Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » zkusenosti s phiten?

zkusenosti s phiten?

Nalezené položky: 452 První Předchozí | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | Další Poslední
avatar

Sloviensko

rudo muž 09.11.2013 23:16:12

proces vyroby Phitenu ale nie je zaujimavy v kontexte tejto debaty

co som ja pred casom cital firemne materialy tu linknute v minulosti, tak vynalezca procesu vyroby, nema znalosti a nema vysvetlenie o tom co sa deje v ludskom tele vplyvom toho vyrobku

takze sa aj tak nic nedozvieme, a myslim si ze pochopit vyrobu a skopirivat ju doma v garazi bude ovela ovela drahsie ako si jednoducho ten vyrobok kupit.

v podste o vacsine liekov a inych iecebnych metodach sa da povedat ze ani objavitel ani vyrobca vobec nevedia co sa naozaj deje v tele a preco nieco fuguje a ako fuguje, vzdy sa ide len na statistiku – ked nieco zaberie urcitemu % pacosov tak sa to pripusti ako fungujuca metoda

skor zalezi kto je za tym a kolko sa na tom da zrobit a aby to nesmelo vysunut z trhu nejake dobre miliardove biznisi.

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Sloviensko

rudo muž 09.11.2013 23:29:29

Edison a ziarovka Edison sa dava ako priklad usilovnosti (tvrdohlavosti) aj casto zamontovany do motivacncyh materialov, ze kazdy neuspoech je vlastne uspech v tom ze sa naucis co nefunguje. Edison ale vibec nerozumel tomu co robi. Je jasne ze zeravy kov vydava svetlo to poznak kazdy od vysokej pece a tak bola nadej ze nejaky kov bude vydavat svetlo aj pri nizsej teplote, dokonca tak nizkej ze bude stacit na zeravenie toho kovu maly elektricky prud a ze ten kov musi byt tak tenky – nizky objem a nicka celova teplotna kapacita aby sa rozeravil pri malej spotreby elektriny

Edison ak by bol odbornik a rozumel veci, zobral by si tabulku Medelejeva paoer kalkuclacku a zratal by si zloenie – zliatinu kovov taku co bude svietit najlepsie a vydrzi najdlhsie a neskusal by tisice kovov a zliatin zbytocne usetril by cas amaterial atd

lenze Edison tomu nerozumel a tak len skusal az nasiel ked zacali ziarovky svietit a prvykrat rozsvietili jednu ulicu, tak sa kazdy tesil zo svetla a nik nedaval Edisonovi otazky – vysvetli preco prave tato zliaina svieti a ine nesvietia ?

Edison nemal odpoved, ale ludia odpoved nepotrebovali videli svetlo a to im stacilo.

Tak nejak to mzoe byt s vynalezcom Phitenu a vysvetlenim preco to v tele moze fungovat

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Praha - Vršovice

Celkem 4740 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:42:04 (2014)
půlmaraton: 1:39:02 (2014)
maraton: 3:43:22 (2014)

Chrosel muž 10.11.2013 08:50:16

>> Phiten, 09. 11. 2013 23:09:15

**Ano jistě. Většinou firmy zpřístupní podstatu patentu. Stejně tak jako Becherovka podrobně zveřejnila přesnou recepturu na výrobu svého likéru. **

Vážená, trochu se vám to plete. Právě zpřístupnění postupu veřejnosti je jeden ze základních principů, jak patentová ochrana funguje. Něco vymyslíte, podělíte se o to se světem a „na oplátku“ je tento váš vynález chráněn a vy rozhodujete, komu dovolíte – nejčastěji za poplatek – tento postup využít.

Becherovka – a ani např. Coca Cola, své receptury patentované NEMAJÍ. Snad jen člověk žijící dlouhodobě mimo tuto planetu neslyšel o tom, jak jsou jejich receptury střežené, jak spolu těch pár držitelů výrobních tajemství ani nesmí létat letadlem atd.

Vy si pletete základní pojmy. To, že je tvar lahve, logo, název, pod ochranou registrované ochranné známky, nemá se složením výrobku pranic společného.

