Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » Akce změření kondice zdarma pro pár dobrovolníků

Akce změření kondice zdarma pro pár dobrovolníků

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

P R A H A

Savretti muž 10.05.2018 19:06:56

Kdo nemá nadhled a empatii ať laskavě nečte dál, děkuji. Ahoj, sháním někoho, kdo by byl tak laskav pro nepřímou pomoc. Je nakloněn pomáhat když může a je o to požádán. Zištnost bohužel vládne Světem a nevyhýbá se ani lidem co trénují a chodí do přirody nebo milují zvířátka. Někoho kdo se pohybuje v rámci hobby běhání v lokalitách: Obora Hvězda, Ladronka park a okolí. Jsem totiž z 90% z roku imobilní pernamentní infekcí v krevním řečišti, nemohu takřka jíst 22kg podváha! a žít – a já chci. Pokud je někdo kdo si myslí že ještě o něco přišel než je norma, tak já jsem rekordman. Přesto abych to dohnal, alespoň něco než zemřu. Musím najít zázrak. Nikdo přece nechce trpět a mít jalový život bez rodiny, dětí a vnoučat. Nemám rakovinu, nemám HIV a přeci se se mnou zachází jako bych byl odsouzencem na smrt. Je ještě možná stabilizace a radovat se ze sluníčka na kterém jsem s výjimkami nebyl mnoho let, zbytečně. Jsem nezadaný, bez možnosti a přátel, kteří by již dávno zasáhli, kdybych měl povoleno si je přirozeně vybudovat, jelikož izolovaný rodičem odmalička od světa, příbuzných, druhého rodiče, jen škola, práce a domů kde mě čekal terror v rouše beránčím bydlet na hezké lokalitě uprostřed velkoměsta a přitom ve smradlavé místnosti s formaldehydovým odérem, každodením stressu a strachu, kdy mamince bylo zatěžko ve 20–21.století dopřát zdravý vývoj synáčku, nejen sobodou pohybu a informací (ve stručnosti), když ani při jeho astmatu a nevětrané kuchyni musel/musí dýchat bez digestoře tukové a plynové výpary ze sporáku. Nejsem ani přitom „krypl“ (ale zombie na smrtelné posteli jsem bez litosti maminky včetně opožděné už byl) ani jsem se nenarodil postižený či ošklivý, jak by mohlo někoho napadnout. Jen neměl kdo zasáhout či komu se svěřit a nyní jsem sklidil plody bezohledné výchovy, kdy za méně by takovýto rodič byl morálně i jinak souzen. Hnus. Nevypadám zevně že jsem v prodlení poskytnutí empirické komplexní léčbě (dokad jsou rezervy už jsou přečerpané), ale skutečnost je a byl horor. Potřebuji referenčního vrstevníka ročník nejlépe mezi 1974–1977. K čemu a na co? Změřím vám na orientačně laicko-badatelské úrovni (slib nevyspalého zoufalého nemocného co si zde náhodou založil profil a rozepsal se protože se boji přímo říci a neví komu o pomoc) co se změřit dá, co mohu. Zapomeňte na bmi nebo bederní pás či hodinky, kde se dozvíte jen tep. V záplavě chytrých aplikací které možná používáte na přesnější data je zase balast. Pomocí synergie znalostí, algoritmů, přístrojů a software. Změřím a podle mé síly (zatím plán) např. sestavím tabulku v xls, kterou si odnesete. Kde budou údaje jako:váha,věk,tlak,­odhad procenta vody, tuku, masa, kostí v těle z impedačního senzoru, přesnější index ideální váhy než je BMI, saturace kyslíkem, viskozita krve, HRV s mnoha algoritmy včetně kognitivní funkce jako postřeh, rozhodovací reakce, skutečný „mentální věk“, orientačně audiometrie, barvoslepost, barvocit, rozsah periferního vidění, hudební sluch. Vy se dozvíte jak na tom jste aktuálně a kde máte přednosti či slabiny. A já si vyhodnotím parametry pro stav zdraví versus patologie, když ani stav ischemie, námahové i klidové dušnosti, chůze stařečka nad hrobem a stav mrzáka, běžné vyšetření z mě poskytnutého (dva typy z více existujících) je mi hřebíkem do rakve obrazně řečeno. O falšování vyhodnocení nebylo nouze. Jako kdyby rengen prokázal tříštivou zlomeninu zápestního kloubu, ale