Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » zkusenosti s phiten?

zkusenosti s phiten?

Nalezené položky: 452 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Další Poslední
avatar

maraton: 3:01:36 (2011)

Luboš Brabec muž 15.08.2013 14:22:49

>> Phiten, 15. 08. 2013 14:06:53

Naprosto vám rozumím. Jehovisté nebo prodavači zázračných hrnců si taky stěžují, že jsou lidé „zaseklí“ a nechtějí jim skočit na špek.

Souhlasím, že je na čase, aby lidé řešili příčiny svých problémů, ne následky. Ale Phiten není touhle cestou. Aspoň neuškodí, to je jeho velké plus.

avatar

Brno

Phiten žena 15.08.2013 14:31:32

>> oblivion, 15. 08. 2013 14:19:17

Ad Oblivion – od teď Vám budu psát ad – když Vás to irituje :) Co se týká fyzikálního účinku – ten mají samozřejmě všechny bandáže – ale já psala o fyzikální účinku náplastí. Přidanou hodnotou bandáže Phiten je obsah Aquatitanu, který lokálně zvýší prokrvení a tím dosáhne uvolnění okolních svalů a tkání. To zase klasický účinek bandáže asi není. Co se týká harmonizace elektricity organizmu – vysvětlení zde:

http://www.phiten.sk/cz/technologie

www.phiten.cz

avatar

Bratislava, Ruzinov

Celkem 6727,4 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:35:25 (2012)
půlmaraton: 1:17:34 (2014)

PALOsvk muž 15.08.2013 14:45:44

>> Phiten, 15. 08. 2013 14:31:32

Rozhodne by som v internetovej diskusii neVykal, vyzera to naozaj divne…najma v komunite bezcov(a sporotvcov „obecne“) Chcem sa spytat ci behavas a na akej urovni, ake casy, aka intenzita atd. Ake mas osobaky na klasickych tratiach od 100m po maraton (nemusis behat vsetky). Ako ti Phiten pomaha pri behani – tebe osobne, nie to, co pisu na internete a v priruckach.Da­kujem za odpoved.

[Aby som uviedol na pravu mieru preco sa pytam. Pytam sa preto, lebo povodny dotaz smeroval na vyrobky firmy Phiten v bezeckom fore, tj. clovek sa dotazoval na ostatnych bezcov-kolegov. Od nich totiz ocakava, ze sa do behania a s nim spojenym ucinkm Phitenu budu vyznat, resp povedia svoje skusenosti pri behani]

Motto: http://connect.garmin.com/profile/palosvk
avatar

Brno

Phiten žena 15.08.2013 14:46:37

>> Luboš Brabec, 15. 08. 2013 14:22:49

Ad Luboš – Luboši, mrkněte na ty studie, podívejte se na spolupracující firmy a potom mluvte dál. Klidně si shazujte Phiten na úroveň Jehovistů. Já jsem pouze ráda, že lidé, kteří podle Vás „skočili na špek“ jsou spokojeni a píšou na FB i k nám do emailu o pozitivním vlivu Phiten.

Anebo jinak, najděte studii, která účinky Phiten popírá. To, že mu nebude věřit Vy konkrétně, to na situaci a jeho vlivu nic nezmění :))

www.phiten.cz

P.S.: pár produktů s Aquatitanem Phiten pod jinou značkou – spolupracující koncerny:

http://www.phiten.com/…collabo.aspx

Rozklikněte si jednotlivé značky a uvidíte produkty vyrobeny ve spolupráci s Phiten – no ale dle Vašho názoru budou asi i ty další firmy stoupenci Svědků… :))

avatar

Brno

Phiten žena 15.08.2013 14:52:42

>> PALOsvk, 15. 08. 2013 14:45:44

Ad Palo – kľudne Ti budem tykať, nemám z toho problém. Z uvedeného jasne vyplýva, že nie som bežec. Iba som jako zástupca firmy Phiten reagovala na niektoré nezmyselné konštatovania, ktoré tu prebehli. To je všetko. Čo sa týká Tvojich ďalších otázok – tak máme spätnú reakciu od našich zákazníkov. Tá časť športovcov, ktorá si už zakúpila prvý produkt, tá sa vracia a dokupuje ďalšie vybavenie. Napríklad bandáže sú cenovo porovnateľné s inými značkami a majú ešte pridanú hodnotu Aqautitanu. Ale stretla som i časť športovcov, ktorý sa „zasekli“ v odmietavom stanovisko. Čo ma ale prekvapuje najviac, v 90 % produkt ani nevyskúšali. Tomu nerozumiem :))

www.phiten.cz

avatar

maraton: 3:01:36 (2011)

