Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » Bolest horního patra

Bolest horního patra

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Lichnov u NJ

Celkem 3101 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:51:02 (2011)
půlmaraton: 1:54:30 (2014)

Dejzinka žena 03.06.2013 08:38:56

Máte někdo zkušenost s pozávodní bolestí horního patra? Začla prakticky během jídla asi hodinu po doběhu 4h závodu a zatím neodezněla (cca 40 hodin), začínám cítit i kořen nosu. Vůbec nevím, co to je, kde se to vzalo a jestli to se zátěží souvisí nebo nesouvisí. Zná to někdo? Co s tím?

Motto: Já to nevzdám!
avatar

Lichnov u NJ

Celkem 3101 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:51:02 (2011)
půlmaraton: 1:54:30 (2014)

Dejzinka žena 08.06.2013 10:04:29

Absence informací a přetrvávající bolest mě nakonec dohnala k lékaři. Obvoďák: podrážděný lymfatický systém (vyplachovat heřmánkem a šalvějí) – odezní za 2 – 3 dny. Když ne, problém od zubů – navštívit zubaře. Nic neodeznělo ⇒ zubař: Zuby to nejsou, máte je v pořádku, to jsem ještě neviděl, se sliznicí sem nikdo nechodí – s rakovinou je pozdě (!!!) a jinak se to nevyskytuje. Volá druhou zubařku: ano, máte to nateklé a zarudlé, zkuste heřmánek a šalvěj. Hm, díky! Nakonec si vzpomněla, že už to jednou viděla a zabrala léčba pastou solcoseryl. Takže jsem odešla s receptem, zaplatila v lékárně 260 Kč a funguje to!!! Po týdnu bez brufenu, i když otok zatím neustoupil. Píšu to sem, kdyby se to někomu stalo a vyslechl si u doktorů to samé, že řešení asi existuje. Jinak jsem se mimochodem dozvěděla, že i horní patro může být namožené, že do něj můžete dostat křeč atd., takže to je s největší pravděpodobností opravdu následek fyzické aktivity – pokud jsem nejedla, nepila, nemluvila a jenom měla pusu ve strnulé pozici a pak začla kousat a polykat, přišla křeč a toto je dohra. Fakt zajímavý.

Motto: Já to nevzdám!
avatar

Stepans muž 01.09.2019 06:45:04

>> Dejzinka, 08. 06. 2013 10:04:29

Mám stejný problém pomohla mi mast mundisal.

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.