hodnotící by zapsal podlitiny a dal by vám jen (nebo nic) mastičku na modřiny a analgetika. V důsledku toho by se ruka stala nepohyblivou. Až se vám něco stane se srdcem atp. můžete to potom porovnat před a po a upřesnit škody a vyhnout se např. mylné diagnóze až smrti. Ze zámněny příznaků. Potřebuji jako jednu z možností, aby mi bylo pomoženo, alespoň z části zvrátit diagnostické příkoří. Jsem a byl jsem s trvalými následky v absurdní situaci a dochází mi rezervy si odvracovat smrt sebeléčbou, protože jiná se mi nedostává. Jen jsem hasil požár a hasím. Kdybych věděl to co nyní mohl jsem být naturopatem. Ovšem ani to mi nestačí. Potřebuji k zničení příčiny cílenou léčbu intravenózně a není díky rezistenci ani to jisté. Opět díky ponechání osudu chcípni si nebo přežij. Jsem po (beze srandy): akutních i latentních endok. i myokarditidách, srd. příhodách s následkem trvalého pošk., LMP, odchází mi nepřeléčených bakt. infekcích z kterých jsem mnohočetně v útrapach překonal v součtu (marná snaha najít pomoc, tedy zbytečně s tím, že jsem si odálil/oddaluju smrt sebeléčbou) mnoho embolizací s poškozením orgánů (akutní i trýznivě bolestivé slabší) a končetin, mikroembolizací do prstů u nohou, oka atd. Vše jak pomalé, náhlé s bojem o přežití. Kam se hrabe kopnutí do holeně, brňavky, bolest několika zubů najednou, zánětu okostnice, páteře atd. žluč. kaménků co znám taky. Ani na rozčilení či strach jsem již neměl čas. Nemít možnost se nechat a spoléhat na. sofistikované vlastní prostředky které už moc rychle nezabrali. Neřeší příčinu vmetku do tepen ale jen jeho štěpení a „rozředění“ krve. Sebevražda by byla jak kdyby se falešně obviněný oběsil a vzdal se naděje. Ustoupil zlu. Jiný a jiná z menšího neracionálně berou si život za kraviny. Ovšem je tragické a sám jsem pocítil, že bolest bez úlevy, slabost a mít se velmi špatně vás donutí to vyřešit smrtí. Záleží jaký máte pud sebezáchovy a naději. Kolísavost být jednou nohou v hrobě a zároveň mít ještě nenaplněný život před sebou je také „na palici“. Mít dva blízké které to nemrzí a dělají že se jich to netýká ani po prosbách i tipů jak mi pomoci, aby mi bylo definitivně pomoženo. Jakoby korunní svědek nechal zavřít na doživotí svého sourozence, poněvadž nedostavil by se svedcit i kdyz by mel v rukou dukaz na sprosteni obvineni. Ja se vzdal i chopil i čekám i prosil, žadonil, sténal, mlčel. i vysvětloval i jen ležel a čekal že bude hůř. Zkoušel si pomoci to ovšem i přes regeneraci, ktera zmirni nasledky nestaci. Je to nejen o stesti a nacasovani a kontakty, informace, ale i o penezich a pristupu k neinvazivnim diag. prostredkum vazanym pro elity a. fundovanost. Plazil se po zemi srdeční slabostí ze selhávání oběhu při chřipce (bez prakt. l.) protože srdce nestačí ani na zvedání težších předmětů, doběhnutí mhd, snězení jídla, kde je více glutamátu, nonadrenalin v anestetiku, neschopnost šlapání na kole na rovině, i při podváze (ani tento příznak/důsledek marodění) mi nevymohl pochopení a zájem uzdravit mě. Pribývajíci bolesti chronické různé intenziti, které mi zavinila nepomoc odborníků snáším s nelibostí a hořkostí, jelikož jsou brzké na věk, cévní a nezavinil jsem si je a šlo jim předejít léky za pár stovek na předpis nebo zodpovědnou prací lékařů. O tom že k tomu mám astma, alergie, chronicky tinit., krom jinych 2× prepadeni za bileho dne, vcetne adrenalinoveho uteku pred 20cm dýkou zabijáka co se skrýval pred vezením, bezduvodne stalking az najizdeni autem na mne na chodniku asi 6min psychopatem jiz jako nemocného misto prekvapeni kladneho, v dobe pred setmenim a po desti tedy nevhodne podminky, necekane vystraseni ze vzduchu hlucnym dronem naletavajici nad hlavu, kdy nez