Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » Bolest pravej nohy pri behu

Bolest pravej nohy pri behu

Nalezené položky: 7 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Chrochnivoj muž 17.05.2017 12:21:46

Dobry den,

pred 2 tyzdnami som zacal behat, nakolko to dospelo do stadia 20kg nadvahy a neustalej unavy.Mam 32 rokov. Beham po nespevnenych cestach ( polia, luky ) , topanky na trail mam kupene.

Po cca 5 minutach behu pocitujem silnu bolest na vonkajsej strane klenby pravej nohy ( od malicka k pate ) . Bolest neutichne ani pri chodzi – jedinou pomocou je pri chodzi chodit pravou nohou ako tucniak – vytocena noha do prava.

Pripisujem to nespravnej sportovej obuvi ( s lavou nohou tento problem nemam ).

Problem pocitujem aj pri korculovani, opat len na pravej nohe ( bolest zmizne akonahle si korcule vyzujem ) .

Chcel by som Vas preto poziadat o Vas nazor a takisto , ak je to mozne odporucit mi sportoveho lekara v Brne, ktory by vedel urcit o co konkretne sa jedna ( pri behu na trenazeri ) a ci je mozne tuto situaciu riesit nejakou vlozkou do bezeckych topanok.

Dakujem, Viktor

avatar

runner159 muž 17.05.2017 13:46:17

Taky mě to postihlo po tom co jsem toho tuhle zimu hodně skatoval na běžkách a pak zase začal víc běhat. Bolelo to tak že sem skoro nemohl došlápnout, ale po dvou tejdnech to přestalo. Chce to dát tomu klid.

avatar

Chrochnivoj muž 17.05.2017 14:02:13

Ja tu bolest pocitujem len pri behu. Akonahle dam dole topanku, tak bolest prestane zhruba do minuty ( to iste plati aj pri korculiach ). Mimo behu tieto problemy nemam, preto mi napadlo, ci sa naozaj nejedna o nespravne vybranu obuv na beh ( mozno nejaka vlozka do pravej topanky, cokolvek, nejaka deformacia nohy.. → preto ta rada o lekara v Brne ).

avatar

Celkem 27228,99 km
Minulý měsíc 0 km

jm1 muž 17.05.2017 14:24:53

>> Chrochnivoj, 17. 05. 2017 12:21:46 …pred 2 tyzdnami som zacal behat…Po cca 5 minutach behu…

>> Chrochnivoj, 17. 05. 2017 12:21:46 …odporucit mi sportoveho lekara v Brne…

Cas od casu se o tom (BTW, vyrazne ziveji nez zde ;-) ) debatuje na brnenskych bezec. vlaknech na FB.

Spatna zprava: pri platbe „pres pojistovnu“ se priprav na pomerne dlouhe objednaci doby. A nechces-li cekat (do podzimu ?) , tak ihned aplikovatelne doporuceni zni: SNIZ DAVKY a ZPOMAL.

avatar

runner159 muž 17.05.2017 15:17:26

>> Chrochnivoj, 17. 05. 2017 14:02:13

Jo a zapomněl jsem ti napsat že běhat s 20kg nadváhou je blbost.

avatar

Zvolen

tiborw muž 17.05.2017 15:43:31

Je mozne ze mas topanku prilis silno zviazanu. Skus povolit snurky a vyskusaj.

avatar

Desert muž 18.05.2017 17:35:11

>> Chrochnivoj, 17. 05. 2017 12:21:46

nekoupil jsi si je náhodou ve Španělsku, :-)

Nalezené položky: 7 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.