Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít

ČEZ Bedřichovský Night Light Maraton se přesouvá

ČEZ Bedřichovský Night Light Maraton se přesouvá
foto: SkiTour

tisková zpráva | 22.12.2015 | přečteno: 8305×

30. prosince se měl konat 8. ročník již tradičního nočního závodu v běhu na lyžích s čelovkami – ČEZ Bedřichovský Night Light Marathon. Závod měl zároveň otevřít sezónu největšího seriálu závodů v běhu na lyžích SkiTour. Vzhledem k nepříznivým podmínkám není možné závod v řádném termínu uskutečnit. Náhradní termín je stanoven na sobotu 16.1. 2016.

„V Bedřichově bohužel není sníh a ani předpověď počasí na následující dny není příznivá. Proto jsme se společně s organizátory SkiTour dohodli na změně termínu na 16. ledna 2016. Věříme, že v té době bude v Bedřichově bílo a závod se odjede,“ říká Silvie Kalinová, ředitelka JIZERSKÉ, o.p.s.

Dle pravidel uvedených v propozicích se startovné nevrací, ale převádí se na nový termín závodu. Již přihlášení závodníci jsou na nový termín automaticky převedeni a nemusí se tak hlásit znovu.

V případě, že se přihlášení závodníci nebudou moci nebo nebudou chtít zúčastnit závodu v náhradním termínu, mohou využít možnosti převedení startovného na další ročník. Všichni závodníci budou kontaktováni e-mailem.

Komentáře (Celkem 0)

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední

tiskovazprava muž 22.12.2015 16:07:00

30.12.2015 se měl konat 8. ročník již tradičního nočního závodu v běhu na lyžích s čelovkami – ČEZ Bedřichovský Night Light Marathon. Závod měl zároveň otevřít sezónu největšího seriálu závodů v běhu na lyžích SkiTour. Vzhledem k nepříznivým podmínkám není možné závod v řádném termínu uskutečnit. Náhradní termín je stanoven na sobotu 16.1.2016.
Odkaz na článek

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.