Luboš Brabec muž 15.08.2013 15:02:07

>> Phiten, 15. 08. 2013 14:46:37

To, že např. firma Bambi nebo Sakamoto spolupracuje s Phitenem, nedokazuje vůbec nic. Jenom to, že volí stejnou strategii směrem k zákazníkům…

Podobně nicneříkající jsou vámi zveřejňované „testy“ a „studie“. Budu z jednoho citovat: „Mám v sobě velkou dávku energie. Jestli mi ji řetízek ještě zvýšil, to nevím. Každopádně moje výkonnost se nezhoršila v žádném ohledu.“ Má cenu pokračovat dál?

avatar

Bratislava, Ruzinov

Celkem 6727,4 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:35:25 (2012)
půlmaraton: 1:17:34 (2014)

PALOsvk muž 15.08.2013 15:09:49

>> Phiten, 15. 08. 2013 14:52:42

Aha, takze zjednodusena odpoved:

„nie som bezec/bezkyna, som obchodnik/cka“

Dakujem neprosim. Prvy prispevok vlakna bol: „ake mate skusenosti…“ Ak mas teda nieco k tejto teme tak napis, ale zo vsetkeho co si tu bolo popisane (a bolo teda toho viac ako dost), nevidim ziadne osobne skusenosti bezca s tymto vyrobkom/kami. Howk

Motto: http://connect.garmin.com/profile/palosvk
avatar

Praha-Dalejské údolí

Celkem 2570,4 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:34 (2016)
půlmaraton: 1:22:23 (2015)
maraton: 3:11:54 (2015)

oblivion muž 15.08.2013 15:10:09

>> Phiten, 15. 08. 2013 14:52:42

… v 90 % produkt ani nevyskúšali. Tomu nerozumiem …

Já bych vysvětlení měl: třeba vymyšlená slova jako buněčná izonizace, ani náznak mechanismu působení nevodivého a nemagnetického titanu na elektrické pole těla, o směšně nesmyslných obrázcích „plusů a mínusů“ ani nemluvě.

Promiňte, ale i s ohledem na obchodní a výrobní „tajemství“ toto není dostatečné ke vzbuzení ani minimální důvěry.

Motto: „Výhoda běhání naboso je, že se vám uprostřed závodu nerozváže tkanička.“
avatar

Brno

Phiten žena 15.08.2013 15:17:32

>> Luboš Brabec, 15. 08. 2013 15:02:07

Ad Luboš – Docela by mě zajímalo, co by Vás konkrétně přesvědčilo. Sice značka Prince teď bude vyrábět řadu sportovních trik s Aquatitanem – ale to nedokazuje podle Vás vůbec nic. Sice světoznámý výrobce hodinek TIMEX vyprodukoval řadu s Aquatitanem – ale to taky nedokazuje vůbec nic. Sice špičkový výrobce kol Bianchi zadal do výroby náhrdelníky s Aquatitanem pod svojí značkou – ale to taky neznamená vůbec nic.

Raději probrouzdáte studie a testy – ve Vašem „příspěvku“ vytrhnete z kontextu a šup s tím do diskuze.

