Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Literatura a film » Běhání "nové vydání" - modrá kniha

Běhání "nové vydání" - modrá kniha

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Praha - Klánovice

Celkem 24666,2 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:21 (2007)
půlmaraton: 1:26:18 (2007)
maraton: 3:02:54 (2010)

Ondra1 muž 05.12.2005 10:51:21

Běhání „nové vydání“ – modrá kniha Aleš Tvrzník, Libor Soumar, Ivan Soulek Grada 112 stran Cena 199,– Kč http://www.grada.cz/…/behani_803/

Nemám, tak jen takhle…

Z www.grada.cz Publikace je určena pro běžce s určitými zkušenostmi, jejichž cílem je získání a udržení kondice a zvyšování výkonnosti. Kniha tematicky navazuje na titul Jogging a u čtenáře předpokládá, že již běhá pravidelněji a systematičtěji a orientuje se i v základech běžecké problematiky. Publikace přináší konkrétní rady a praktické návody pro zefektivnění běžecké přípravy a pomáhá i s přípravou na účast ve vybraném veřejném závodě.

Motto: Zážitek nemusí být pozitivní, hlavně když je silný.
avatar

Liberec

Celkem 8099 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:55 (2013)
půlmaraton: 1:23:55 (2013)
maraton: 3:00:46 (2013)

Advid muž 20.04.2006 15:41:39

Já jsem tu knížku včera skoro celou přečetl. Když ji srovnám s knížkou Běh pro zdraví, tak mi přijde zhruba stejná po obsahové stránce s tím, že v něčem je detailnější a v něčem zase stručnější. Běh pro zdraví je podle mě lepší na motivaci a ta Běhání zase pro toho, koho podrobně zajímají například pochody v těle. Ale ani v jedné z nich nic podstatného nechybí.

Tak teď koukám, že se tahle knížka už řeší vedle. :)

Motto: „Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
avatar

Liberec

Celkem 150 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:33:13 (2004)
půlmaraton: 1:11:31 (2004)

Xixao muž 20.04.2006 21:35:27

Docela dobra je knizka Bezecka kucharka 1,2 od Harryho Hudaka. Je tam vsechno prez treninkove modely az po vyzivu a nemoce.

Motto: "Why should I practice running slow? I already know how to run slow. I want to learn to run fast. Everyone said, 'Emil, you are a fool!' But when I first won the European Championship, they said: 'Emil, you are a genius!'"
avatar

Ceske Budejovice

tintitko muž 14.12.2008 13:12:44

Je to jedina knizka primo o behani kterou jsem zatim precet. Jednoznacne je tam dost zajimavych informaci a musim rict, ze jsem ji precet temer jednim hltem – prinejmensim tedy neni psana vylozene nudne a delka je taknejak akorat. Ale na druhou stranu musim rict, ze mnohem vic uzitecnejsich informaci jsem ziskal tady na webu v clancich, ktery jsem procital vicemene paralelne. Nebo takovej je alespon muj dojem. Takze jestli schanet a kupovat, to je otazka. Ale hloupejsi po precteni rozhodne nebudete a vuci jinym vecem jsou financni i casove naklady na knihu nepodstatne, takze proc zas ne, ze?

…no, mozna proto, ze podle doporuceni nekterych tady existuji lepsi knizky o tematu :-) a nemusime cist vsechno, ze?

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.