Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít

Použití TRX

Nalezené položky: 6 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Ostrava

Celkem 9 km
Minulý měsíc 0 km

Rorys muž 25.06.2014 08:12:59

…používá někdo při výběhu TRX? A jaké máte zkušenosti? Zvažuji koupi a použití při výběhu si zacvičit .....

Motto: ...stále kupředu ....a s úsměvem
avatar

sikytator muž 25.06.2014 13:39:14

>> Rorys, 25. 06. 2014 08:12:59

Ja cvicim TRX jednou tydne pravidelne, ale samostatne (tedy pokud spravne chapu tvoji myslenku vzit si ho na beh s sebou a nekde si v pauze zacvicit?). Kazdopadne co se TRX tyka, docela me to nadchlo. Ze zacatku jsem chodil na hromadne cviceni, a to stalo za houby – je to o zraneni, kdyz necvicis spravne (domu bych si ho proto nekoupil, ale co ja vim, mozna za rok uz si budu verit natolik, ze to prehodnotim). Tak jsme se domluvili s par lidma, a chodime ve 2–5 lidech na soukrome hodiny k trenerce, ktera je navic fyzioterapeutka a to je uplne jina liga. Navic nam to kombinuje i s dalsimi cviky i bez TRX (asi jak se zlepsujeme), takze posledne jsme to napr. kombinovali s bosu a to byl vazne mazec. Kazdopadne to neni tak stereotypni, jako na hromadnych hodinach. I tak po nekolika mesicich cviceni stale objevuji dalsi a dalsi svaly, o kterych jsem ani netusil, ze je mam, natoz ze bych je umel zapojit :-)))

avatar

Eymir Gölü

Celkem 3486 km
Minulý měsíc 0 km

Skritek Hugo žena 25.06.2014 13:50:38

>> Rorys, 25. 06. 2014 08:12:59

TRX doma mame uz asi 2 roky a nikdy jsem s tim nebyla venku. Prijde mi to i dost neprakticke s sebou na vybeh. Obcas vidam v parcich jedince, co s tim cvici, ale rekla bych, ze si jdou proste zacvicit ven a nebo s sebou maji nekoho, kdo tam na ne ceka a pohlida to, nez pribehnou.

Pokud mas doma misto, kam to povesit (za dvere) a pred nim prostor, je to skvela pomucka. Skupinove hodiny do 8 lidi opravdu dobry trener zvladne tak, ze kontorluje vsechny, jak cvik provadi a je li fakt dobry, pak zadna hodina neni stejna. Tam se da dost cviku naucit. Ale net je jich plny, tak se da i doma samostatne. U nas doma je to uzivano nekolikrta do tydne a je to super pomucka.

Motto: Petit cheval de manege :-)
avatar

Ostrava

Celkem 9 km
Minulý měsíc 0 km

Rorys muž 26.06.2014 10:57:38

Díky za odpověď :-) a ještě jeden dotaz, je lepší pořídit TRX nebo stačí náhrada (třeba INSPORTLINE) ?

Motto: ...stále kupředu ....a s úsměvem
avatar

Eymir Gölü

Celkem 3486 km
Minulý měsíc 0 km

Skritek Hugo žena 26.06.2014 12:21:36

>> Rorys, 26. 06. 2014 10:57:38

Take mam INSPORT :-)

Motto: Petit cheval de manege :-)
avatar

Ostrava

Celkem 9 km
Minulý měsíc 0 km

Rorys muž 27.06.2014 15:37:25

…tak už mám od INSPORTU :-) doufám že si neublížím :-p

Motto: ...stále kupředu ....a s úsměvem
Nalezené položky: 6 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.