Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Literatura a film » Běhej.com ve verzi pro tablety a telefony o třetinu levnější [článek]

Běhej.com ve verzi pro tablety a telefony o třetinu levnější [článek]

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední

behej.com 10.05.2012 14:05:51

Zásadní snížení ceny našeho časopisu v elektronické verzi z 99 Kč na 66 Kč, tedy o 33%, jsme přichystali v rámci prezentace na maratonském Expu. Zlevnění platí na obou online trafikách, Publero.comFloowie.cz. Tam lze nově objednat i předplatné, rovněž výrazně levnější než u papírové verze. Nenese však s sebou bonusy a přístup do archivu placených článků na našem webu. Koupí online ušetříte peníze i lesy!
Odkaz na článek

avatar

Celkem 3392 km
Minulý měsíc 0 km

jmaselnik muž 15.05.2012 15:44:27

čert vezmi bonusy, ale přístupu do archivu je škoda. No tak holt zase nic.

avatar

Ostrava

Celkem 2735 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:45:27 (2012)
půlmaraton: 1:38:03 (2012)
maraton: 4:02:11 (2012)

Tygr muž 15.05.2012 21:28:10

Tak upřímě řečeno, byl jsem do posledního čísla odběratelem a vzhledem k tomu, že z Běhej stal reklamní časopis, tak mi příjde cena 99 Kč docela dost, cena v online trafice mi taky nepříjde přiměřená, podle mého názoru max 50 Kč + bonusy.

Tímto časopis nechci hanit, rád jsem si ho pročítal a ta reklama mi tam nevadí, pouze cenu bych tomu přizpůsobil.

Nemá web běhej.com nějaké retenční oddělení???? :-)

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.