Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Ostatní běžecké pomůcky » Jaké sportovní hodinky?

Jaké sportovní hodinky?

Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

MajklM muž 03.10.2013 15:21:37

Ahoj, potřeboval bych poradit s výběrem sportovních hodinek. Moc se v tom nevyznám, takže ani nevím, na co si dát pozor. Každopádně má představa je taková, že by měly být sportovní, alespoň trochu vodotěsné a počítám, že by měly mít kvalitní ocelové pouzdro i řetízek a lepší sklo. Určitě bych rád stopky, na budíku netrvám. Raději bych analogové zobrazení času než digitální, ale není to podmínka. Můžete mi doporučit konkrétní hodinky nebo oblíbenou značku? Popřípadě co od sportovních hodinek očekáváte vy?

Díky

avatar

Lucka22 žena 06.10.2013 14:54:08

Ahoj,

pokud ti jde o odolnost, podívej se na Casio řada G-shock. Ty jsou dělané do přírody a vydrží opravdu hrubé zacházení. Jinak pro sportovní hodinky bych volila spíše plast, než ocel, která při chladnějších teplotách studí. Dej si pozor i na hmotnost, která by neměla být moc vysoká. Doporučila bych něco podobného, jako toto: http://www.aaa-hodinky.cz/…100B-7A.html Ale projdi si celou nabídku.

avatar

MajklM muž 16.10.2013 13:04:22

Díky za tip. Prošel jsem si nabídku a vybral si. :)

avatar

LubosHa muž 21.12.2014 23:46:34

Ideální budeš, když se nejdřív mrkneš sám třeba sem http://www.hodinky-damske-panske.cz/…y-sportovni/ a jsem si jistej, že ti tam rádi a dobře poraděj.

avatar

petr.stavrovsky muž 20.02.2015 10:19:08

>> MajklM, 03. 10. 2013 15:21:37

ahoj já mám oblíbenou značku hodinek Victorinox jsou super, krásný provedení, když zainvestuješ tak se rozhodně vyplatí. mám je již 5 let a žádná chyba či problém se nevyskytnul

Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.