Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Ostatní běžecké pomůcky » Běhání ve tmě

Běhání ve tmě

Nalezené položky: 32 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
avatar

Čelákovice

Camilio 16.10.2005 22:05:06

Je tu podzim a tma ráno i večer. No za světla si zaběhám už pouze o víkendu. Jak řešíte běhání ve tmě? Já jsem si našel osvětlený okruh obcí, ale je to krátký a navíc asfalt a beton. Asi mě to tam dlouho nebude bavit a tak přemýšlím co by se dalo dělat. Zkoušeli jste třeba běhat s baterkou ? Další důležitá věc je bezpečnost běžce, tam kde jezdí auta. Používáte nějaké odrazky, blikačky apod?

avatar

Líšnice

maraton: 2:52:51 (2002)

Láďa Tarant 16.10.2005 22:44:30

Za tmy na silnici bez blikaček (na opasku vzadu i vpředu) nevyběhnu. Na to se mám moc rád. Na větrovce mám reflexní pásky a snad i na každých jen trochu slušných botech jsou reflexní plochy. Proti oslnění auty běhám se kšiltem. Baterku nepoužívám, běhám po hladké asfaltce a cesty znám dokonale, takže blikačka mi stačí. V terénu nebo po polňačkách po tmě neběhám, bojím se o kotníky a čelovku nemám ani jsem ji nezkoušel. Možná, že s ní by to šlo.

avatar

Ostrava a okolí

Celkem 23665,15 km
Minulý měsíc 6,36 km
10 km: 0:36:14 (2006)
půlmaraton: 1:21:13 (2008)
maraton: 3:04:39 (2007)

Beet muž 17.10.2005 22:17:02

Za chvíli to bude ještě horší když se změní čas na zimní. O čelovce taky uvažuju. Taky uvítám nějaké tipy na konkrétní model čelovky, či na co si dát při koupi bacha.

avatar

Brno

Celkem 26381 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:29 (2009)
půlmaraton: 1:33:05 (2008)
maraton: 3:23:02 (2012)

running-observer muž 17.10.2005 22:43:37

Letos jsem pořídil čelovku. Je to především prvek bezpečnosti – jsem zdaleka vidět. Z hlediska osvětlení povrchu přede mnou, nenahradí to samozřejmě denní světlo, osvětluje to vždy jen místo, kam směřuje kužel, takže když kouknu do dálky, musím mít důvěru, že zrovna pod nohama nemám nerovnost… Znamená to běžet za tmy opatrněji a pomaleji… Začátkem června jsem si při běhu za tmy pochrámal kotník (na okraji silnice jsem došlápl právě na rozhraní asfaltu a nezpevněné krajnice – dost zešikma, že jsem fakt i upadl) a v podstatě to dost omezilo mou letní sezónu: tréninky jsem omezil na regenerační běhy (jak já říkám, to léčí), až od půlky srpna jsem znovu nastartoval i s rychlostními tréninky – intervaly a hned to bylo na výkonech znát.

Pokud jde o model, mám nejobyčejnější 3-diodovej noname. Důležité je podle mě to, aby to nebylo nic těžkého a velikého (pak to skáče a nedrží na hlavě na jednom místě). Ten můj model umí 2 režimy přerušovaného světla jeden režim světla nepřerušovaného a samozřejmě jde zhasnout. Koupeno na jaře v Kauflandu v sekci Tchibo. Byl jsem s tím už na konci léta na několika večerně-nočních bězích přírodou (lesy) a je to fakt romantické. Jak říkám, při mírném tempu to plně vyhovuje.

avatar

Praha

Celkem 60 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:52:00
půlmaraton: 1:57:16 (2008)
maraton: 4:33:48 (2008)

trawnikar muž 18.10.2005 13:38:18

Ja za tmy nebeham… nemel jsem dobrou trasu. Ted jsem jednu nasel z casti prokopskym udolim kde se zda celou cestu osvetleni.

