Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Boty obecně » Asics Gel DS Sky Speed 2 - zkušenosti

Asics Gel DS Sky Speed 2 - zkušenosti

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

wokoun muž 05.09.2012 11:14:24

Ahoj, pořídil jsem si poprvé boty Asics, celkem vychvalovaný model (např. zde http://university.tri-sports.com/…sky-speed-2/). Zatím jsem v nich dal 3× cca 10 km a přijdou mi neskutečně tvrdé. Je to pouze nezvyk a časem se to usadí? Pozn. dlouhá léte běhám v Adidasech, popř Mizunech.

avatar

Praha 6

Celkem 1711 km
Minulý měsíc 0 km

Bílý králík muž 14.09.2012 12:03:11

Taky by me zajimalo. Zkousel jsem si je v krame a tohle mi taky prislo. Stale o nich ale lehce uvazuju, takze budu sledovat, diky.

Motto: Run faster, live better.
avatar

wokoun muž 17.09.2012 15:37:43

Po necelých třech týdnech v nich mám naběháno cca 120 km (střídám je s adidas adizero ace) a vypadá to, že si to sedá. Před 2 dny jsem v nich šel 30 km v rámci tréninku na maraton a bylo to bez problému. Oproti adidasu nemám ani rezervu ve velikosti v porovnaní s normalní obuví, sedí perfektně, žádný otlaky nebo puchýře. Nejsou asi moc stavěný na běh přes patu…

avatar

Praha 6

Celkem 1711 km
Minulý měsíc 0 km

Bílý králík muž 19.09.2012 18:13:07

Tak jsem si je dnes tedy poridil taky na druhy pokus. Pravda je, ze oproti Saucony Grid Flex je tvrdy cokoliv, ale tentokrat uz mi to neprislo (pri zkouseni) tak vyrazny.

Az se v nich parkrat probehnu, pridam dalsi zkusenosti.

Motto: Run faster, live better.
Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.