Tak prosím nastudujte ještě ty studie, na které jsem Vás odkázala – kde se Aquatitanem zabývá skupina vysokoškolských profesorů a zástupců různých jiných institucí

http://phiten.de/Studie.pdf

Luboši, na rovinu. Nemáte s produkty osobní zkušenost, porovnáváte nás s Jehovisty a studie ignorujete. Vy jste nepřišel diskutovat – vy chcete pouze shazovat. Klidně popisujte dál něco, co jste ještě nezažil a nevyzkoušel. Přeji hodně štěstí :)

www.phiten.cz

avatar

Brno

Phiten žena 15.08.2013 15:26:20

>> PALOsvk, 15. 08. 2013 15:09:49

Ad Palo – keď sa tu bude písať absolútny nezmysel, že Phiten má mať rovnaký účinok ako laser a má vplyv na látkovú výmenu, tak na to budeme ako zástupca značky reagovať.

Palo, povedzme si úprimne, keby som chcela robiť skrytú reklamu, zaregistrujem sa tu ako Anča Nováková, bežec prvej triedy a píšem o dušu, že mám super skúsenosti.

To nerobím. Pár ľudí tu napísalo nezmysly a my sme na to reagovali. Nemusí sa Vám to páčiť, nerobím reklamu, iba vysvetľujem. Pokiaľ sa Vám páči tvrdiť, že Phiten má vplyv na látkovú výmenu bežcov – OK, píšte to ďalej. Ja hovorím ako zástupca firmy, že je to nezmysel a nič také od týchto produktov neočakávajte. To je všetko :)

www.phiten.cz

avatar

maraton: 3:01:36 (2011)

Luboš Brabec muž 15.08.2013 15:26:57

>> Phiten, 15. 08. 2013 15:17:32

Studie, studie… Můžu vám najít studie, které dokazují, že čokoláda je zdravá, a můžu vám najít studie dokazující pravý opak.

Budu se opakovat, ale nedá mi to: pokud je Phiten takový zázrak, pokud dodává energii, urychluje regeneraci a léčí zranění, proč ho nepoužívají všichni sportovci na světě? Jsou vážně tak hloupí?

Mimochodem, už jsou nějaké výsledky hromadné žaloby v USA, kde byl Phiten žalován pro klamání zákazníků?

avatar

Brno

Phiten žena 15.08.2013 15:37:44

>> Luboš Brabec, 15. 08. 2013 15:26:57

Ad Luboš – vy jste chtěl po nás studie. Odkázala jsem Vás na ně. Teď se rozčilujete, že vlastně studie nic neznamenají.

Na dotaz ohledně toho, proč to část lidí používat nebude, jsem Vám již odpověděla. Například Vy patříte mezi ně.

A mimochodem – o žádné hromadné žalobě v USA nic nevíme. Ale už asi víme, proč jste tak „zaseknutý“ a pořád útočíte na Phiten. Protože jste si ho spletl s POWER BALANCE. Tam je hromadná žaloba již dávno podaná. http://nadrevo.blogspot.cz/…balance.html

Luboši, proboha, opravdu si myslíte, že oficiálním dodavatelem první ligy v baseballu v USA by byla firma, na kterou je podána hromadná žaloba?? To nemůžete myslet vážně..... :)))

www.phiten.cz

avatar

maraton: 3:01:36 (2011)

Luboš Brabec muž 15.08.2013 15:44:31

>> Phiten, 15. 08. 2013 15:37:44

Nezlobte se, ale opravdu jsem schopen poznat rozdíl mezi Power Balance a Phiten. Budu citovat: „A Phiten class action lawsuit has been filed, alleging that the company made misleading statements about its necklaces and bracelets. According to advertisements, Phiten bracelets and necklaces improve the users’ balance of energy, which can alleviate discomfort, counteract fatigue and speed recovery. However, according to the Phiten class action complaint, the company’s marketing and advertising materials concerning the Phiten necklaces and bracelets were misleading.“

Byl jsem naivní, když jsem si myslel, že o této žalobě víte a že mi prozradíte, jak dopadla. I to staví všechny vaše „odborné“ komentáře do úsměvné roviny.

avatar

Brno

Phiten žena 15.08.2013 15:50:26

>> oblivion, 15. 08. 2013 15:10:09

Opravdu čekáte, že Vám Phiten napíše, jakým způsobem rozpustil Titan – popíše Phild Proces a následně bude popisovat mechanizmus působení na elektricitu lidského organizmu?