Nic mene… tady v praci (hotel) je jeden typek co beha tak muzu pridat i neco z jeho zkusenosti. Poridil si reflexni pasku na auta a polepil si tim bundu. Pry funguje skvele.. Taky ma takovy teleskopisky obusek (pry lověna nebo tak) a ten ma rovnez omotan paskou. Urceno pry jednak aby byl videt a jednak protoze cast jeho behu zahrnuje okoli Carefouru na andelu… prilehle bary.. herny… atd atd :o)

Tvrdi ze si to nacvicil tak.. ze v pripade zastoupeni cesty by v podstate ani nespomalil… :o)))

Motto: Patrik Trawnikar
avatar

Praha 4 - Háje

Celkem 1125 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:41:50 (2006)
půlmaraton: 1:32:19 (2006)
maraton: 3:38:00 (2006)

Tucnak muž 18.10.2005 14:59:05

Běhám za tmy ráno (i když se mi teď zrovna dooost těžce vstává – spíše to nejde ;-) a jedině pod lampami kolem Jižního Města. Mám několik okruhů cca 8–12 km, což po ránu docela stačí. Běhám po chodnících, vyhýbám se lesoparku a podobným „bezpečným“ lokalitám v noci (bydlím na JM od malička a vím, kam se dá a kam moc ne) a docela to jde. Po silnici zásadně ne, ráno jsou všichni rozespalí a to bych musel být oblečen do reflexu celý :) (Nemá to cenu fakt riskovat – stejně jako myšlenku, že kdyby něco, člověk by mohl uskočit do příkopu = zlomený kotník) V PLUSu jeden čas prodávali takový blikací náramek na paži s diodami za pár korun. Než jsem stačil zakoupit, tak to doprodali, jinak bych si to koupil. S čelovkou jsem to nezkoušel, ale ten kruh světla je dle mé zkušenosti z pochodu dost úzký.

A bude hůř, za chvíli se mění čas a potom už budeme mít smůlu skoro všichni :-//

běhání zdar

T.

Motto: Viktor Machek [url=http://www.behej.com]Behej.com[/url] Běžící Tučňák ICQ: 132533346
avatar

Mělník

rastef muž 18.10.2005 15:22:31

Kdysi jsem byl v Irsku a tam nosili všichni cyklisti takové reflexní „kšandy“. Byl to volný opasek a k němu přišitá kšanda na 1 (protější) rameno z dost širokého pruhu reflexní látky. Dalo se to natáhnout přes tričko nebo bundu a bylo to vidět v podstatě ze všech stran. Tenkrát jsem si to nekoupil a od té doby jsem to nikde neviděl. Teď o tom dost přemýšlím, že bych si to na běhání nebo kolo nechal ušít.

rastef

avatar

Praha

Celkem 6176,6 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:41:15 (2009)
půlmaraton: 1:34:00 (2005)
maraton: 3:23:32 (2006)

Radek Narovec muž 18.10.2005 16:37:09

Lubosh: teď jsem v Londýně viděl běžce a cyklisty nosit přesně ty reflexní vesty, co má policie. Tam si vážej svýho života více než to, že vypadaj legračně. Radek

avatar

Pole

Celkem 2689 km
Minulý měsíc 0 km

Traged muž 18.10.2005 18:11:00

Docela dobrý je takový ten reklamní reflexní náramek. Ale nevím kde se dá koupit, já ho dostal na Bike Adventure. Pak je taky dobrá čelovka, dnes už se dělají tak miniaturní že na hlavně není ani cítit…

avatar

Brno

Lubor muž 18.10.2005 18:53:38

Před pár dny jsem koupil v OBI (v takovém tom „cyklistickém“ koutku) asi 1 cm široký červený reflexní pásek na suchý zip na nohu nebo ruku. Loni jsem běhal s LED čelovkou (Pezl Tika) – na sprinty to není, ale je lehounká a na hlavě nevadí. Člověk je aspoň vidět a na lesní cestě nehrozí srážka např. s chodcem.

avatar

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km

administrator 18.10.2005 19:03:57

[quote=Radek]Lu­bosh: teď jsem v Londýně viděl běžce a cyklisty nosit přesně ty reflexní vesty, co má policie. Tam si vážej svýho života více než to, že vypadaj legračně. Radek[/quote] Jo, tady v Anglii bezci i cyklisti nosi cela reflexni tricka a bundy.

