Reprezentace

Vrabcová Nývltová odstartovala Tour de Ski šestnáctým místem

03.01.2015 | Svaz lyžařů ČR

Druhý nejlepší vstup do Tour de Ski v kariéře zaznamenala běžkyně na lyžích Eva Vrabcová Nývltová, když v úvodním prologu v německém Oberstdorfu dojela šestnáctá. Tříkilometrovou trať, která se jela volnou technikou, zvládla nejrychleji Norka Björgenová. Petra Nováková tentokrát na body nedosáhla, skončila třiačtyřicátá.

Přečteno: 8304× | Komentáře: 0

Kožíšek desátý ve sprintu volnou technikou v Davosu

21.12.2014 | Svaz lyžařů ČR

Nejlepší individuální výsledek ve Světovém poháru od roku 2011 si k Vánocům nadělil běžec na lyžích Dušan Kožíšek. V davoském sprintu volně se probil až do semifinále a ze Švýcarska si tak odváží desátou příčku. Ve čtvrtém sprintu sezóny triumfoval Ital Pellegrino před Rusem Petukhovem a Norem Kroghem.

Přečteno: 8485× | Komentáře: 0

Bauerova forma stoupá, v Davosu dojel dvanáctý

20.12.2014 | Svaz lyžařů ČR

Nejlepší výsledek letošní sezóny zaznamenal běžec na lyžích Lukáš Bauer, když skončil dvanáctý v závodě Světového poháru na 15 km volnou technikou ve švýcarském Davosu. Na body dosáhl i osmnáctý Martin Jakš. Pódium po náročném boji na ledě obsadili Norové Glöersen, Northug a Jespersen.

Přečteno: 7658× | Komentáře: 0

V davoském sprintu bodoval jen Kožíšek

15.12.2014 | Svaz lyžařů ČR

Z trojice českých běžců na lyžích, kteří se postavili na start sprintu Světového poháru v Davosu, bodoval jen Dušan Kožíšek. Aleš Razým ani Petra Nováková neprošli kvalifikací.

Přečteno: 7836× | Komentáře: 0

Nováková na body v Davosu nedosáhla

13.12.2014 | Svaz lyžařů ČR

S téměř třičtvrtěminutovým náskokem na týmovou kolegyni Marit Björgenovou protnula cílovou pásku sobotního závodu na 10 km klasicky v Davosu norská běžkyně Therese Johaugová. Třetí za dvěma Norkami byla Kerttu Niskanenová z Finska. Jediná česká závodnice na startu, Petra Nováková, skončila mimo bodované příčky pětatřicátá.

Přečteno: 7880× | Komentáře: 0

Jakš v Davosu jedenáctý, v sezonním maximu i Bauer s Razýmem

Zatím nejlepší výsledky v letošní sezóně zaznamenali při Světovém poháru v Davosu čeští běžci na lyžích. Martin Jakš byl v závodě na 15 km klasicky 11., Lukáš Bauer 19. Jen těsně unikly body i 33. Aleši Razýmovi. Vedení v průběžném hodnocení si třetím letošním triumfem pojistil Nor Sundby.

Přečteno: 8513× | Komentáře: 0

Nováková v Lillehammeru na 23. místě

10.12.2014 | Svaz lyžařů ČR

I další start ve Světovém poháru proměnila jedenadvacetiletá běžkyně na lyžích Petra Nováková v cenné body. Závěrečný závod minitour v Lillehammeru na 10 km klasicky dokončila jako třiadvacátá. Jeden bod za 30. místo si z Norska odváží i Eva Vrabcová Nývltová. Stupně vítězů obsadily domácí závodnice.

Přečteno: 7764× | Komentáře: 0

ROZHOVOR: Dlouhodobá práce přináší ovoce. A bude ještě sladší, říká Nováková

07.12.2014 | Svaz lyžařů ČR

I další start ve Světovém poháru proměnila jedenadvacetiletá běžkyně na lyžích Petra Nováková v cenné body. Závěrečný závod minitour v Lillehammeru na 10 km klasicky dokončila jako třiadvacátá. „Dneska už to bylo takový tahavý, nemohla jsem si jet to svoje, jely jsme ve skupince a nevěděla jsem, co si můžu dovolit. Jestli můžu zrychlit nebo mám jet za nima,“ …

Přečteno: 8587× | Komentáře: 0

Nalezené položky: 108 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Další Poslední