Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Boty obecně » běžecké boty hned?

běžecké boty hned?

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Příbor

majkx muž 04.04.2007 10:16:10

Zdar a sílu všem. Shazuju jateční váhu a po přečtení poradny a tohoto fóra jsem přestal běhat a chodím rychlou chůzí cca. 3–4 x týdně každá chůze 45 minut. Jde mi o to, že jsem běhal(lehce) a teď chodím v outdoorových botách a přemýšlel jsem, že bych rovnou koupil i na tu chůzi běžecké boty, zda se v běžeckých botách dá i chodit, došlap při chůzi mám na přední část nohy odvaluju od malíkové hrany k palci. V minulém tisíciletí jsem běhal cca. 250 měsíčně v crosových botách NB, ale ani po roce jsem v těch botách nemohl chodit, strašně tvrdá pata, hned jsem měl puchýře. Tak by mě zajímala vaše zkušenost nebo názor. Dík

avatar

Sedlčany, Praha 3 - Vinohrady

Celkem 8264 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:09 (2009)
půlmaraton: 1:26:09 (2008)

Oslík muž 04.04.2007 16:43:44

Taky si nedovedu představit ten došlap… Každopádně záleží na tom, jak Ti jaká značka bude vyhovovat… Můj názor: NB – celkem kvalitní boty za přijatelné peníze, Nike – špičkové tlumení, adidas – známá značka, která mi vyhovuje, mizuno – závodní bota… – ale je to čistě podle mých zkušeností, které nejsou nijak velké, nic jiného jsem zatím nijak víc nezkoušel…

Motto: Už nemůžeš? Tak musíš!
avatar

Příbor

majkx muž 05.04.2007 09:31:07

Díky. Chodím většinou tak 50% asfalt a 50% les Já do těch běžeckých bot asi půjdu, včera jsem si byl už vyzkoušet boty od NB a docela mi sedla 902, je i za přijatelný peníz, půjdu si ještě vyzkoušet Mizuna. K tomu došlapu, tak chodím samozřejmě jen při rychlochůzi, krátké kroky, rychlejší kmitání nohama než pri dlouhém kroku a jsem v mírném předklonu. Dělám to záměrně, abych až začnu běhat to měl trochu najeté, četl jsem tady, že je to dobrý způsob běhu, který tak nezatěžuje klouby a protože mám přes 190, těžkou kostru,(prostě neběžeckou postavu:-( ) tak jsem ho začal cvičit, aby mi to pak šlo snadněji.

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.