Kouknout se na patent Phitenu pochopitelně napadlo víc lidí, dobrý článek je zde:

Jen kousek pro všechny, kdo to nechtějí číst celé:

A further look of the pending patent regarding the phild process clarifies the issue completely. Probably due to the fact that the staff working with the international patent offices are much more science savvy than the average purchaser, the company merely applied for a patent concerning obtaining water tilled with dispersed particles of titanium, rather than a solution, in the chemical sense that I have explained in the above paragraph.

The effectiveness of such a solution in transferring the fine dispersion of titanium onto textile fibers is easily compared with that of transferring fine grounded salt onto a handkerchief. Sure, some of it would temporarily stick to any surface, by the mere adhesion force, but in the absence of a real chemical reaction no permanent bond would be possible.

Takže tak asi.

Motto: V pomalém hrnci se prána chová jako žába. Při pozvolném růstu teploty si to neuvědomí a z hrnce neuteče. ( Pam65 )
avatar

maraton: 3:01:36 (2011)

Luboš Brabec muž 10.11.2013 09:11:26

>> Otto Zemek, 10. 11. 2013 08:50:16

Ono to má ještě jeden rozměr: Phiten se přestane v Česku prodávat , tak je paní z firmy na fóru aktivní, aby ještě doprodala poslední věci, které jí zbývají ve skladu…

avatar

Praha - Vršovice

Celkem 4740 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:42:04 (2014)
půlmaraton: 1:39:02 (2014)
maraton: 3:43:22 (2014)

Chrosel muž 10.11.2013 09:53:26

>> Luboš Brabec, 10. 11. 2013 09:11:26

Jsem ochoten vsadit se s kýmkoli o štangli salámu, že je to jen fintička, jak prodat víc před Vánocemi a že se produkty Phiten budou prodávat v Česku i nadále.

" Takže pokud přemýšlíte, že Vám něco „přinese až Ježíšek“, tak to raději kupte hned. Jakmile se produkt vyprodá, již v našem e-shopu k dispozici nebude. "

Zní to jako: Totální likvidace zásob pravých perských koberců !!! Neopakovatelná nabídka !

Německý distributor momentálně nemá náhradního distributora pro český trh. Je možné, že v budoucnu někoho najde a Phiten se do Čech vrátí. Ale již to bohužel bude za jiné ceny.

No tak to je jasné – fakt mají lidi za pitomce.

Motto: V pomalém hrnci se prána chová jako žába. Při pozvolném růstu teploty si to neuvědomí a z hrnce neuteče. ( Pam65 )
avatar

Sloviensko

rudo muž 10.11.2013 09:58:53

>> Luboš Brabec, 10. 11. 2013 09:11:26

dik za link, je to zaujimave info ktore stoji za to citat pozoerne a do detailov

mne osobne z toho vychadza, ze EU spravila rozhodny krok ako v celej EU tieto vyrobky zlikvodovat, nechceli to robit zakazom, pretoze to by ludi upozrnilo – ked Brusel zakazuje tak to naozaj musi byt pre ludi dobre, tak jednoducho prevzali dstribuciu a vyradili ten najlosi sortiment a zdvihli ceny tak

aby vacsinu zakaznikov odradili a vyrobky boli len pre tych co maju penazi nad hlavu takze si to vrchna vrstva moci v pdstate vyhradila len pre seba.

Tato sitaucia ma skor presviedca o tom ze phiten vyrobky budu naozaj asi dost ucinne, pretoze keby nefungovali tak by Brusel to ignoroval pripadne by nasiel metodu ako to ludom odporucat a zaviest ich do slepej ulicky alternativnej mediciny.

V poslednej dobe zacina byt postoj Svajciarska zaujimavy pri mnohych temach … …a kazda krajina co je sucast EU by mala tych politikov co tam krajinu zaviedla zavesit za gule do prievanu

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Praha - Vršovice

Celkem 4740 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:42:04 (2014)
půlmaraton: 1:39:02 (2014)
maraton: 3:43:22 (2014)

Chrosel muž 10.11.2013 10:21:27

>> rudo, 10. 11. 2013 09:58:53

To jsi přečetl špatně. EU s tím nemá nic společného, píšou : " …Mateřská společnost Phiten se rozhodla…"

Díky Bohu, tak špatné to s EU ještě není.