Předmětem studie můžou být účinky Aquatitanu, ale nikoli samotný proces.

Ale pánové, já celou diskuzi uzavřu. Byl tady začátek vlákna o zkušenostech. Bohužel nikdo z Vás žádné zkušenosti nepřidal. Napsali jste tady několik nesmyslů, ty jsem se snažila uvést na pravou míru. Pokud někdo bude mít zájem dozvědět se více, může probrouzdat jiné diskuze, podívat se na náš web www.phiten.cz na zkušenosti zákazníků, na Phiten Team, na studie a recenze, na spolupracující firmy a názor si udělá sám. Klidně nadále mínusujte naše příspěvky – nic to na podstatě této diskuze nemění :) Přejeme hodně štěstí, zdraví a běžeckých zážitků :)

www.phiten.cz

avatar

Brno

Phiten žena 15.08.2013 15:58:50

>> Luboš Brabec, 15. 08. 2013 15:44:31

Luboši, neuvádíte zdroje Vašich ověřených informací. Shodou okolností přijede zítra člověk přímo z japonské centrály. Můžete nás uvést do obrazu Vašich zaručených informací a prozradit zdroj? Víte, vážných žalob je v USA hodně. Například žaloba na horkou kávu v kavárně atd.

Opět můžu uvést pouze to, co jsem napsala výše.

Luboši, proboha, opravdu si myslíte, že oficiálním dodavatelem první ligy v baseballu v USA by byla firma, na kterou je podána hromadná žaloba?? To nemůžete myslet vážně..... :)))

www.phiten.cz

avatar

Brno

Phiten žena 15.08.2013 16:00:42

>> Luboš Brabec, 15. 08. 2013 15:44:31

A co se týká „odbornosti“ komentářů – na rozdíl od Vás komentuji něco, co každý den používám a znám. Řekla bych, že je to základ toho, že si můžu dovolit něco komentovat :))

www.phiten.cz

avatar

Brno

Celkem 80953,24 km
Minulý měsíc 526 km
10 km: 0:37:39 (2014)
půlmaraton: 1:22:19 (2014)
maraton: 2:54:22 (2014)

Petr Kaňovský muž 15.08.2013 16:06:10

Něco jsem našel, nicméně sám toto nepoužívám a používat ani nebudu.

Motto: Jestliže poběžíš, neklopýtneš. :-)
avatar

Motor České Budějovice

Celkem 258 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:04 (2013)
půlmaraton: 1:23:45 (2015)

Jachym muž 15.08.2013 16:20:08

Paní z Phitenu by udělala nejlíp, kdyby se v dnešním hezkém počasí proběhla a provětrala mysl, aby se lépe vcítila do myšlení běžců a byla úspěšnější v jejich přesvědčování. Stěžujete si, že žádný z nás další zkušenosti nepřidal. Proč tedy nejít osobním příkladem? Běhejte měsíc s náramkem/náh­rdelníkem (pro ženu se určitě jedná o vhodnější módní doplněk než pro muže) a měsíc bez něj, a poté se sem vraťte se svými postřehy. A to myslím bez ironie. Zastávám stejný názor jako Luboš, co se týče „užitečnosti“ výrobků Phitenu. Na druhou stranu oceňuji Vaši snahu s námi diskutovat a reagovat na protiargumenty. Sportu zdar s Phitenem i bez něj :-)

Motto: "Do what you love and love what you do." Ray Bradbury (1920-2012)
avatar

maraton: 3:01:36 (2011)

Luboš Brabec muž 15.08.2013 16:23:59

>> Phiten, 15. 08. 2013 15:58:50

Napište si, kolik smajlíků chcete, ale na Phiten byla v USA skutečně podána hromadná žaloba. Zeptejte se zítra svého japonského nadřízeného, snad je informovanější než vy. A ten argument s MLB moc nechápu. Třeba proti McDonald´s byly taky vedeny hromadné žaloby a přitom dál spolupracoval s organizacemi, jakou jsou MOV, NHL apod.

