Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Nike » Nike Flex 2014 - minimalistická obuv?

Nike Flex 2014 - minimalistická obuv?

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

sparcoo muž 19.07.2015 23:17:39

Dobrý den, hledám pro sebe nové boty a nenapadlo mne nic jiného než skočit do nejbližšího sportu a boty si zkoušet. Zkoušel jsem si různé boty ale u většiny mi přišel jen minimální rozdíl oproti mým starým botám. Jediné, které mi na noze pěkně seděli a došlap byl odlišný byl u bot NIKE FLEX 2014. Myslíte si, že to jsou vhodné boty pro muže 182/70 co běhá hlavně silnice a trochu lesní cesty a rád by právě minimalistické boty s neutrálním došlapem abych mohl dopadat na střed chodidla (snad to chápu dobře).

Dříve cca 2 roky zpět jsem běhal v NEW BALANCE 400 tyto – http://s7d5.scene7.com/…0sbr_nb_02_i$dw_detail_main$

Jsou to nesmrtelné boty, akorát teď bych rád běhal přes střed chodidla ale vysoká podrážka u paty mi to nedovolí a vždy se dotknu země nejprve patou.

avatar

sparcoo muž 21.07.2015 20:00:28

Můžete mi alespoň napsat osobní zkušenosti s botami NIKE FLEX 2014 RN?

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.