Motto: V pomalém hrnci se prána chová jako žába. Při pozvolném růstu teploty si to neuvědomí a z hrnce neuteče. ( Pam65 )
avatar

maraton: 3:01:36 (2011)

Luboš Brabec muž 10.11.2013 10:26:55

>> Otto Zemek, 10. 11. 2013 09:53:26

Je to možné. A nebo prostě výrobce zvedá ceny proto, aby náklady na příští soudní výlohy a pokuty nesli zákazníci.

avatar

Celkem 27228,99 km
Minulý měsíc 0 km

jm1 muž 10.11.2013 10:52:21

>> Phiten, 09. 11. 2013 23:09:15 …nebude problém patent dohledat…

Ano, velký problém to nebyl. :-)

A protože většina z nás čte patenty v 片仮名 s menšími či většími problémy ;-) , asi si budeme muset vystačit s US patenty pana Yoshihiro Hiraty:

náramky: č. US5901379, http://www.google.de/…ts/US5901379

(nano)částice ve vodě: č. US7108735, http://www.google.de/…ts/US7108735

avatar

Celkem 27228,99 km
Minulý měsíc 0 km

jm1 muž 10.11.2013 10:57:02

>> rudo, 09. 11. 2013 23:16:12 …v podste o vacsine liekov a inych iecebnych metodach sa da povedat ze ani objavitel ani vyrobca vobec nevedia co sa naozaj deje…

Tohle platilo v minulosti, v současnosti už ale lék bez popisu mechanismu jeho funkce schvalovací procedurou neprojde.

avatar

Celkem 2021,2 km
Minulý měsíc 0 km

Eulenspiegel muž 10.11.2013 11:35:46

Tvůj příklad s Edisonem je podle mě špatný, Rudo. Edison věděl přesně co dělá. Možná nedokázal vysvětlit, proč mu jedna slitina z tisíců fungovala lépe než jiné (stejně jako dneska zkoušejí na koloniích infikovaných buněk stovky a tisíce chemických sloučenin, než zjistí, která jako lék zabere), ale chápal mechanismy, kterými svítila (stejně jako farmaceutici nakonec pochopí, jakým mechanismem daná sloučenina buňkám pomáhá). Co se léků týče, ano, pár se jich takhle objevilo, na druhou stranu mezi tím stovky lidí doplatily na to, že sežraly bůhví co. Mimochodem, azbest taky splňoval to, co se od něho čekalo a taky se dlouho používal… Než ho lidi pochopili a zjistili, že je kancerogenní. Proto mi tak jde o vysvětlení mechanismu. :)

avatar

Celkem 27228,99 km
Minulý měsíc 0 km

jm1 muž 10.11.2013 11:55:24

>> Eirrikr, 10. 11. 2013 11:35:46 … pár se jich takhle objevilo…

Nebyl to jen pár léků, ale IMHO většina léků až do řekněme 90. let. Klasické příklady: cisplatina či aspirin.

A BTW, v prvním patentu na žárovku se mluví o vláknu z uhlíku …

avatar

Brno

Phiten žena 10.11.2013 12:14:41

>> Otto Zemek, 10. 11. 2013 10:21:27

Je tady toho více, takže budu reagovat pouze tímto jedním příspěvkem.

1/ Co se týká „fintičky“ ohledně ukončení distribuce. Bohužel to fintička není. Skutečně jsme se rozhodili distribuci ukončit. Vysvětlení je zde:http://www.phiten.cz/…a-i-v-evrope

2/ Co se týká náhradní distribuce. Ano samozřejmě je možné, že německý partner v Čechách najde jinou firmu, která bude distribuci zabezpečovat, ale bude to opravdu za vyšší ceny – v článku o ukončení distribuce najdete link na nový německý e-shop – tam jsou nové ceny. Takže opět bohužel musím konstatovat, že to není fintička, ale fakt.

3/ Co se týká zvýšení prodeje v předvánočním šílenství – pochybuji, že na základě Vašich „milých a veskrze pravdivých“ příspěvků bychom zvedli prodeje značky Phiten.