Ale tady je to asi nutna podminka pro ochranu zivota a zdravi, protoze motoristi tu na viditelnost moc nedaji a vetsina jich tu vecer nebo v mlze apod., proste kdyz je snizena viditelnost a normalni clovek sviti, jezdi bez svetel nebo jen s parkovackami … Jeste jsem neprisla na to proc to delaji… jestli je to ten prosluly pocit, ze se tak setri zarovky u auta… nevim. Kazdopadne cyklisti a bezci jsou tu mnohem proziravejsi nez ridici.

Motto: můj podpis
avatar

Praha

Celkem 481 km
Minulý měsíc 0 km

petrp muž 19.10.2005 15:47:11

[quote=Lubosh]Co pořád blbnete s tou tmou? Zátopek v zimě běhal doma v kuchyni – na místě:-)[/quote] Od tý doby, co komunisti vynalezli sídliště a následně i osvětlený chodníky kolem, naštěstí v kuchyni běhat nemusíme:-).

avatar

Čelákovice

Camilio 19.10.2005 22:13:12

Včera jsem zkusil běžet s čelovkou PETZL TIKKA PLUS (více na www.petzl.com) a musím říci, že to jde. Baterka má 4 diody a dobře svítí, je lehká a na hlavě vůbec nepřekáží. Ale protože světlo vychází z jednoho bodu, tak jsou hůře vidět nerovnosti na zemi. Ale na známé trase, kde nejsou velký díry to jde.

avatar

Třinec

Celkem 13521 km
Minulý měsíc 0 km

romank muž 19.10.2005 22:46:01

Pořídil jsem si noname od Vietnamců za 200 Kč, má to 6 LED diod. Není to kdoví jaké lumen, ale pod nohy vidím. Zkoušel jsem 2km alejí lesem potmě v mlze a bylo to super. Potmě slyšíš každé šustnutí a do toho soví houkání. Okruh byl asi 8 km a parakotoul po zakopnutí jsem udělal až kousek od domu, nedaleko pouličního osvětlení na ASFALTU. Od té doby zvedám nohy :) A běhám se světýlkem dál… Díky světlu mohu opustit asopň na kousek trati asfalt s pouličním osvětlením.

avatar

Praha - Palmovka

Celkem 55 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:45:23 (2006)
půlmaraton: 1:43:40 (2005)
maraton: 4:00:27 (2005)

Pubi muž 20.10.2005 08:55:09

[quote=Camili­o]Včera jsem zkusil běžet s čelovkou PETZL TIKKA PLUS (více na www.petzl.com) a musím říci, že to jde. Baterka má 4 diody a dobře svítí, je lehká a na hlavě vůbec nepřekáží. Ale protože světlo vychází z jednoho bodu, tak jsou hůře vidět nerovnosti na zemi. Ale na známé trase, kde nejsou velký díry to jde.[/quote] Na tý stránce PETZLu je dobrý video u modelu MYO XP. Ženská se večer obleče na běhání, nasadí čelovku a vyrazí do lesa, občas si trochu přisvítí, že to je světla jak od ufounů, furt tam pobíhá a pak najednou vyjde slunce, tak to může zhasnout a… běžet dál :) Docela slušnej výkon běhat takhle celou noc po lese a ani se nebojí úchyláků ani divočáků – asi nějaká ironmanka :)

avatar

Liberec

Celkem 2137 km
Minulý měsíc 0 km
maraton: 3:20:42 (2007)

m.thums muž 20.10.2005 09:06:34

Ironmanka = železná muška :)

