Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Boty obecně » Trailové boty (nejen na Spartany): Inov-8 vs. Icebug

Trailové boty (nejen na Spartany): Inov-8 vs. Icebug

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Zittulda žena 19.06.2016 22:44:00

Ahoj,

začala jsem letos běhat mimo silnice (=cca 3× za sezonu závod v přírodě, třeba Běhej lesy, 2× něco náročnějšího typu Spartan, vše do 20km) a moje silniční botky na to nestačí, takže zvažuji koupi něčeho víc do terénu. Po čtení mnoha článků jsem došla k následujícím čtyřem, tak prosím o radu, pokud máte zkušenosti, případně klidně doporučte i jiné. Důležité je, aby zvládli i kus po silnici (na Běhej lesy to bylo tak 25 %).

Inov-8 Terraclaw 250 Inov-8 X-talon 212 Icebug Zeal Icebug Acceleritas

Předem díky a tipy a triky :)

avatar

Praha

10 km: 0:37:53 (2010)
půlmaraton: 1:26:52 (2010)

crusty muž 20.06.2016 01:17:37

Vybrané boty jsou do celkem náročného terénu, na závody typu Běhej lesy by ti stačily boty s méně agresivní podrážkou. Na spartana asi dobrý, ale tam dáš těm botám pořádně zabrat a vzhledem k jejich ceně bych se já bál, že tam tu botu zničím. Od Inov8 mám nyní 270 a je to celkem univerzální lehká bota. Nevím v čem běháš na silnici, ale například boty od inov8 nejsou tolik tlumivé a mají i nižší drop (výškový rozdíl mezi patou a špičkou), takže si to chce vyzkoušet jestli ti to bude sedět.

Značku Icebug vůbec neznám, ale těch značek mezi kterýma můžeš vybírat je spousta. Zajdi si do obchodu a zkoušej :D

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.