4/ Co se týká EU a předpisů – Rudo má bohužel pravdu. EU s tím má hodně co společného a hlavně předpisy o prodeji produktů Phiten. Asi jste slyšeli, že již není možné prodávat potravinové doplňky a uvádět jejich účinky. Takže by jste asi těžko hledali na obalu vitamínu B12 jeho účinky. Jakmile to není klasické léčivo, které proběhlo celým procesem, není možné účinky uvád+ět. A to je asi zásadní problém pro Phiten. Takže přenechali všechny povinnosti v těchto záležitostech na třetí subjekt – Phiten Europe. Jenom Švýcarsko může jít vlastní cestou.

Tyto nové předpisy mají na svědomí farmaceutické společnosti. Rapidně jim klesaly tržby, zatímco distributorům alternativních produktů – potravinových doplňků a vitamínů tržby rostly. Tímto způsobem alespoň na nějakou dobu konkurenci utlumí.

5/ Co se týká citace patentů – nevidím v tom problém. Tvrdili jste, že rozpustit titan je nemožné. Na tento proces mají patent. Co se týká účinnosti, ta se prokazuje – nepodléhá patentu. A naši zákazníci nám průběžně účinnost výrobků potvrzují. Ale to zjevně většinu z Vás nezajímá. Většina z Vás je rozhodnuta dokazovat, že účinnost výrobků Phiten je nemožná.

Ale závěrem, není to nutné. Pokud jste o tom rozhodnutí, tak si výrobky jednoduše nekupujte. Když Vám tady pan Pavel Baberad napíše, že to na něj funguje, tak se mu vysmějete. Když to do zkušeností k nám napíše Přemek Švarc, tak to úspěšně odignorujete. Asi není pro Vás zajímavý ani názor Radka Brunnera a dalších sportovců.

Tak není co řešit. Nepátrejte, neřešte. Když Vás něco bude bolet – tak si dejte tabletku a hotovo.

Ale když se na diskuzi ptáte, co Vám může pomoct při urychlení rehabilitace a pan Baberad Vám napíše, že jemu pomáhá Phiten, tak nechápu tu sprchu negativních ohlasů. On jenom napsal, co pomáhá jemu. On vás nenutil jít a koupit to. Proto jsem do té diskuze vstoupila, protože mi bylo z vašich reakcí opravdu smutno – až na čestné výjimky jste zvlášní skupina lidí, která odmítá vše, čemu nerozumí a snaží se ještě navíc shazovat lidi, kteří to používají.

Na závěr jedna smutná zkušenost – byl u nás jeden z Vás zakoupit si věci na bolavé lýtko. Že na základě doporučení atd. Nezapomněl u toho ale asi 100 krát říct, že je to vlastně placebo a že na to nevěří. Opravdu nerozumím …

avatar

Statenice

Celkem 5780,14 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:45:07 (2013)
půlmaraton: 1:41:58 (2015)
maraton: 3:54:08 (2013)

Spidla muž 10.11.2013 12:28:16

Ano nema smysl resit jestli to funguje nebo ne je treba to vyzkouset. Lhuta 14 dnu na vyzkouseni by mela byt dostatecna, bud bude pocit dobry tak si to nechat, kdyz ne tak to slusne vratit.

avatar

Celkem 2021,2 km
Minulý měsíc 0 km

Eulenspiegel muž 10.11.2013 14:04:59

Achjo. Pročetl jsem si začátek tohohle threadu. Myslel jsem si, že má smysl být zdvořilý a držet se faktů. Nemá. Ukončením vašeho působení v čr nikdo nic nepřijde. Nelíbí se mi způsob, jakým argumentujete. Nelíbí se mi způsob vaší reklamy. Nelíbí se mi váš výrobek, protože je to nesmysl bez jakéhokoli PROKAZATELNÉHO účinku. Oháníte se pořád dokola několika (chabými) argumenty, které se snažíte vydávat za fakta. Víte co? „Pozitivní ohlasy“ nemění nic na tom, že titan s živou tkání NIJAK nereaguje (což vám s úlevou prozradí každý, kdo má nějkou titanovou endoprotézu) a že „harmonizace elektricity organismu“ je naprostý bullshit, který pro jistotu mimo váš výrobek a jeho zmatenou propagaci ani neexistuje. Přeju vám pěkný prodej.

