Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Ostatní běžecké pomůcky » čelovka - SILVA L4

čelovka - SILVA L4

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Velké Losiny

Janele žena 16.10.2007 11:15:56

Ahoj, uvažuju o koupi čelovky Silva L4 na běhání (http://www.craft.cz/index.php?…). Zkoušela jsem si ji v obchodě, pěkně drží na hlavě, pro běhání po lesních cestách potřebuju jen vidět pod nohy… Takže na tohle mi L4 připadá dostatečná, cena 740 kč mi přijde dost slušná. Ale není nad osobní zkušenost… Máte ji někdo? Díky.

Motto: I tohle jednou pomine.
avatar

Liberec

Celkem 8099 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:55 (2013)
půlmaraton: 1:23:55 (2013)
maraton: 3:00:46 (2013)

Advid muž 16.10.2007 11:56:09

Nemám ji, ale jeden čas byla akce, že k ní byl ten Runners kit (baterky na opasku) zdarma, takže je pro běžce jako dělaná. A Silva je dobrá značka, tak bych se toho nebál. Ale vlastní zkušenost nemám.

Motto: „Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
avatar

Dobříš

Kejmil muž 16.10.2007 13:03:20

Ahoj, od listopadu až prosince bude v nabídce i nový model čelovky L4 TwiLite, který bude mít navíc možnost přepínání na širší a užší kužel světla, takže bude pro běh ještě zajímavější. Sleduj www.vavrys.cz, kde bude oznámeno, že už jsou čelovky k dispozici.

avatar

Celkem 5414 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:48:27 (2008)
půlmaraton: 1:44:14 (2009)
maraton: 4:55:57 (2007)

Jecminek.Maselnik muž 16.10.2007 15:56:46

nechci tady působit jako agent prodejců čelovek, ale já si loni podobný model jako je silva L4 koupil a letos jdu po loňských zkušenostech do výrazně výkonnějšího modelu. Ty čtyři diodky jsou tak na rovnou asfaltku, ale už když bude trochu rozbitá, může být problém. Na silnici to stačit bude, v terénu (moje zkušenost, třeba někdo lépe vidí) nestačí.

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.