Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Literatura a film » RECENZE: Hledání ultra je hledáním sebe sama [článek]

RECENZE: Hledání ultra je hledáním sebe sama [článek]

Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední

PetrK muž 29.03.2014 08:43:22

Jak se díky totálnímu přerodu a změně životního stylu odrazit ode dna? Odpověď nabízí Hledání ultra, příběh amerického právníka Richarda Rolla. Z vnitřně rozervaného člověka, který se utápí v alkoholu, se stává vegan, ultravytrvalec… vyrovnaný člověk. Nuda v řadě podobných příběhů? Rozhodně ne. Možná zrcadlo mnohým z nás, byť ani v jedné z uvedených životních situací se nemusíme blížit extrémům.
Odkaz na článek

avatar

Statenice

Celkem 5780,14 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:45:07 (2013)
půlmaraton: 1:41:58 (2015)
maraton: 3:54:08 (2013)

Spidla muž 29.03.2014 10:09:56

Kniha me moc nebavila, na rozdil od Jureka mi to prislo jako reklama na jeho produkty.

avatar

Ústí nad Labem

Peggy žena 29.03.2014 11:24:25

Mě naopak bavila hodně a naopak Jurek mě nenadchl. Myslím, že jsem ho ani nedočetla. Samozřejmě knihu je nutné brát s rezervou. Veganství proč ne. Roll je spíš vitarián a většina propagátorů téhle stravy je z teplých částí USA – Kalifornie nebo Floridy.

avatar

Praha 8

Celkem 1330,86 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 2:07:58 (2013)
maraton: 5:12:42 (2014)

der kosatka muž 30.03.2014 09:43:38

Mě kniha oslovila velice, propagace vlastních výrobků a svého byznysu mě nevadí a dokážu si vyfiltrovat věci co mě zajímají a že jich tam je spousta.

Co je ale také potřeba zdůraznit že Rich Roll se nestal ultramaratoncem jenom díky své, bezesporu obrovské, pevné vůli. Už od mala a celé mládí plaval a to závodně na vrcholové úrovni, takže určitě dobrý základ tam byl a je super že to všechno neutopil v chlastu a ještě se o to podělil se světem.

Parádní kniha, super příběh, pravda trochu „americký“, ale všem vřele doporučuju a sportovcům zvlášť.

avatar

Křinec

molanmolab muž 01.04.2014 00:25:10

Knihu jsem přečetl a nejvíc mě bavila první část, kdy psal jak byl alkoholik apod. Bylo to zajímavější čtení než ta sportovní část.

Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.