avatar

Brno

Phiten žena 10.11.2013 14:35:58

>> Eirrikr, 10. 11. 2013 14:04:59

Ale ano, máte pravdu – TITAN opravdu nijak nereaguje. To Vám nikdo nebere. Aquatitan ale reaguje. Prokazatelně na naše zákazníky reaguje a Vaše „znalosti“ o jeho účinku na tom nic nezmění :))

avatar

Poprad

10 km: 0:34:36 (2014)
maraton: 2:40:46 (2015)

runtachykard72 muž 10.11.2013 14:36:57

>> Phiten, 10. 11. 2013 12:14:41 .. nadešel čas najít si porádnou práci :-))) ,,treba jerábnice..nebo ..jelikož,nýbrž,po­nevadz :-)

Motto: .... A z vlku jsou dnes malamuti a z nočni mury prosty sen. A na ten sen je spolehnutí. Můj bože, to je krásný den.
avatar

Brno

Phiten žena 10.11.2013 15:01:03

>> runtachykard72, 10. 11. 2013 14:36:57

nevím, proč máte pocit, že práce pro Phiten nebyla práce… to máte pocit, že celá distribuce se tady vybudovala sama? že se tady lusknutím prstu vybudoval e-shop, phiten team i prodejna? že jsme nevěnovali svůj čas jezděním po závodech, kde jste měli šanci se na vlastní kůži Phiten zdarma vyzkoušet?

Naopak – musím konstatovat, že práce pro Phiten byla velice náročná. Hlavně podobné diskuze o ničem – kde se někdo dožaduje prokazatelnosti a důkazů, které nikdo z Vás jinde neobdrží.

Když Vám nezaberou první antibiotika, tak se nerozčilujete u lékaře, že farmaceutická firma na Vás spáchala podvod. Když nezabere onkologická léčba, tak Vám řeknou, že prostě Vaše tělo reaguje jinak. To vše je naprosto běžné, protože každý lidský organizmus je originál.

Když si kupujete drahé tenisky a další vybavení, aby jste si chránili své zdraví, tak je vše OK. Ale když vidíte náplasti proti bolesti za 39,– Kč, tak Vám to připadá strašně moc peněz a dožadujete se možnosti vrácení do 14 dní – viz příspěvek Špidla.

Takže můžu Vás ujistit – že práce pro Phiten byla „pořádná práce“ a v některých momentech – například právě teď když reaguji na tak „inteligentní“ příspěvek, je ta práce i poněkud vyčerpávající.

avatar

Eymir Gölü

Celkem 3486 km
Minulý měsíc 0 km

Skritek Hugo žena 10.11.2013 15:13:56

>> Phiten, 10. 11. 2013 12:14:41

Vas predposledni odstavec mi mluvi z duse. Uplne ze stejneho duvodu jsem do dane diskuse vstoupila i ja. Sice se to pak presunulo do urovne diskuze o inteligenci basketbalistu, ale na to jsem uz nechtela reagovat. Protoze pro mne muze nosit naramek treba papez a bude mi to ukradene. I kdyby mi zminovany S. Hawking dal 100 studii s dukazem, ze to funguje. Pro mne je podstatna vlastni zkusenost. Kdyz ji nemam, ale mam vazny problem a doporuci mi to clovek s vlastni zkusenosti a pro mne urcitou reputaci, ktery z daneho doporuceni NIC nema, tak bych se pri problemu nad uzitim alespon zamyslela. Zvlaste, kdyz nejde o naramek za x tisic, ale blbou naplast v radu desitek korun… Zatimco kdyby mi to doporucil nekde v reklame treba Haile G., tak bych nad tim mavla rukou. Protoze on je za to placeny. Uvedeny pan Baberad ne.

Phiten naplast nemam, ani neplanuji kupovat, neb mne nic netrapi, ale kdyby ano, tak si asi Pavlovi napisi o rozvedeni osobniho nazoru v soukrome zprave. Protoze kdyz je cloveku ouvej, zkusi vsechno a nepremysli nad studii.

