Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecký trénink » iPhone app pro běhání

iPhone app pro běhání

Nalezené položky: 10 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

vavr muž 31.03.2013 15:38:02

Ahojte,

chtěl bych se zeptat jak ténujete, jestli používáte nějakou mobilní app. Používal jsem miCoach od Adidasu, ale pořídil jsem si nový telefon, kde je jiný konektor, takže HRM jsem musel prodat. Teď zvažuji koupi H7 heart rate sensor od Polaru a k tomu pořízení nějaké app. Můžete mi poradit, která by mohla být nejlepší? Chtěl bych tam nějaké tréninkové plány, různé porovnání běhu a také, aby to popřípade bylo i pro jiné sporty a ne jen pro běh. Díval jsem se a zajímavě vypadají: Runtastic, Polar Beat, RunKeeper nebo Nike+.

Díky moc za jakoukoliv radu.

avatar

Sypi77 muž 02.04.2013 18:28:56

Ahoj. Pouzivam app. od Niku – Running. Meri to vzdalenost podle GPS, kalorie, delku behu, tempo..Ukaze ti i mapku trasy. Behy muzes sharovat na twitteru nebo FB, coz teda nepouzivam.. Jedinny co mi vadi, ze to nemeri nadmorskou vysku… Pro vypocteni spalenych cal. pri behani kopcu..

avatar

Statenice

Celkem 5780,14 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:45:07 (2013)
půlmaraton: 1:41:58 (2015)
maraton: 3:54:08 (2013)

Spidla muž 02.04.2013 18:43:43

>> vavr, 31. 03. 2013 15:38:02

Ahoj jednoznacne Runstastic, pro iphone ho maji vymakanej a hlavne ma jako jeden z mala interval. trenink, nebo ti to hlida tempo atd a to s hlasovou odezvou.

avatar

vavr muž 02.04.2013 19:56:10

Diky moc za tipy, chtěl bych prave něco, kde mi to bude měřit i tepovou frekvenci, at se nepretrhnu :D Protoze jsem si všiml, kdyz beham bez toho, tak se zbytečně prepinam… Pouizval jsem micoach od Adidas, kde byly různe programy pro určite cile. U runtastic me štve, ze za to musím platit cca 20 dolaru za jeden.. Celkem se mi líbí i Polar Beat, jeste zjišťuji prave s nema jestli tam maji nejake takove programy nebo ne.

avatar

Statenice

Celkem 5780,14 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:45:07 (2013)
půlmaraton: 1:41:58 (2015)
maraton: 3:54:08 (2013)

Spidla muž 02.04.2013 23:18:24

Ten plan si tam das rucne zadara. Na webu runtastic je ke stazeni ale zaroven je tam rozepsanej takze staci ho do aplikace zadat

avatar

vavr muž 03.04.2013 06:22:55

Diky moc! Jsem si nevšiml, ze si to muzu treba je opsat a pak přidat :) Tak asi zkusím ten runtastic.

avatar

Celkem 46 km
Minulý měsíc 0 km

zajicek8 žena 10.04.2013 20:03:31

Ahoj, používám endomondo. Začala jsem, protože ho měli kamarádi a nějak mě dost motivovalo vyběhnout, když jsem viděla, co všechno dělají.

Endomondo snímá trať, rychlost, nadmořskou výšku (graf + info o tom, kolik jste nastoupali a klesali), ale třeba i počasí, spálené kcal ukáže Vám nejrychlejší a nejpomalejší km. Můžete si nastavit, že Vám bude každý km hlásit, celkový čas + lap time.

Dají se dokoupit (většinou pod 1EUR) doplňky k aplikaci: na šetření baterie, na to, že Vás bude koučovat atp.

Z té aplikace se dá hodně vyčíst, dává dost podstatných informací (ukazuje hodnoty pro Cooper aj). A samozřejmě se dá použít i na jiné sporty. endomondo.com

avatar

kajman-cz muž 17.10.2014 00:05:21

Přikláním se též k Runtastic. Polar Beat si já osobně dávam dohromady s měřičem tepu Polar H7 o kterém taky přemýšlím. Dále zvažuji koupi i sportovních hodinek a to buď Nike + sportwatch (rekreační) nebo Garmin (profi). Momentálně používam zmíněný Runtastic a jsem s ním spokojen. Ze začátku jsem používal Endomondo ale Runtastic mě zaujal více. Dle komentáře „Zajíčka“ má vesměs naprosto stejné funkce, jde asi hlavně o to, co komu sedne a co se víc líbí. Já jeden čas na Runtastic používal i „sesterské“ aplikace Pushups (přítahy) Situps (sedy-lehy) Pushups (kliky) a koukam že to má i další možnosti. Aplikace jsou i dokonce nějak propojené a mít to komplet, asi by to bylo zajímavý domácí fitko :-) Momentálně mám tedy jen Runtastic ve verzi PRO, můžu si nastavit mraky sportů, jako klasickej běh, jízdu na kole, rychlou chůzi, tak i nordic walking, horský kolo, silniční kolo, kruhovej trénink apod. Dokonce je tam i JÓGA a bowling :-D Tady u těch sportů to bude zřejmě brát nějakej průměr a vypočítávat kalorie apod podle délky aktivity :-)

avatar

T148 muž 17.10.2014 12:04:33

Na iPhone bych doporučil iSmoothrun. Umí v podstatě to samé co endo, runkeeper a asi i ostatní. Mně se na něm líbí, že umožňuje export gps dat běhu do několika různých webových služeb, takže se nemusím vázat na žádnou z nich. Navíc si gps data můžu ukládat do dropboxu nebo posílat na mail a pak si s nimi dělat co chci.

avatar

Blansko

Celkem 781 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:30:06 (2009)

Honza Barbořík muž 02.02.2016 15:33:16

RunKeeper – ověřeno, spokojenost už 2 roky.

Nalezené položky: 10 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.