Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Asics » Asics Gel Excel33

Asics Gel Excel33

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Bratislava

Celkem 4754 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:42:41 (2011)
maraton: 3:29:25 (2011)

Esteban muž 08.11.2012 14:12:34

Mate niekto skusenosti s tymito botami (alebo niecim podobnym alebo lahsim z 33 linie?).

Stare DS Trainery mi uz zacinaju odchadzat, a chcel by som nieco neutralne, lahsie, s nie prilis vysokou patou ale zato s nejakym tlmenim (cca ako DS Trainer, netreba viac) nech sa v tom daju behat objemy ale aj rychlejsie veci aj tazsiemu cloveku…

avatar

Patrik, ASICS muž 09.01.2013 16:00:21

Hezký den. Vcelku zajímavá recenze na model ASICS Hyper33 vyšla zde: http://www.behej.com/…lunarglide-2 Hyper33 se od modelu ASICS Excel33 liší nižší hmotností (i díky absenci gelu v přední části boty). Excel33 je celkově tlumivější, stabilnější bota, ale zároveň nabízí vše z kategorie „natural running“.

Patrik Kubečka ASICS Sales Promotion Representative

Motto: ASICS
avatar

Robert Adam muž 22.09.2014 09:20:58

Dobrý den,

Mám minulo roční model Asics Gel-Excel 33–2 a jsem velice spokojený. Jsem začátečník a vyzkoušel jsem minimálně 15, možná 20 páru bot než jsem si je koupil. Mám užší nohu, ale padnou i na širší chodidlo, přední část společně s utažením je poměrně přizpůsobivá. Boty mně stáli 1800,– a koupil jsem je v outletu Asics Praha. Přítelkyně si tam také pořídila Excely a překvapivě model 2014, také za 1800,–.

Původně jsem byl rozhodnutý pro Nike Pegasus 31. Ovšem stačilo jedno obutí a bylo jasno :). I když se mi boty vůbec nelíbí, vybírala noha. Za podobné peníze jsem lepší botu neviděl.

http://www.runningshoesguru.com/…33-2-review/

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.