Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Boty obecně » Trailove boty NB MT610BS

Trailove boty NB MT610BS

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Brno, Frydek-Mistek

Celkem 171 km
Minulý měsíc 0 km

UNIX muž 01.12.2012 18:14:53

Ahoj, zvazuji o koupi techto trailovych botu. Mate je nekdo? Jak jste s nimi spokojeni?

Zde je podrobnejsi popis: http://www.babos-sports.cz/…mt610bs-akce

Tyto boty maji terenni podrazku, kterou lze udajne konfigurovat i na cestu. Co se tim presne mysli? Nejak si to nedokazu predstavit. Predpokladam, ze kdybych behal s temito botami na asfalte, tak maji zivotnost maximalne polovicni, mozna jeste mene. Co si o tom myslite?

Motto: Beh mi dava pocit svobody.
avatar

Podolí u Brna

Celkem 956 km
Minulý měsíc 0 km

lodovi muž 03.12.2012 08:02:56

>> UNIX, 01. 12. 2012 18:14:53

Ahoj, u Baboše jsem kupoval MT710BO ačkoli původně jsem chtěl 310BW, ale nesedly – doporučuji vyzkoušet na místě. Pavel Baběrád ti dá rád na vyzkoušení vše, takže se nemusíš nutně rozhodovat předem. Jinak po týdnu se 710 v zásadě spokojenost, resp. zatím jsem nenašel nic co by mi vadilo.

Edit: Koukám že 710 mají stejně jako 610 napsanou kanfiguraci podrážky na on-off-road. No podle mne to je jen to, že ta podrážka není až tak drapáková aby ti to při běhu na silnici nějak výrazně vadilo. V 710 běhám vždy krátce i po silnici a je to v pohodě, jen je ta bota tvrdší než moje silniční boty. Myslím že trvanlivost vzorku při častém použití na silnici musí být nutně ktatší, otázkou je zda dřív neodejde něco jiného :-)

Motto: nejdůležitější je úsměv
avatar

podještědí

Celkem 163 km
Minulý měsíc 0 km

libre ☮ muž 03.12.2012 09:55:26

>> UNIX, 01. 12. 2012 18:14:53

Já jsem si je kupoval asi před dvěma měsíci ve Sportisimu za tisícovku.
Za ty peníze zatím veliká spokojenost. Běhám v nich obden těch svých 10–15 km – les, louky..vymleté štěrkové polní cesty, atak.. Na nohách jsou lehounký, velmi dobrý kontakt s terénem, nekloužou a rychle schnou. Jen tkaničky nebudou nic moc, začínaj se odírat. S tou konfigurací podrážky to budou takový ty reklamní řeči co se dneska píšou u záplavy bot co je na trhu, aby se zrovna ty jejich lišily od jiných.
Na silnici mám sice jiný – tyhle jsem kupoval do bláta a dělá jim to dobře, ale neviděl bych žádnej problém si v nich na tu silnici vyběhnout..

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.