Na rozdíl ode mě komentujete něco, na čem jste finančně zainteresovaná. Chápu to. Loajalita je důležitá věc. Ale to neznamená, že jsou vaše komentáře fundované. Ostatně jste výše přiznala, že neběháte, takže v otázce vlivu Phiten na běžecké výkony jen papouškujete věci z prospektů.

avatar

Brno

Phiten žena 15.08.2013 16:29:51

>> Luboš Brabec, 15. 08. 2013 16:23:59

Luboši, Phiten mám vliv na lidský organizmus bez ohledu na to, zda běháte anebo ne. Takže vím, jak jsem se cítila před nošením náhrdelníku a co jsem zvládla a jak se cítím teď. To, že neběhám, neznamená, že neumím posoudit vliv náplastí anebo náhrdelníku.

Moc děkuji za nezaslání linku ohledně hromadné žaloby. Asi tím pádem žádný relevantní zdroj nemáte, že jo? Ale nebojte, na jednání se na to zeptám.

Závěrem, kdybych nebyla o účinku Aquatitanu přesvědčena, tak nepřesvědčuji rok japonského dodavatele, aby nám dovolil otevřít zastoupení v Čechách. A jsem moc ráda, že se nám to povedlo. Jsou lidé, kteří si Phiten museli nechat posílat z Anglie anebo z USA. Teď si ho můžou koupit i u nás :)

www.phiten.cz

avatar

Brno

Phiten žena 15.08.2013 16:38:06

>> Jachym, 15. 08. 2013 16:20:08

Jáchyme, moc děkuji za příspěvek. Budu úpřimná, nerada běhám. Raději jezdím na kole a plavu. Ale jak jsem psala výše Lubošovi … účinky Aquatitanu jste schopen posoudit i bez fyzické aktivity. Jako prodejcům se nám dostává zpětné vazby od zákazníků – náhrdelníky ocení např. lidé, kteří celé dny sedí u PC. Krční páteř dostává docela zabrat a právě zde mají náhrdelníky svoje místo. Někdy dostáváme informaci, že zákazník před usínáním náhrdelník sundává – stávalo se mu totiž, že již nadránem měl pocit vyspání a tak raději nosí Phiten pouze přes den. Další zákazník nedá dopustit náplasti proti bolesti – používá při začátku migrénu a bolest záhy odezní. Já osobně docela cítítm rozdíl mezi běžným náhrdelníkem a X30.

Ale ještě jednou moc děkuji za příspěvek, byl jako jeden z mála nezaujatý a poslechnu Vás – nepůjdu si sice zaběhat, ale procházka lesem taky nebude k zahození :))

www.phiten.cz

avatar

půlmaraton: 2:00:05 (2007)

PetKo muž 15.08.2013 16:40:27

Rozhodne nechcem nikomu brať právo diskutovať. Často má diskusia prínos. Nie ale v tomto prípade resp. nie s naspídovaným a namotivovanám obchodným zástupcom. Verím že si všetci uvedomujete že aj (resp. hlavne) negatívna reklama je reklama; a tejto blbosti tu robíte reklamu už od rána intenzívne :) Ideálne ignorovať vlákno, tipujem okolo polnoci sa stratí z hlavnej stránky behej.com a verím že následne upadne do zabudnutia. Obdobne dufam že aj patent na rozpustenie titanu vo vode. Ak niekto z vás bol niekedy v USA na baseballe resp. má ake take povedomie o marketingu s nim spojeným tak ho neprekvapí že fiten je ochotný platit velke peniaze aby to tí kjuci nosili na krku. PALOSvk, Oblivion, Kanovsky, Brabec – toto vlákno je hlboko pod vašu uroven :) ale rozhodne vám nechcem upierať právo diskutovať :)

avatar

Brno

Phiten žena 15.08.2013 16:57:41

>> cen29555, 15. 08. 2013 16:40:27

Cen, nie som obchodný zástupca – som spolumajiteľkou firmy, ktorá produktom Phiten natoľko verí, že do ich distribúcie investovala nemalé finanč. prostriedky.

Nesúhlasím s Vami, že aj negatívna reklama je reklama – nepáči sa mi predstava, že by mohlo byť reklamou nezmyselné tvrdenie vplyvu Phiten na látkovú výmenu atď.