Motto: Hlavně se z toho ne.....t
avatar

Brno/Havířov

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:27 (2010)
půlmaraton: 1:26:57 (2010)
maraton: 3:14:26 (2007)

forest muž 20.10.2005 13:40:38

[quote=Traged]Do­cela dobrý je takový ten reklamní reflexní náramek. Ale nevím kde se dá koupit, já ho dostal na Bike Adventure.[/quote] bez toho „náramku“ už nedám už i za šera ani ránu! když začnu jezdit v zimě, tak si pořídím krásnou vestičku, kterou má policajti (lepší vypadat jak idiot, ale mít všechny kosti pohromadě)

Motto: Vítěz by se v cíli neměl tak radovat, protože vlastně zvítězil nad slabšími.
avatar

Brno/Havířov

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:27 (2010)
půlmaraton: 1:26:57 (2010)
maraton: 3:14:26 (2007)

forest muž 20.10.2005 13:43:07

[quote=Pubi][qu­ote=Camilio]Vče­ra jsem zkusil běžet s čelovkou PETZL TIKKA PLUS (více na www.petzl.com) a musím říci, že to jde. Baterka má 4 diody a dobře svítí, je lehká a na hlavě vůbec nepřekáží. Ale protože světlo vychází z jednoho bodu, tak jsou hůře vidět nerovnosti na zemi. Ale na známé trase, kde nejsou velký díry to jde.[/quote] Na tý stránce PETZLu je dobrý video u modelu MYO XP. Ženská se večer obleče na běhání, nasadí čelovku a vyrazí do lesa, občas si trochu přisvítí, že to je světla jak od ufounů, furt tam pobíhá a pak najednou vyjde slunce, tak to může zhasnout a… běžet dál :) Docela slušnej výkon běhat takhle celou noc po lese a ani se nebojí úchyláků ani divočáků – asi nějaká ironmanka :)[/quote] já používám Petzl Myo belt 5 (5 led diod a halegenka, „zásobník“ na 4 špekové baterky je umístěn mimo čelovku např. za opaskem) nemůžu si ji vynachválit, ale na krátké tréningy je fakt lepší něco typu Tikka (resp. tikka plus)

Motto: Vítěz by se v cíli neměl tak radovat, protože vlastně zvítězil nad slabšími.
avatar

Sedlčany, Praha 3 - Vinohrady

Celkem 8264 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:09 (2009)
půlmaraton: 1:26:09 (2008)

Oslík muž 20.09.2006 14:13:50

[quote=Tucnak]Běhám za tmy ráno (i když se mi teď zrovna dooost těžce vstává – spíše to nejde ;-) a jedině pod lampami kolem Jižního Města. Mám několik okruhů cca 8–12 km, což po ránu docela stačí. Běhám po chodnících, vyhýbám se lesoparku a podobným „bezpečným“ lokalitám v noci (bydlím na JM od malička a vím, kam se dá a kam moc ne) a docela to jde. Po silnici zásadně ne, ráno jsou všichni rozespalí a to bych musel být oblečen do reflexu celý :) (Nemá to cenu fakt riskovat – stejně jako myšlenku, že kdyby něco, člověk by mohl uskočit do příkopu = zlomený kotník) V PLUSu jeden čas prodávali takový blikací náramek na paži s diodami za pár korun. Než jsem stačil zakoupit, tak to doprodali, jinak bych si to koupil. S čelovkou jsem to nezkoušel, ale ten kruh světla je dle mé zkušenosti z pochodu dost úzký.

