Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Výživa » Šest základních pravidel letního stravovacího a pitného režimu [článek]

Šest základních pravidel letního stravovacího a pitného režimu [článek]

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední

tono muž 03.08.2012 04:48:21

Jak předejít v parních letních dnech nejen dehydrataci, ale i přetížení ledvin z nadměrného pití? Brát extra vitamíny v podobě tablet? Kdy a co ideálně jíst? Jak spojit zdravou stravu sportovce s letním grilováním či posezením u táboráku? Nejen běžcům radí výživový poradce Petr Havlíček.
Odkaz na článek

avatar

Celkem 932 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:45:40 (2014)

Tkuh muž 09.06.2014 22:38:48

Sice ještě není léto, ale řeším celkem typický letní problém. Kvůli nelidské teplotě mi vycházejí běhy na hodně pozdní hodiny, tj. končím kolem půl desaté. Jenomže dříve jsem měl reflex, po doběhu večeřet a já bych nerad večeřel kolem desaté. Napadlo mě, že bych večeřel něco před během a po hodinu a půl dlouhém běhu ještě něco sezobl. Zde ale váhám, poněvadž si nejsem jistý zažíváním – přecejenom jedna večeře je před dlouhým během (pro mě) a druhá pozdě večer. Nějaké typy na vhodné potraviny??

avatar

10 km: 0:41:44 (2014)

Qulck muž 09.06.2014 23:43:03

>> Tkuh, 09. 06. 2014 22:38:48 Tak už po běhu prostě nejez :-D Hodinu před během si dej salát, ale ne nějaký šopák, myslím opravdu salát (locika), listový špenát, rukola, trochu rajčat, já si třeba dávám ještě kozí sýr, občas olivy. Naopak si tam nedávám papriku a okurku, při pohybu mi pak není dobře. Aspoň doplníš minerály a po běhu už jíst nemusíš. Osobně jsem nikdy moc večer po sportu (třeba po fotbalovém tréninku) nejedl, neměl jsem hlad.

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.