Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » Bolest při seběhu na pravé straně -pořád trápí.

Bolest při seběhu na pravé straně -pořád trápí.

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Uh.Brod

Bacuri.wz.cz žena 26.06.2017 22:28:19

Zdravím všechny. Už jsem si přeskákala různá pichání v bocích při nesprávném dýchání. Vše pořešeno . Ikdyž začně píchat a je to špatným dýcháním , poznám to a správním dýcháním to ovlivním . Častým běhání toto bežné píchání v boku vymizelo. Co nevymizelo nikdy , je naprostá spolehlivost toho ,že když si dám někde seběh z kopce, AUTOMATICKY mě začně bolest v pravém boku. Čím prudší seběh, tím bolest nastoupí rychle a intezivně. Nepíchá to, je to prostě ostrá bolest, která bolí pořád ,dokud se uplně nezastavím . Nejde to prodýchat , nejde tomu nijak pomoct . Někdy běžím jak zohlý dědeček v předklonu , aby to tak nebolelo , někdy se snažím tlačit do břicha na tu stranu , zastavovat se několikrát ,ikdyž zpomalím tempo skoro na hlemýždě-stejně to bolí , nepomuže nic , než se narovná zem do roviny,nebo alespon trochu přestane seběh dolů.Kamení, šotolina z kopce= uplný konec .. , někdy bych až břečela jak to bolí.Nastartuje se to otřesy z kopce domlů. NUTNO PODOTKNOUT, ŽE KDYŽ JE ZÁVOD Z KOPCE, BEŽÍM Z KOPCE POD BOLESTMI A tento pravý bok mě dokáže potom po závodech ještě bolet i dva dny, třeba při skákání (otřesy) . Čím to může být ? čím to napravit? už nevím jak si pomoci a jsem zoufalá, nechci se vzdát terénů a běhat jen po rovině. Břišní svaly cvičím pravidelně , i „prkno“ a podobně . Nemá to nato vliv : ( prosím o jakoukoli radu.

Motto: "dobří lidé dělají dobrá místa ,né peníze či cokoli jiného"
Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.