Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecký trénink » Potřebuji nutně radu..

Potřebuji nutně radu..

Nalezené položky: 14 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Martin K. muž 26.01.2008 06:54:06

Dobry den.. Ja teprve zacinam behat tak se potrebuju zeptat na par veci.. Je mi 15 a pripravuju se na stredni skolu Ochrany osob.. Ja jsem trenovany uz z jinych sportu, ale chtel bych se jeste zlepsit. Poslednich 14 dni jsem chodil behat kazde rano a potom hned posiloval s 20kg cinkou… No netrvalo dlouho a zacali me bolet zada, tak jsem s tim sel za trenerem, aby mi dal nejakou radu.. Dozvedel jsem se ze si mam dat jen pres vikend volno. Na te skole mi zalezi, a chci udelat maximum abych se tam dostal.. Prosim vas o radu. Nevim vy jste vsichni zkusenejsi nez ja tak potrebuju nejaky planovaci kalendar. Kdyztak do toho nejak zaradit ten beh a posilovani s cinkama. Jo a potom posilovnu.. Mam na to jeste 3 mesice se vypracovat.. Tak mi prosim vas neco poradte.. Predem dekuji

avatar

Vsetín

Celkem 3112 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:39:32 (2011)
maraton: 3:36:41 (2007)

Plyšák muž 26.01.2008 11:11:51

Podáváš strašně málo informací. Nepíšeš kolik běháš, jak dlouhé trasy, při jaké intenzitě, ani jaké cviky s tou 20kg činkou děláš, jaké další činnosti provozuješ. Ani vlastně nevím, jaký je tvůj cíl – splnit přijímačky? co v nich je? nebo něco dalšího? Takže je těžké k tomu něco konkrétního říct. Zkus si najít tak 3–4hodiny času a prolézt fórum

http://forum.behej.com/…ecky-trenink http://forum.behej.com/…nemoc-bolest

Je tam toho opravdu hodně, tak hodně trpělivosti. Za tři měsíce se dá udělat hodně, pokud se dobře nastaví program. Přeji ti hodně štěstí.

Motto: Velcí trpaslíci to mohou dotáhnout až na malé obry.
avatar

Martin K. muž 26.01.2008 17:27:42

No tak mim cilem je splnit prijimacky.. Jo a beham rano 3,28km… S cinkou cvicim 3–5 serii po 10–15(rano) a pak jeste jen to cviceni vecer.. Pri tom behu se snazim behat co nejrychleji, protoze se na prijimackach dela 12 minutovka..

avatar

Martin K. muž 26.01.2008 17:29:55

Ale prece jen dekuju za radu… Ja to jeste nedovedu tak presne popsat, teprve s tim intenzivnim zacinam… Ale pesto moc dekuju…

avatar

Martin K. muž 26.01.2008 18:02:55

Jo a zapomnel jsem ze merim 180cm a vazim neco malo pres 70kg…

avatar

Praha 6

Celkem 6 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:15 (1998)

jirkoun muž 26.01.2008 19:54:59

Ahoj Martine, jsi cech, nebo jak dlouho tu zijes? Tva cestina mi pripomina cloveka, ktery zde (mysleno v CR) vubec nevyrustal. Jinak podle mych zkusenosti, se na skolu tohoto typu dostane i tucnak, ktery umi dobre vse odkyvat. Jake cekas uplatneni do budoucna? Nekoukas moc na akcni filmy? Jinak k tvemu problemu – mas poradne boty, cvicis s tou cinkou spravne ? Kde konkretne te ty zada boli? Omlouvam se za svou cestinu, kdyz uz kritizuju tu tvoji, ale zvyk je zelezna kosile a podle me jsou hacky carky v dikuzich zbytecne.

avatar

Martin K. muž 26.01.2008 20:22:04

Dobry den. No cekam ze bych pracoval u Policie nebo u vojaku.. Na akcni filmy moc nekoukam. Boty mam uplne nove od bratrance, kteremu byli male a jsou pro zacatecniky. S tou cinkou spravne, presne podle toho jak je to v knizce a jak mi to rikali v posilovne. Ty zada me boli 20cm nad krizem, ale pomalu je to lepsi a lepsi.. Jeste bych se vam chtel omluvit za svou cestinu.. Moc mi nejde, ale cech jsem.. A dekuji za rady..