poznate co to (myslite i na ufo kdy se serilo) je kdyz nikdo na 200m nebyl videt s ovladacem v ruce pred i po a dosah v nerovnem terenu se stromy lacinych modelu je jen cca 100m a 15min letu, trauma ze situace bezpráví i tragikomické marnosti se dovolat snahy mi pomoci argumenty, důkazy, nabídnutí protislužby atd. Rozepsal jsem se. A je to nezávazná nabídka. Byl to jen nápad vse mohu umím, chci tvorit a zit alespon jako podchyceny vozickar, hluchonemi co se tyce vyziti a nebyt v nejistote co bude za hodinu a travit 24h denne pripravou na leciva a misto myslet na vesele veci se zachranovat doslova. Propadl mne e-mail ucty v MKP jsem nebyl od r. 2008, netusim zda me neosidili banky hak dlouho jsem se neprihlasil do online uctu, ztratil jsem hesla k e-mailum, zastaral me PC, auto jsem prodal v r. 2006 za 5tis. a nove pro indispozici nemohu ani koupit ani ridit, neopustil jsem az asi na max par vyjimek svoje mesto, vanocni darku jsem rozbalil az treba po 4 mesicech, nemohl jsem je casto slavit ani shanet a obdarovat, casto jsem nevedel ktery den i mesic je, zil jen v interieru, mluvil jen s 1–4 lidmi, asi poslednich 5 let jsem nebyl mimo mesto ci nekde na zotaveni, zabave atd. Okoli nic netusi a tak jsem za cokoliv jen ne co je skutecnost pocit zrady od nejblizsich ktery musim mit misto radosti ze se mi najde reseni pocit hanby „pod cizi vlajkou“ protoze nikdo netusi proc a co, nekolik mesicu v pyzamu bojuji o zivot pak nekoli mesicu zlepseni pak na par dnu vyjdu ven vypadam zdrave i kdy nejsem a potom zase to same ale misto mesicu tydny protoze jsem ziskal vedomosti a bakterialni formy prelecil, dosud hlavni vinik (plisen v krvi v loziscich ze seltickych stavu) nemohu znicit pro rozsahlost a jsem rukojmim. Je tu bezec internista ci rentier co se zajima o zdravy zivotni styl a mohou pomoci empiricky diagnozou z posloupnos ti onemocneni a „dohodit“ citlivou intravenozni lecbu nebo snahu mi pomoci papirove (kontraindikace a profylaxe)s tim co mam protoze jsem c nebezpeci chybneho postupu tech co netusi ze mam slabe srdce a komplikace, snizenou imunitu, nemohu si nechat ani vytehnout mnoho korenu s lozisky ze kterych prave i zarucene endokardity atd. vznikaji, neni cas to vysvetlovat, nebo nekdo kdo treba vymenou (charita dan. zakladu odpis apod. legalne) za podekovani, pratelstvi ze spolecnych zajmu a vdeku, protisluzby zdarma co umim (muj cas na napr. grafiku, html, uprava audia/videa, foceni, e-boky, exe aplikace hry s vasi/tvoji reklamou, vlastni tvorby (jsem nesmely nikdy jsem nic nepublikoval), web graf. doplnky jako qr kod, zahraju na klavesy svoje skladby nebo si s vama zahraju stolni hry (ted mi ale hlava neslouzi), nastaveni a nauceni soucasne audiovideotechniky s androidem atd je pro mne hračkou, pomoc s problemy PC, DTV. Jiz jsem si vyzkousel a jsem schopen vam nastavit, doporucit providera VOIP vcetne uctu zdarma a kodovani proti odposlechu do mobilu i pc. Take mam praxi s databazemi mdb MS Acces napr. pro nejake vyhodnocovani, statistiku, inventar. Mam i analyticke nastroje na vedeckem podkladu k forenzni analytice obrazu ci zvuku (detekce lzi, mikroskopie apod. amatersky ale ucinne). A ackoliv jsem zatim kratky na invazivni latentni chorobu mam uspechy a efektivni cit na alt. lecbu civil. nemocí tedy radou co jeste udelat na vase vlastni riziko. Ovsem bezci krome vas co chcete zhubnout maji naopak nadprumer. Kdo me skutecne pomuze mam povedomi a tipy i pro zdrave co se tyce dlouhovekosti i vykonu. Za diakriticke stridani a chaoticnost slohu se omlouvam. Admine js to odklepnu s radeji to tak po mesici vymaz

Motto: Harmonie, dobro a upřímnost místo Dneška!
Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.