Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Výživa » Běh a hubnutí

Běh a hubnutí

Nalezené položky: 63 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | Další Poslední
avatar

Sloviensko

rudo muž 18.08.2011 23:16:01

urcovat vek podla kosti je fascinujuce a poucne ako show to robi aj Dr Oz ktoreho pre TV „objavila Oprah“ podla kosti povie ludom aky je ich biologicky vek, pouziva aj ine faktory

nbicmenej ludia maju bezne kosti zodpovedajuce cloveku o 10–20–30 strasiemu alebo 10–20 mladsiemu pricom tento standart biologickeho veku je standard nasej beznej chorej populacie

Ked dnes dokazu zit ludia stravou a zivotospravou tak ze ich kosti ukazuju ze su o 30 rokov mladsi ako bezna populacia

je tiez mozne ze ten nas standart berznej populacie ma kosti ukazujuce ze su starsi o 30–50 rokov ako by clovek mal byt keby nemal syntetiocke potraviny rafinovany cukor bilu muku pasterizovane mlieko stress elektronicky a sociopoliticky atd a keby mal potraviny pestovane na neyyplienenej pode

Takze kludne mozem spravit aj takyto zaver z faktu ze kosti paleocloveka su porovnatelne s vekom sucasneho 35 rocneho tejto zdegenerovanej populacie :

sucasny clovek zije tak nezdravo a ma tak vyplieneu srtravu mineralovo ze uz vo veku 35 rokov ma tak znicene kosti ako maval paleo clovek ked sa dozival svojich beznych 150–300 rokov

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Celkem 2577 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:47:10 (2011)

Pip muž 19.08.2011 07:01:18

Taky jsem změnil stravovací návyky, ale jinou ideou, než jsem si mohl výš přečíst… Nás všechny stvořila matička příroda, Bůh nebo jiná filozofie… A tak nás hodila na nanši modrou planetu – starej se… Díky Darwinovi jsme se začali vyvíjet (o těch co stvořil Bůh teď mluvit nebudu – to není sarkasmus, opravdu ne!) a tisíce generací našich předků žilo jen z toho co našli v okolí. Náš stravovací systém se tisíce let přizpůsoboval tomu co jsme jedli a bez problémů fungoval. Pak se řeklo ve společnosti dost a posledních 60 roků zničeho nic cpeme do obličeje věci, na které naše tělo není připraveno… Vývoj našeho těla nejde tak rychle jako verze Windows.. Ono to vše stráví, ale pak nestíhá dělat to co by mělo… Nemosnost našich dětí (mám na mysli v globálu) při pohledu na ty klogramy sladkostí, kofol, hranolek aj. nebouchne do očí jen pár miliard lidí na této planetě! Proč taky když máme plno paralenů a jiných sirupků, očkování a tak parádní zdravotnické poznání… Absolutně s Rudou souhlasím, že drtivá většina všech problémů je z jídla!!! Tak abych se vrátil k prvnímu příspěvku, tak na krupičné kaši nevidím nic špatného, pokud se jedná o klasickou krupici a ne z té bohužel „normální“ pšeničné krupice (10× levnější než klasická!!!) (rozdíl mezi klasickou a normální spatřuji v obsahu sacharidů neb dnešní svět chce vše hned a pečivo z mouky s jednoduchými cukry je rychleji upečeno). Taktéž jsem alergický na věty typu jediná vhodná, nejlepší, nejzdravější. Jsem si jist, že nic takového neexistuje stejně jako pevný bod ve vesmíru. Takže střídmost a rozvaha místo musli s jogurtem po ránu (ale kdykoliv jindy)…

avatar

Liberec

Celkem 2180 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:54:32 (2009)
půlmaraton: 1:55:58 (2009)
maraton: 4:15:31 (2009)

megatraged žena 19.08.2011 09:54:18

>> PeterFabok, 18. 08. 2011 15:42:19

Vezmu to selským rozumem..pokud běhám , jim a nehubnu / a chci/, musim jíst míň.Nic víc bych v tom nehledala.Jíst nám většinou dost chutná a přežíráme se nebo jíme děsně energeticky vydatný jídla/to beru podle sebe/. Na druhou stranu, zadek a kejty budu mít , i kdybych zhubla na 45kilo/153cm..Páč to mám po mamince .Krásně vychrtlý šlachovitý tělíčko vytrvalostního běžce je můj nesplnitelnej sen.:-P Ale zase mi to pěkně jede z kopce:-P …a je kam sáhnout /jak říká můj milovanej lichotící muž/

Nalezené položky: 63 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.