Prečítajte si ešte raz v kľude moje príspevky. Iba som vysvetľovala, to je všetko. Nikoho nepresvedčujem, nevyzývam k nákupu – ale vyvraciam nezmyselné poznámky. A to nerobím za účelom zisku – chcem, aby mali ľudia správne informácie – a hlavne pravdivé. Takže nie, Phiten nemá rovnaký účinok ako laser, nie – nemá vplyv na látkovú výmenu, atď. Pokiaľ toto beriete ako príspevky „naspídovaného obhodného zástupcu“, tak neviem…

Čo sa týka baseballu – myslíte si, že sú hráči platení aj od toho, aby používali Phiten na tréningu, kde ich nikto nevidí? Tam nemusia robiť platenú reklamu. Tak sa tam choďte pozrieť. Budete veľmi prekvapený.

Čo sa týká patentu – neviem, či upadne do zabudnutia. Po 30-tich rokoch jeho využívania sa naopak dostal do povedomia ostatných značiek a pomaly sa začína využívať i pri výrobe iných produktov. Takže dúfam, že nemáte pravdu. Ale čas ukáže… :)

www.phiten.cz

avatar

Praha

Celkem 6561 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:19 (2010)
půlmaraton: 1:19:57 (2011)
maraton: 2:46:06 (2011)

zombice muž 15.08.2013 17:10:21

Do debaty jsem nechtel vstupovat, protoze s Phitenem jsem kdysi (po nejakym tom oslavnym clanku co citoval i P.Kanovsky) ztratil uz nejaky cas hledanim serioznich informaci. Tenkrat jsem si dohledal i ty patenty, i kdyz teda jejich hledani mi Phiten rozhodne neulehcil, napr. i dnes na strankach phiten.com me rozesmaly ty pidi nahledy na ty patentovy certifikaty :-) Dal je zajimavy zjistit, ze asi nekdo Phiten klepnul pres prsty, protoze si jasne pamatuju, ze prodavali i nejaky emulze s prachobycejnym TiO2 a tvrdili, ze to ma porad stejny ucinky jako ten jejich aquatitan, no ted uz tyhle produkty zmizely a nahradily je nanozlato (stribro, palladium a mozna dalsi drahy kovy :-) )
Proc ale pisu, pokud by se nekdo ze sve profese dostal k tomuto clanku http://journals.lww.com/…tion.17.aspx tak tam mate aspon neco o vlivu aquatitanu na beh. Z abstraktu moc chytrej nejsem, nechapu napr. jakou rychlost hodnotili treti den, kdyz behali prvni a patej :-o Treba to ale nekdo osvetli…

avatar

Olomouc

Celkem 10048 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:44:10 (2013)
půlmaraton: 1:40:40 (2012)
maraton: 3:58:26 (2009)

tomaz muž 15.08.2013 18:43:05

hmno najít něco k té hromadné žalobě je fakt složité… je totiž potřeba se strejdy gůgla zeptat celé dvě slova: phiten lawsuit

A ono vypadne např. tohle: http://www.classaction.org/…acelets.html

To aby se paní mohla zeptat… ;-)

Motto: Only those who risk going too far, can possibly find out how far they can go...
avatar

Celkem 27228,99 km
Minulý měsíc 0 km

jm1 muž 15.08.2013 18:52:01

>> Phiten, 15. 08. 2013 10:19:59 …Tak nějak nerozumím, co jste tím chtěl říct…

ŽE pokud se povrch „bulk“ Ti vystaví působení vody, vytvoří se na něm VŽDY ochranná vrstva oxidu titaničitého. Ostatně sami japonští majitelé firmy to (mj. i v názvu svého náhrdelníku) přiznávají. Co jiného jim ostatně taky zbývá, když se tu bavíme o poznatcích na úrovni úvodního kursu anorg. chemie … ;-)

>> Phiten, 15. 08. 2013 08:56:59 …Aquatitan urychluje regeneraci, to dokazují studie…