A bude hůř, za chvíli se mění čas a potom už budeme mít smůlu skoro všichni :-//

běhání zdar

T.[/quote] Jo, jo, tučńáku, je to tak. Já teda ráno běhal někdy před čtyřma lety. Pak mi někdo povídal, že to není zdravý a já si uvědomil, že mám čas i odpoledne… Ten náramek mám a docela v pohodě. V noci se nebojim ničeho tolik, jako psů… Řidiči aut si tě všimnou, lidi nějak oběhneš, ale potkat takovou dogu, která se zatoulala… a za chvíli to tu bude zase…

Motto: Už nemůžeš? Tak musíš!
avatar

Barcelona muž 03.10.2006 14:06:23

Víte co dělám já??běhám po ne moc frekventované silnici, potkám tak max. 10aut za 3 km…a běžím po pravé straně a tata za mnou pomalu jede autem a svítí mi na cestu:))drsný ale já to tak dělám 2 zimy a v pohodě!!!!!!!!:))

Motto: No pain = no gain (bez bolesti nejsou výsledky)...Chytří lidé vědí o své nedokonalosti a snaží se je odstraňovat. Jen blbci vždy všemu rozumněli a vše uměli...
avatar

Brno/Havířov

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:27 (2010)
půlmaraton: 1:26:57 (2010)
maraton: 3:14:26 (2007)

forest muž 03.10.2006 16:03:52

[quote=Barcelo­na]Víte co dělám já??běhám po ne moc frekventované silnici, potkám tak max. 10aut za 3 km…a běžím po pravé straně a tata za mnou pomalu jede autem a svítí mi na cestu:))drsný ale já to tak dělám 2 zimy a v pohodě!!!!!!!!:)­)[/quote] nedej bože, aby tohle dělal Mirek K. – to by nevydělával peníze v práci na nic jiného než na benzín do auta :-D

Motto: Vítěz by se v cíli neměl tak radovat, protože vlastně zvítězil nad slabšími.
avatar

Doudleby nad Orlicí

Celkem 17409 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:44:00 (2007)
půlmaraton: 1:47:00 (2014)
maraton: 3:44:21 (2009)

Mira.B. muž 04.10.2006 00:55:33

Já používám halogenovou baterku na kolo na čtyři tužkové akumulátory, je menší a lehčí než klasická baterka a dobře sedí v ruce.Blikátko používám také, ale jen na silnicích, kde je provoz/jinak běhám po asfaltových účelových komunikacích v polích, kam je zákaz vjezdu mimo vlastníky polností.Tam si vystačím právě jen s tou baterkou/.

avatar

medle 04.10.2006 09:58:07

[quote=forest][qu­ote=Traged]Do­cela dobrý je takový ten reklamní reflexní náramek. Ale nevím kde se dá koupit, já ho dostal na Bike Adventure.[/quote] bez toho „náramku“ už nedám už i za šera ani ránu! když začnu jezdit v zimě, tak si pořídím krásnou vestičku, kterou má policajti (lepší vypadat jak idiot, ale mít všechny kosti pohromadě)[/quote] A policajtsky ponozky taky budes porizovat.

avatar

Brno/Havířov

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:27 (2010)
půlmaraton: 1:26:57 (2010)
maraton: 3:14:26 (2007)

forest muž 04.10.2006 10:36:22

[quote=medle][qu­ote=forest][qu­ote=Traged]Do­cela dobrý je takový ten reklamní reflexní náramek. Ale nevím kde se dá koupit, já ho dostal na Bike Adventure.[/quote] bez toho „náramku“ už nedám už i za šera ani ránu! když začnu jezdit v zimě, tak si pořídím krásnou vestičku, kterou má policajti (lepší vypadat jak idiot, ale mít všechny kosti pohromadě)[/quote] A policajtsky ponozky taky budes porizovat.[/quote] jaky ponozky? (celkem nechápu…)

Motto: Vítěz by se v cíli neměl tak radovat, protože vlastně zvítězil nad slabšími.
avatar

medle 04.10.2006 11:44:15

Foreste, to mel byt pokus o vtip. Jen mi nejde do hlavy, proc nezabijes dve mouchy jednou ranou a neporidis si nejakou tu reflexni bundu nebo vestu. Nebo ze bys byl taky student, jako ja, a honil kazdou kacku? Ja bych s chuti nakoupila, jenze jaksi nemam finance. Takove slevy pro studenty by nebyly marne.

