Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » natržený břišní sval - chronické problémy

natržený břišní sval - chronické problémy

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Jansič muž 18.03.2019 10:28:59

Ahoj všem, na rovinu přiznávám, že jsem sváteční běžec a hraji hlavně hokej. Obracím se na vás Běžce, jestli nemáte zkušenost se „snad jen“ svalovou rupturou, kde trvá problém řády měsíců. Na ledě mi dohrál protihráč do odkrytého břicha, ostrá bolest, ale zápas jsem dohrál..Říkal jsem si naražený jako kolikrát, ale problém se vleče již čtyři měsíce, a to jsem první 1,5 měs. dal absolutní volno. Nemůžu běhat natož bruslit..to potom dva tři dny mám problém i s obyčejnou chůzí jak mě bolí břicho v oblasti stydké kosti a trvale napravo od stydké kosti a občas mi píchne na hrázi. Kýla je vyloučená sonem, čekám na MR…Máte někdo podobný problém nebo zkušenost jak se toho zbavit? Jsem z toho dost zoufalej, je mi 42 let, celý život sportuji a tohle mi limituje opravdu hodně. Díky za jakoukoliv radu…Pavel

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.