Klasické lékařské či farmakologické studie prováděné formou 2× slepého testu? Sem s nimi (=s citacemi na ně, nikoliv na firemní WWW či facebook 8-O…)

>> Phiten, 15. 08. 2013 12:08:30 …do ČR jsme vstoupil až minulý rok…

Vaše výrobky jsou nepochybně prodávány s veškerou v CZ potřebnou dokumentací, prohlášením „o shodě“ počínaje, a prokázáním jejich netoxicity (zde nejspíš ne NANOtoxicity) konče. Anebo se pletu?

avatar

Brno

Phiten žena 15.08.2013 20:20:38

>> tomaz, 15. 08. 2013 18:43:05

:))) tak to jste poslal opravdu závažný dokument. To jak kdyby jste se domluvil Vy s kolegou a sbíral by jste podpisy pod hromadnou žalobu na internetu. Nezlobte se, ale toto jim ukázat nemůžu. Ale zeptám se – slibuji :)))

www.phiten.cz

avatar

Brno

Phiten žena 15.08.2013 20:21:55

>> Otto Zemek, 15. 08. 2013 19:47:51

Souhlas – Hejnová je fakt dobrá :)) Odkazy na studie jsem Vám již poslala, zkuste si je přečíst a rozporovat, popř. najděte prosím studii, která dokazuje opak…

www.phiten.cz

avatar

Brno

Phiten žena 15.08.2013 20:31:40

>> jm1, 15. 08. 2013 18:52:01

Odkazy na studie jsem Vám poslala – viz příspěvky výše. Část z nich je zveřejněna u nás na www.phiten.cz. Pokud ale nechcete číst náš web, tak jsou ještě na německém.

Co se týká oxidu titaničitého, opravdu ho výrobky Phiten neobsahují – můžete tvrdit opak – s tím já opravdu nic neudělám.

Co se týká výrobků – ano, mají osvědčení CE, jak vyžaduje zákon. Jsou registrovány v EU. Jsou prodávány i v jiných zemích EU – Německo, Švýcarsko, Rakousko atd. Všechny kontakty najdete na www.phiten.com. Opravdu si myslíte, že by se mohly produkty vesele prodávat např. ve Švýcarsku anebo v Německu, kdyby byly jakkoliv závadné?

Jedné věci ale nerozumím. Nikdo Vás nenutí kupovat výrobky Phiten. Nikdo Vás nenutí věřit tomu, že fungují. Ale když to beru podle sebe, když něco nechci a nezajímá mě to, tak to jednoduše nekoupím. Nemám nutkání chodit na internet a snažit se dokázat, že je něco špatně. Anebo že je obecně špatné něco používat anebo kupovat. Nechci si nechat píchat botox – OK, tak to jednoduše neudělám. Pokud někdo jiný chce, tak OK, ať se nechá píchat každý týden do každé části těla, kterou má. Ale rozhodně nebudu běhat po netu a dokazovat lidem popř. prodávajícím, že je botox špatný, způsobuje rakovinu, demenci a podobně. Každém co jeho jest… Na druhé straně si opravdu vážím Vašeho času a dotazů – je to skvělá inspirace :))

www.phiten.cz

avatar

Praha

Celkem 8004,86 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:49:31 (2012)

Pavla T. žena 15.08.2013 20:31:49

>> Phiten, 15. 08. 2013 16:57:41

„nie som obchodný zástupca – som spolumajiteľkou firmy, ktorá produktom Phiten natoľko verí, že do ich distribúcie investovala nemalé finanč. prostriedky.“

„A to nerobím za účelom zisku – chcem, aby mali ľudia správne informácie – a hlavne pravdivé.“

Promiň, ale tady není možné věřit, že ti nejde o reklamu. Proč bys chodila na běžecké fórum, když nejsi běžec? A proč v mnohých příspěvcích píšeš „my“, když chceš diskutovat o svých zkušenostech?

A víš, že běžce tenhle způsob reklamy spíš nasírá než přitahuje?

Motto: "Vím, že když si dobře zaběhám - nebo ani ne dobře, ale když si prostě jen zaběhám - budu mít lepší den." A. K.
Nalezené položky: 452 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.