Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Cyklistický trénink » Horské kolo - jezdíte v zimě?

Horské kolo - jezdíte v zimě?

Nalezené položky: 7 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Praha - Jižní Město

Ofelie 26.01.2006 11:06:51

Ahoj všichni, včera jsem si koupila nové horské kolo (pro znalce – Scott Scale 60) a jsem z něho patřičně nadšená. Nenašel by se tu někdo z Jižního města a přilehlého okolí, kdo by se jel i teď v zimě občas projet na biku? Ráda bych taky od někoho odkoukala trochu techniky, neumím ani vyskočit na obrubník :-).

avatar

larry 17.07.2006 20:33:45

Čau. Nejsi náhodou triatletka?

avatar

Sedlčany, Praha 3 - Vinohrady

Celkem 8264 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:09 (2009)
půlmaraton: 1:26:09 (2008)

Oslík muž 13.10.2006 22:54:04

[quote=Ofelie]Ahoj všichni, včera jsem si koupila nové horské kolo (pro znalce – Scott Scale 60) a jsem z něho patřičně nadšená. Nenašel by se tu někdo z Jižního města a přilehlého okolí, kdo by se jel i teď v zimě občas projet na biku? Ráda bych taky od někoho odkoukala trochu techniky, neumím ani vyskočit na obrubník :-).[/quote] Na obrubníky pozor. Táta mi povídal historku, jak jel Příbramí a před nim chtěl někdo na silničce vyskočit bokem na obrubník – no, asi to docela bolelo… Jinak v zimě občas, jen si kolo neberu na kolej (i když už jsem o tom taky uvažoval…). Na techniku je nejlepší sledovat televizi. Ještě když jsem jezdil závodně na kole, tak mi v červenci Pája (to byl tak trochu trenér) říkal, ať se občas vykašlu na trénink a dívám se radši odpoledne na Tour – že mi to dá víc…

Motto: Už nemůžeš? Tak musíš!
avatar

Pardubice

10 km: 0:35:17
půlmaraton: 1:15:58

alfun muž 10.12.2006 15:06:42

V zimě na kole jo, ale nejezdil bych moc na prosolenejch silnicích… asi nemusim psát proč :-) Hlavně jestli to je nový kolo tak bych ho v zimě šetřil…

avatar

Zdiměřice

johari žena 10.12.2006 18:13:59

v zime je to na biku nejlepsi… clovek si sice moc nezajezdi, ale nadherne si zablbne… uz aby napadl snih! :-)

Motto: gnothi sauton
avatar

Sedlčany, Praha 3 - Vinohrady

Celkem 8264 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:09 (2009)
půlmaraton: 1:26:09 (2008)

Oslík muž 10.12.2006 18:16:10

2 johari: jj, nejlepší je když člověk letí z kopce a dole vidí zamrzlou louži – zrcadlo. To se pak i bojí… Ale na sněhu je to zábava, ještě víc než v bahně… :)

Motto: Už nemůžeš? Tak musíš!
avatar

Praha

xtreme muž 10.02.2007 16:47:24

Zdravim, tak pokud někdo budete chtít jít na kolo teďka v zimě, napište mi na ICQ nebo mail, jezdim většinou Praha západ, Prokopsé údolí, Modřany atp.

Nalezené položky: 7 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.