Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Ostatní běžecké pomůcky » Má někdo zkušenost s mechanickým běžeckým pásem?

Má někdo zkušenost s mechanickým běžeckým pásem?

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Mladá Boleslav

tonda0 muž 19.10.2011 17:59:44

Nezkoušel jste někdo mechanický pás? Dá se sehnat na netu za pár korun proti elektrickému,ale nikde jsem ho neviděl na vlastní oči. Zajímá mne zda se musím pořád držet zábradlí abych ho jakoby tlačil vlastní silou za sebe nebo se takto rozeběhnu,ale rychlost už držím normálním během. A taky rychlost si udržuju vlastní silou nebo si ji musím štelovat tím jak utahuju zátěž, jinak by se mi pás pod nohama rozjížděl furt rychleji nebo jak to vůbec je s ovládáním? Z druhý ruky se dá sehnat i za litr,ale ikdyž je to málo, tak „pás k ničemu“ by byl iu za tu cenu drahý.

Motto: I cesta může být cíl
avatar

Liberec

Celkem 8099 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:55 (2013)
půlmaraton: 1:23:55 (2013)
maraton: 3:00:46 (2013)

Advid muž 19.10.2011 18:42:33

Mechanický pás bude mít nějaké tření a i když ho za pomoci rukou roztočíš na nějakou rychlost, stejně pak bude zase zpomalovat.

Roztáčet se bude totiž jen při dopadu nohou a mezi dopady bude zpomalovat, až se zastaví.

Ale nejsem moc technický typ, tak to může být jinak. :)

Motto: „Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
avatar

Banská Bystrica

Celkem 983 km
Minulý měsíc 0 km

PeterFabok muž 19.10.2011 23:20:50

skusal som na expe v Prahe mechanicky pas od Woodway a teda za par korun nebol… vlastne bol najdrahsi aky som kedy videl

Motto: the best runner leaves no trace
Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.