska skoro není :-( ) a trénovala jsem podstatně méně…no a teď ,ve 40,jsem si párkrát zkusila zařadit do tréninku nějaké 400 a 800 na dráze (tartanu) a okostice mě chytly znovu .. tak nevím snad je medicína už dál,já už to řeším spíš odpočinkem a zůstávám u běhu po lese :-)......držím palce karolína

avatar

chico muž 27.07.2008 12:35:38

Díky, diky moc za rady, budu se snazit zapracovat. Trochu me desi ze nektery trening odbeham temer bez bolesti a jiny, slozenim velmy podobny musim zabalit uz po prvnim rychlejsim useku. Ano abecedu jsem zacal poctive drit, doted jsem ji bral jako takove nutne zlo :-(. Taky bych to rad resil odpocinkem :-) ale to by ze me trener nemel radost.

Motto: já nejsem pomalej, jen mam vždy tu nejpomalejší dráhu!
Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.