avatar

Brno

Celkem 49154,47 km
Minulý měsíc 181,2 km
10 km: 0:39:12 (2016)
půlmaraton: 1:22:49 (2017)
maraton: 2:58:09 (2012)

knihomoll muž 27.01.2008 09:26:20

ahoj Martine, dřív jsem hodně posiloval a zkoušel jsem to skloubit s běháním – jde to, ale není dobré z běhání hned cvičit v posilovně nebo naopak, ta energie potom chybí. Musíš si sám vyzkoušet co a jak často dělat, třeba jeden den cvičení, druhý běh, záleží taky na intenzitě obojího. Na Cooperův test jsem tady někde viděl tréninkový plán, zkus pohledat.

Motto: Budoucnost patří aluminiu.
avatar

Martin K. muž 27.01.2008 10:31:34

Moc dekuju za rady.. Ja to cele prohledam…

avatar

Celkem 2146 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 2:15:05 (2008)

bazaji muž 27.01.2008 16:46:00

Ahoj Martine s tréninkem na Coopra ti neporadím, ale kombinuju běhaní a posilovnu a rozhodně nejde posilovat hned po běhu. Je možné si zaběhat ráno a jít cvičit opdpoledne, nebo si jít zaběhat po posilování (to je lepší). A nejlíp uděláš když budeš jeden den běhat a druhý posilovat. U posilování samo střídat partie a posilovat záda. Uvědom si, že drží celou kostru (např. hyperextenze). Jo a nezapomeň, že méně je někdy více.

avatar

Nove Mesto nad Metuji

tazi žena 07.02.2008 19:49:08

Ahojda vsichni bezci. Chtela bych se Vas zeptat na radu, jak co nejefektivneji nabehat na 1500m a 100m, protoze me zhruba za 10 tydnu cekaji talentove zkousky z TV na obory rekreologie a aplikovana telesna vychova na UP v Olomouci. Moc mi zalezi na tom, abych se tam dostala.
Je mi 19 let, merim cca 164cm a ma vaha je 57kg. Pravidelne chodim lezt na umelou lezeckou stenu a od zari intenzivne delam gymnastiku (prostna, hrazda) a plavani.
Abych rekla pravdu, tak mi behani moc nejde. Problemy mi dela vydrz, rychlost taky nic moc a hodne se zadychavam. Spis si chodim zabehat jen tak abych se odreagovala a vetsinou to neni vic jak 2km a to pomalym tempem. Prosim poradte mi, jak mam postupovat pri trenovani a jak co nejlepe vse zvladnout.

avatar

casidy muž 04.08.2008 14:50:44

Dobry den prosim Vás poradte mi.. slyšel jsem že poceni je vlastně tuk který spalujeme .. je to pravda?? jinde jsem slyšel že je to pouze látka která chládí tělo aby jsi udržela stejnou teplotu .. jak to vlastně je předem děkuji.

avatar

Liberec

Celkem 8099 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:55 (2013)
půlmaraton: 1:23:55 (2013)
maraton: 3:00:46 (2013)

Advid muž 04.08.2008 15:40:46

Druhá možnost je správná je správná.

Motto: „Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
avatar

Celkem 4443 km
Minulý měsíc 0 km

Eviku žena 04.08.2008 21:24:13

Veď koľko obéznych dopotených chudákov vidíte po meste,to by už boli štíhli ako prútik.Aj tie reklamy na termo pásy a kadečo keby fungovali,tak by sa nikto kvôli schudnutiu nehýbal.Ja som zas chudá,ale veľmi zimomravá,keď sa iní potia,ja mám ešte chlpy v pozore!Pri športe je to ale vraj tak,že čím trénovanejší,rýchlej­šie sa spotí.

Nalezené položky: 14 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.