Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » Problemy s ceskou - preskoky/tlak nad ceskou/pod ceskou

Problemy s ceskou - preskoky/tlak nad ceskou/pod ceskou

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Celkem 69 km
Minulý měsíc 0 km

Jirda muž 24.12.2018 12:17:50

Zdravim, chtel jsem se zeptat, zda nekdo nema zkusenosti s problemem, s kterym bojuju uz delsi dobu. V zasade se projevuje tak, ze pri chuzi do schodu citim obcas rostouci tlak nad ceskou/pod ceskou az jakoby v koleni krupne, jako by kostka lega docvakla do druheho dilku. Ze schodu/z kopce pri natazeni nohy pocituju, ze pohyb kolena neni plynuly a neco nad ceskou preskakuje. To same, kdyz ve stoji pritahnu koleno k trupu a pak pri narovnani nohy citim obdobnou potiz. S rostoucim zatizenim se tyhle potize objevuji casteji a snad vzdy se na to zacne vazat i bolest na vnitrni strane stehna u kolene. Koleno se taky rychleji unavi a je casto pocitove ztuhlejsi. Ortoped se mi na koleno dival, delal rentgen i MR a oboje vyslo v poradku. Na MR byla jen dysplazie pattely typ II:, ale to rikal, ze nevidi duvod, aby mi to zpusobovalo potize. Resim taky s fyzioterapeutem uz pres pul roku, kde delam nejaky cviky na obecnou souhru kolena, ale zatim ten progress neni velky. Beh neni mozny, koleno se po par stovkach metrech unavi a nefunguje, jak ma. Kdyztak jsem natocil kratky video https://cl.ly/26316ace7fc9 , kde ke konci pri protazeni jde nad ceskou videt takovy preskok. Pocitove pri tom natazeni citim, jakoby se neco nad ceskou blokne, roste tlak a pak se to uvolni. Pokud by mel nekdo s necim podobnym zkusenosti nebo jakykoliv tip, byl bych vdecny. Dekuji za pomoc.

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.