avatar

Brno/Havířov

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:27 (2010)
půlmaraton: 1:26:57 (2010)
maraton: 3:14:26 (2007)

forest muž 04.10.2006 12:14:04

[quote=medle]Fo­reste, to mel byt pokus o vtip. Jen mi nejde do hlavy, proc nezabijes dve mouchy jednou ranou a neporidis si nejakou tu reflexni bundu nebo vestu. Nebo ze bys byl taky student, jako ja, a honil kazdou kacku? Ja bych s chuti nakoupila, jenze jaksi nemam finance. Takove slevy pro studenty by nebyly marne.[/quote] Jsem student (to je myslím už dostatečná odpověď). Prachy bych na to dal dohromady, ale já z 90% peníze mám od rodičů tzn. kdybych přišel se 3. vestou domů, tak mě máma bude mít za blázna (což už asi má…). Ale zásadní problém vidím v tom, že běžeckou vestu chci mít „na tělo“, což mojích dispozicích 195/72 žádný výrobce nedělá. Tak mi přijde přešití reflexky jako schůdnější varianta… Ale do 20.10. o tom budu hodně dumat… Za nesejmutí autem jsem ochoten zaplatit i hodně víc peněz!

Motto: Vítěz by se v cíli neměl tak radovat, protože vlastně zvítězil nad slabšími.
avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 04.10.2006 14:39:07

[quote=forest][qu­ote=medle]Fores­te, to mel byt pokus o vtip. Jen mi nejde do hlavy, proc nezabijes dve mouchy jednou ranou a neporidis si nejakou tu reflexni bundu nebo vestu. Nebo ze bys byl taky student, jako ja, a honil kazdou kacku? Ja bych s chuti nakoupila, jenze jaksi nemam finance. Takove slevy pro studenty by nebyly marne.[/quote] Jsem student (to je myslím už dostatečná odpověď). Prachy bych na to dal dohromady, ale já z 90% peníze mám od rodičů tzn. kdybych přišel se 3. vestou domů, tak mě máma bude mít za blázna (což už asi má…). Ale zásadní problém vidím v tom, že běžeckou vestu chci mít „na tělo“, což mojích dispozicích 195/72 žádný výrobce nedělá. Tak mi přijde přešití reflexky jako schůdnější varianta… Ale do 20.10. o tom budu hodně dumat… Za nesejmutí autem jsem ochoten zaplatit i hodně víc peněz![/quote] Ja v zime beham v reflexnej veste zn. Brooks (americka firma s bezeckymi botami), kt. som si kupil za $3 vo vypredaji. Okrem nasivky so znackou je uplne rovnaka s nasimi kriklavo-zltymi reflexnymi vestami do auta (povinna vybava), kt. tusim stoja okolo 200–300 korun. Vsetky auta sa mi oblukom vyhybaju a spomaluju (myslia si, ze som policajt). V zime mi to ani ako dalsia vrstva nepripada, lebo je sietovana. A ze si niekto moze mysliet, ze vypadam ako blbec? No a co, uz aj tak pobehujem v mraze v elastakoch a v bezeckom svetri, tak jedna vesta rozdiel aj tak nespravi. Cenim si svoj zivot viac, ako kadejaky nazor okoloiducich. Odrazky na bundach, botach a elastakoch/sus­takoch vobec pri hmle ci snezeni nestacia. Mam svoje skusenosti s vodicmi-idiotmi.