Motto: Petit cheval de manege :-)
avatar

Praha

Celkem 8004,86 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:49:31 (2012)

Pavla T. žena 10.11.2013 17:26:06

>> Phiten, 10. 11. 2013 15:01:03

„Takže můžu Vás ujistit – že práce pro Phiten byla „pořádná práce“ a v některých momentech – například právě teď když reaguji na tak „inteligentní“ příspěvek, je ta práce i poněkud vyčerpávající.“

Přesně, reakce na příspěvky jsou pro vás práce, takže byste je neměla vydávat za normální diskusi. Prostě tady zdarma (tedy zdarma pro behej.com, vy za to samozřejmě placená jste) propagujete výrobek, který prodáváte, tečka.

skritek Hugo Dnes 15:13:56

„kdyz je cloveku ouvej, zkusi vsechno a nepremysli nad studii.“

To je pravda, a je smutné, že na tom tolik lidí beze studu vydělává.

Motto: "Vím, že když si dobře zaběhám - nebo ani ne dobře, ale když si prostě jen zaběhám - budu mít lepší den." A. K.
avatar

Statenice

Celkem 5780,14 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:45:07 (2013)
půlmaraton: 1:41:58 (2015)
maraton: 3:54:08 (2013)

Spidla muž 10.11.2013 17:40:19

>> Phiten, 10. 11. 2013 15:01:03

Muzete prosim uvest kde jsem psal o vraceni naplasti za 39 korun? Dekuji

avatar

Brno

Phiten žena 10.11.2013 17:44:25

>> Spidla, 10. 11. 2013 17:40:19

Konkrétně Vy – viz příspěvek výše. Požadoval jste (a v historii této diskuze je to i jako příspěvek z léta) – aby člověk mohl výrobek vyzkoušet a vrátit.

avatar

Praha/Zlín

Celkem 4528,24 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:08 (2014)
půlmaraton: 1:23:37 (2014)
maraton: 3:56:07 (2022)

J0SE muž 10.11.2013 17:48:23

>> Pavla T., 10. 11. 2013 17:26:06 To je pravda, a je smutné, že na tom tolik lidí beze studu vydělává.

Ostatně jako celý farmaceutický průmysl, který potřebuje léčit, ale nevyléčit

avatar

Brno

Phiten žena 10.11.2013 17:53:03

>> Pavla T., 10. 11. 2013 17:26:06

Pavlo, reagovala jsem pouze na neadekvátní reakci na příspěvek pana Baberada. Pokud to berete jako propagaci, nic s tím nenadělám.

Co se týká vydělávání – to bude asi ten kámen úrazu. Začínám mít z těchto příspěvku pocit, že je to tak trochu o penězích a o závisti – a hlavně o představě, že značka Phiten se prodává sama a strašně se na tom vydělává.

Viz Vaše vyjádření:

  • lidé na tom bez studu vydělávají!!

anebo Vašeho kolegy výše:

je čas najít si pořádnou práci!!

Opravdu to vypadá, že tato diskuze není o značce, o účinku atd. Že je pouze o tom, že pár lidí tady má pocit, že je to strašně dobrý obchod.

Pavlo, prosím, zkuste se vyjádřit k věci- t.j. ke zkušenosti sportovců, kteří výrobky používají a mají na ně pozitivní vliv. Zdá se, že tyto příspěvky odpůrci značky docela úspěšně ignorují :)

avatar

Eymir Gölü

Celkem 3486 km
Minulý měsíc 0 km

Skritek Hugo žena 10.11.2013 17:53:22

>> Pavla T., 10. 11. 2013 17:26:06

Naprosto souhlasim. Sama jsem vuci podobnym pripravkum skeptikem. Ale jsem si take vedoma, ze spousta veci vyzaruje urcitou nemeritelnou energii (nevim, jak jinak to nazvat) a citlivi jedinci ji dokazi vnimat. Proto ani Phiten smahem neodmitam, ac si myslim, ze na mne by vliv nemel. A uplne mne fascinuje ten urputny boj za to, ze je to sileny podvod.

