Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Články na Triatlony.com » Co všechno se může zažít na triatlonu!!!!

Co všechno se může zažít na triatlonu!!!!

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

olymp muž 24.08.2019 15:47:37

Co všechno se může zažít na triatlonu!!!! Chtěl bych se s vámi podělit o můj zážitek ze závodu Pálava race. Na cyklistice, která je bezháková jsem byl předjet Jiřím Černým st.č.208 do kopce , do kopce mi to hold nejede, ale z kopce ano a když jsem začal tohoto „závodníka“ předjíždět, tak jsem byl nemile překvapen, že vůbec neřeší dodržování pravidel pro cyklistiku a to, že se má závodník držet pravé strany, to mu očividně nic neříkalo a natvrdo si levotočivou zatáčku ( bylo to ve skutečnosti táhlejší esíčko) zkracoval tak, že když jsem se jej pokoušel předjet, tak jsem musel uhýbat vlevo, aby nedošlo ke srážce, až jsem byl 10cm!!! od levé krajnice a v té chvíli mě konečně uviděl (v tom okamžiku jsme jeli kolem 45km/h) , což jej velmi vylekalo a hlavně velmi vytočilo, částečně na mě najížděl a křičel na mě, co si dovoluji v zatáčce předjíždět ( pravidla jasně říkají, že je zakázáno přejetí půlící čáry a že následuje trest a vrchol všeho byl ten, že po mě hodil bidon!!!!. Myslím si, že z mé strany nebyly porušeny žádné pravidla, žiji v domnění, že předjíždět se může jak v zatáčce stejně jako na rovině. Byl bych moc rád, kdyby se k mému zážitku vyjádřili závodníci resp. rozhodčí. Mrzí mě, že jsem musel tohle zažít v závodě, kdy se počasí s námi nemazlilo, ale občerstvovačky hlavně na běhu byly skvělé, hlavně občerstvovačka s tekoucí vodou, za to všem dobrovolnicím vřelé díky!!!! Luboš Hála

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.