avatar

medle 04.10.2006 15:56:28

[quote=Mato][qu­ote=forest][qu­ote=medle]Fores­te, to mel byt pokus o vtip. Jen mi nejde do hlavy, proc nezabijes dve mouchy jednou ranou a neporidis si nejakou tu reflexni bundu nebo vestu. Nebo ze bys byl taky student, jako ja, a honil kazdou kacku? Ja bych s chuti nakoupila, jenze jaksi nemam finance. Takove slevy pro studenty by nebyly marne.[/quote] Jsem student (to je myslím už dostatečná odpověď). Prachy bych na to dal dohromady, ale já z 90% peníze mám od rodičů tzn. kdybych přišel se 3. vestou domů, tak mě máma bude mít za blázna (což už asi má…). Ale zásadní problém vidím v tom, že běžeckou vestu chci mít „na tělo“, což mojích dispozicích 195/72 žádný výrobce nedělá. Tak mi přijde přešití reflexky jako schůdnější varianta… Ale do 20.10. o tom budu hodně dumat… Za nesejmutí autem jsem ochoten zaplatit i hodně víc peněz![/quote] Ja v zime beham v reflexnej veste zn. Brooks (americka firma s bezeckymi botami), kt. som si kupil za $3 vo vypredaji. Okrem nasivky so znackou je uplne rovnaka s nasimi kriklavo-zltymi reflexnymi vestami do auta (povinna vybava), kt. tusim stoja okolo 200–300 korun. Vsetky auta sa mi oblukom vyhybaju a spomaluju (myslia si, ze som policajt). V zime mi to ani ako dalsia vrstva nepripada, lebo je sietovana. A ze si niekto moze mysliet, ze vypadam ako blbec? No a co, uz aj tak pobehujem v mraze v elastakoch a v bezeckom svetri, tak jedna vesta rozdiel aj tak nespravi. Cenim si svoj zivot viac, ako kadejaky nazor okoloiducich. Odrazky na bundach, botach a elastakoch/sus­takoch vobec pri hmle ci snezeni nestacia. Mam svoje skusenosti s vodicmi-idiotmi.[/quote] Pekne, jen predpokladam, ze pod tou Brooks vestou mas nejakou funkcni bundu. A ta urcite nestala malo penez, takze se mi porad jevi jako optimalni reseni zvolit funkcni reflexni bundu. Jen na ni nasetrit, tot muj problem.

avatar

Košice

Celkem 701 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:52:00 (2006)
půlmaraton: 1:50:00 (2006)
maraton: 4:36:00 (2006)

deep muž 04.10.2006 19:37:57

Beh v noci je super. Skusal som rozne svetla. Tie male celovky s ledkami svietia dost slabo. Na pracu v stane a tak je to v pohode, ale na beh po lesnej cesticke je to slabe. Pri takom slabom svetle som sice zabehol, ale bol som napnuty a po behu som bol dost rozbity. Tak som si potom zobral velku celovku Petzl s normalnou ziarovkou. Je vacsia, aj tazsia, ale svieti ovela lepsie, to je skutocne svetlo. Na nocny beh za mestom treba poriadne svetlo. A ta hviezdna obloha nad hlavou, pri minus piatich stupnoch, telo bezi samo, vsetko funguje, je to parada.

Motto: Better than sex is only programming.
avatar

Praha

Celkem 60 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:52:00
půlmaraton: 1:57:16 (2008)
maraton: 4:33:48 (2008)

trawnikar muž 11.10.2006 17:51:40

Zdravim.. aktualizuji.

Dneska jsme poprve vybehl rano z celovkou. Zkusil jsem poridit z obchodu od Samuela Straky http://www.illuminite.cz/ tu nejlevnejsi celovku. Pridal jsem k tomu iluminiscencni cepici.. protoze sem stejne potrevoval cepici na behani v chladnejsim pocasi. (to co ted priroda rano provozuje je pro me regulerni leden) a dostal dokonce v ramci behej.com slevu 20procent. A jak sem dopadl. Vyborne.. na hlave ji vubec necitim a sviti podle me dostatecne. Netroufl bych si s ni na kros do lesa ale na opustenych silnicich v okoli dubce poslouzila nad ocekavani. Hlavne me potesila ta cena.. rikal sem si i kdyby byla spatna tak me to tak neboli. Jinak eshop taky bez problemu.. ryhcle vyrizeno odbaveno a postezovat si muzu jako vzdy jen na Ceskou postu.

cepice me prijde taky super.. ale tady rozhodne pockam se soudem az po zime. Preci jen jeste neuderilo.

Motto: Patrik Trawnikar
Nalezené položky: 32 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.