Mam v nejuzsi rodine 2 velmi citlive osoby, ktere silne vnimaji energii z pyramidy z papiru (clovek si slepi z krabice sam a zadarmo), energii z kamenu (at uz negativni ci pozitivni), dokonce jsem byla svedkem toho, jak se ma sestra na jednom hrade za doprovodu kastelana pri soukrome prohlidce dotkla jednoho z mecu a otrasla se, ze je ten mec desive zly a pan kastelan na ro rikal:„mate pravdu, je popravci“. Druhy den rano mela sestra ruku osypanou az k rameni… Ja necitila nic, kamen muzu drzet v ruce hodinu a nevnimam opet nic, pod pyramidou lezet cely den a nedobije mne to. Ale jsou jedinci, kteri reaguji zcela odlisne. A prave prodej energ. kamenu je super kseft, studii netreba. Jednou jsem byla se sestrou v solne jeskyni, kde kameny tez prodavali (draze) a ona je z legrace osahavala rikajic: " tenhle je super, tenhle vubec nic nevydava, tenhle trosku, fuj, ten je ale hnusny…"A ja zkousela v ruce ty same a velke NIC. :-)

Proto bych phiten uplne neodsuzovala. At jiz formou autosugesce ci vyssi citlivosti, proste to nekomu muze fungovat. V teto diskuzi se objevil ohlas 3 lidi, co to zkusili – 2 reakce byly pozitivni, jedna negativni. Neprekvapive clovek s negativni zkusenosti dostal + body, ten s pozitivni reakci se dostalo velmi negativnich reakci ci -. Zajimave sledovat.

Motto: Petit cheval de manege :-)
avatar

Brno

Phiten žena 10.11.2013 18:15:22

>> skritek Hugo, 10. 11. 2013 17:53:22

:)) tiše jsem čekala na reakci na Váš příspěvek a už se přihrnulo další mínus :)) Má smysl to komentovat? :)))

avatar

Praha

Celkem 8004,86 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:49:31 (2012)

Pavla T. žena 10.11.2013 18:22:39

>> Phiten, 10. 11. 2013 17:53:03

„Pavlo, prosím, zkuste se vyjádřit k věci- t.j. ke zkušenosti sportovců, kteří výrobky používají a mají na ně pozitivní vliv.“

Promiňte, já sem chodím diskutovat s běžci, ne s prodejci, kdybych chtěla diskutovat s prodejci phitenu, šla bych na vaše komerční stránky.

Jinak si můžete všimnout, že jsem reagovala na váš příspěvek o tom, jak vyčerpávající práce to je odpovídat na negativní příspěvky ve fóru, nikoli na zkušenosti sportovců. Až budu mít pocit, že mám co přínosného říct ke zkušenostem sportovců, tak to udělám. Zatím jsem měla jen dojem, že je dobré zdůraznit vaše slova o tom, jak těžce tady v diskusi pracujete.

Motto: "Vím, že když si dobře zaběhám - nebo ani ne dobře, ale když si prostě jen zaběhám - budu mít lepší den." A. K.
avatar

Statenice

Celkem 5780,14 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:45:07 (2013)
půlmaraton: 1:41:58 (2015)
maraton: 3:54:08 (2013)

Spidla muž 10.11.2013 18:25:41

>> Phiten, 10. 11. 2013 17:44:25

Kde jsem uvedl vraceni naplasti? Nikde ze? Nezlobte se ale nevim zda jen hloupou delate ale jiz jsem vam psal ze je takova pravni norma pri nakupu pres eshop to jsem si ja nevymyslel. Myslim ze vase odbornost a vystupovani te znace spise skodi.

avatar

Brno

Phiten žena 10.11.2013 18:27:17

>> Pavla T., 10. 11. 2013 18:22:39

Pavlo – já mluvila o vybudování distribuce. Ale to jste opět hezky odignorovala :))

avatar

Brno

Phiten žena 10.11.2013 18:31:05

>> Spidla, 10. 11. 2013 18:25:41

Zákon mluví jasně, že můžete zboží z e-shopu do 14 dní vrátit. Nikoliv ale o tom, že ho můžete 14 dní zkoušet a potom vrátit. Je mi líto, ale žádná právní norma Vám neumožňuje 14 dní výrobek používat a potom vrátit. Že by jste 14 dní luxoval s vysavačem zakoupeným v e-shopu a následně ho vrátil, tak takto to nefunguje.

Tolik k mé „odbornosti“ – zkuste si ještě jednou prosím příslušnou právní normu nastudovat.

Nalezené položky: 452 První Předchozí | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.