Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Společné běžecké tréninky » Společné běhání Kolín

Společné běhání Kolín

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Anet P. žena 18.04.2015 11:25:41

Ahoj, hledám spoluběžce/spo­luběžkyni na pokud možno pravidelné výběhy po práci:-). Tak do 8 km, ale je to na domluvě…běhám asi půl roku. Nejlépe se záměrem se zlepšovat. O víkendech třeba i něco delšího. Anet.

avatar

elda žena 14.06.2015 23:40:23

Ahoj, jsem z Kutné Hory a taky hledám parťáka/čku na běhání. Kolín je krásný v tom, že je kde běžet. Běhám tak asi podobně jako ty max. asi zatím 10 km, sama jen pro radost s mp3 v uších. Jinak je mi 18 let, a taky mám záměr se zlepšovat. Zatím běhám jen víkendy kvůli škole. Mimo to dělám i jiné sporty. Fyzičku nemám špatnou- teď jsem byla na druhém závodě právě v Kolíně a nadchlo mě to tak, že hodlám v závodění pokračovat. Nevím jak by se ti to hodilo časově, kdyby si měla zájem, ozvi se, můžeme se nějak domluvit :) Budu ráda za každý vyplavený endorfin. Můžu se zeptat na věk ? :)

avatar

Domor muž 21.11.2017 18:43:57

>> Anet P., 18. 04. 2015 11:25:41

>> Anet P., 18. 04. 2015 11:25:41

Ahoj jsem tenhle týden na školeni v Kolíně , ale vůbec to tu neznám. Rád bych si zaběhnul nějákou pěknou trasu. Tak hledám někoho, ke komu se přidat. Kdyžtak dej prosímtě vědet. Dík D ;-)

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.