Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Články na Běhej.com » BĚŽELI JSME: Ještě těžší Ještěd Skyrace [článek]

BĚŽELI JSME: Ještě těžší Ještěd Skyrace [článek]

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední

BorekJ muž 14.04.2019 21:41:09

MČR ve Skyrace se odehrávalo dnes pod Ještědem. Hlavní pořadatel Honza Dušánek opět připravil velmi dobře zorganizovanou akci. Lehce pozměněná trať s parametry 25 km/1700 metrů převýšení byla ještě těžší než minule, a tak potrápila úplně všechny, ať už hobíky nebo profíky. Mistry ČR se stali Ondřej Fejfar a Pavla Schorná, v mužích překvapivě vyhrál Ital Bertoncini. Nutno ale podotknout, že mu k tomu pomohlo bloudění favoritů.
Odkaz na článek

avatar

Náchod

10 km: 0:34:25 (2019)
půlmaraton: 1:25:07 (2017)
maraton: 2:57:37 (2018)

dojan muž 15.04.2019 23:37:00

Pěkný článek. Nejprve jsem tě předbíhal do nějakýho kopce – měl jsi oči do země a těžký nohy. Pak, když jsem se vracel z krátkého 200 metrového kufru spolu s první ženou, tak jsem na tebe natrefil v místě naší chyby u parkoviště Ještědka. Tys najednou zmizel a utekl s rychlými vlčáky z naší skupiny. Ti kluci byli rychlí (kufrovali víc než mých 200metrů), ale když se vrátili na trasu, začali to z naštvání tlačit víc, než bylo zdrávo. Skoro všichni jste mi utekli, a já až do cíle jednoho po druhém sbíhal. Tebe jsem předběhl z kopce nejspíš hned po tom, co ses zastavil a hopsal po jedné noze. Myslel jsem, že sis špatně došlápl. Zeptat jsem se jen „v pohodě?“, a když jsem zaslechl tvé „jo“, ani jsem nezpomalil. Magnézium jsem v tu chvíli měl a vědět, že máš křeče, rád bych ti ho dal, do cíle by už jen kousek a já ho nosím jen pro jistotu. Myslím ale, že v té chvíli už by to nepomohlo.

avatar

Desert muž 16.04.2019 14:15:50

BorekJ 14.04.2019 21:41:09

křečci mají rádi zeleninu, takže přidat do stravy, dobré jsou i zeleninové štávy, jinak i banány,,,,, není to jen problém nedostatku Mg, je to i K, Ca, Na, :-)

z Mg má větší účínnost tekuté, vstřebe se dost rychle, u tabletek je to horší :-P

avatar

BorekJ muž 17.04.2019 00:31:46

>> dojan, 15. 04. 2019 23:37:00

Díky moc! Pamatuju si tě, respekt, že jsi to ještě nakonec vytáhl tak nahoru! Dal jsi i Toma Buryška, ten sice neměl svůj den, ale v momentě, kdy jsi mě poprvé předbíhal, měl určitě několik minut navrch. Já jsem se po vašem kufru nechal zlákat skupinou, a navíc jsem měl na těch kamenech subjektivní pocit, že by mi to mělo jít, tak jsem tam šel docela ostře i ve vedení té skupiny. Po křeči kolem mě proběhlo snad 8 lidí, ale o život mi zase nešlo, tak jsem všechny posílal dál, že si to vyřeším sám. Kdybych ale býval věděl, že Mg máš, asi bych tě na těch pět sekund zdržel. Té bídě potom by to nicméně asi stejně už nijak významně nepomohlo. Těším se někde!

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.