Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » Ostrá bolest na zadní straně stehna

Ostrá bolest na zadní straně stehna

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

10 km: 0:39:00 (2020)
půlmaraton: 1:30:00 (2019)

check_drummer muž 16.08.2020 00:47:41

Ahoj, dnes mě provází série ostrých bolestí na zadní straně stehna – cca 5cm nad kolenem (zezadu). řekl bych, že to není svalové, je to něco mezi píchnutím a křečí, trvá to cca 1–2 vteřiny (docela to tu nohu paralyzuje) a pak to zase odezní. Vrací se to zhruba po 5–10 minutách, někdy déle. Na pohmat není místo bolestivé, ani tam není žádný otok ani zarudnutí, apod. Také ve fyzické aktivitě mě to neomezuje, při zátěži nic necítím. Poslední dobou jsem ledoval bolavou patu (docela dlouho, cca 5min, až byla skoro necitlivá), zkoušel zakopávání na místě a chodím na rázovou vlnu. Tak jestli něco z toho na to může mít vliv, nevím. Setkali jste se někdy s něčím podobným?

Motto: Spojení jako "běž nakoupit" ukazují, že běh je stejně přirozený jako chůze.
avatar

10 km: 0:39:00 (2020)
půlmaraton: 1:30:00 (2019)

check_drummer muž 19.08.2020 17:57:22

Už to odeznělo. Přestal jsem ledovat a posilovat hamstring. Takže asi jedna z těchto dvou věcí.

Motto: Spojení jako "běž nakoupit" ukazují, že běh je stejně přirozený jako chůze.
Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.