Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Ostatní běžecké pomůcky » nike + ipod -problém s čidlem

nike + ipod -problém s čidlem

Nalezené položky: 6 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

roro-škeble žena 25.08.2009 11:37:02

Ahoj. Koupila jsem si čidlo s přijímačem k Ipodu. A taky boty nike ale nejsou to ty +. Upevnila jsem si kapsičku s čidlem hezky na tkaničky a zkoušela to podle návodu zprovoznit. Jenze Ipod mi pořád píše že žádné čidlo nenašel. A pořád dokola. Chodím po venku jak blbec a stejně to nefunguje tak kde je chyba? Kalibrovala jsem to snad 100krát a stále nic. Když dám na ipodu Nik+ ipod->nastaveni->čidlo->propojit pše mi to že ipod je již propojen s jiným čidlem…Už fakt nevím co s tím prosím poraďte!

avatar

Praha 4 - Modřany

Celkem 1512 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:46:07 (2009)
půlmaraton: 1:47:50 (2009)

drakor muž 26.08.2009 15:49:33

Taková hloupá otázka: je to čidlo zapnuté. Krátkým stisknutím toho tlačítka na bílé straně se zapne a dlouhým (tuším cca 4s) se vypne. Další věc, je to čidlo na noze připevněno tou zakulacenou(bílou) stranou dolů? Pokud to nepomůže tak to vzít celé do obchodu a ať to předvedou.

Motto: „Když se nejvíc chce, tak to nejmíň jde.“ [i]Johann Wolfgang von Goethe[/i]
avatar

roro-škeble žena 27.08.2009 13:33:27

Bylo zaplé a obrácené dobře:-) Ale díky nakonec jsem to vzala do obchodu a zjistilo se že je vadné :-) už mám doma nové a vesele si s nim beham:-)

avatar

Mladá Boleslav

Celkem 200 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:32:10 (2001)
půlmaraton: 1:14:14 (2001)

transplant runner muž 06.10.2009 12:14:58

MÁM TEN SPORTBAND OD NIKE A MYSLIM ŽE TO NEMĚŘÍ VUBEC PŘESNĚ PROTŽE MÁM I FOOD POD OD POLARU A TO JE UPLNĚ JINDE

avatar

Praha

Celkem 2223 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:43:08 (2009)
maraton: 3:52:08 (2009)

štěpán_1981 muž 06.10.2009 13:49:41

Tak já mám se Sportbandem jiné zkušenosti. Koupil jsem ho před 3 týdny přítelkyni, před kalibrací naměřil na 1km 1,06 km. Na nedělním společném výběhu mi Garmin (FR 50, měří na 99% přesně, samozřejmě pokud se běží alespoň přibližně v tempu při kterém byl footpod kalibrovaný) naměřil 12.01 km, přítelkyně Sportband naměřil 11.99 km. To mi přijde jako super výsledek, čekal jsem že se Sportband sekne na těch 12 km minimálně tak o 300+ metrů. Je ale pravda, že hodnota aktuálního tempa oproti Garminu víc kolísá a skáče. Pokud běžím opravdu rovnoměrně, Garmin ukazuje tempo pořád stejné, Sportband i při stejném tempu občas kolísá cca v rozmezí +/- 5–10sec/km. Může to být ale různé kus od kusu.

Přijde mi to asi tak – Sportband je spíš taková sofistikovanější hračka (tomu ostatně odpovídá i cena) pro ty běžce, co chtějí mít o aktuálním běhu základní orientační přehled a nevadí jim, jestli je skutečné tempo o 10sec/km vyšší nebo nižší a jestli ve skutečnosti uběhli 10km nebo 9,5km (i když jak jsem psal výše, přítelkyně Sportband se s Garminem ve vzdálenosti sešel až neuvěřitelně). Takže ideální hlavně pro nějaký obecnější tréninkový plán (např. 3× týdně 8km v tempu okolo 5:45/km na OV, 1× týdně tempový běh okolo 4:40/km atd.).

Vzhledem k jistému kolísání aktuálního tempa nebude Sportband příliš vhodný, aby se podle něj běžel závod na určitý čas (hlavně delší), kdy by kolísání mohlo snadno způsobit přepálení / zbytečně pomalé tempo.

I když to s kvalitami Sportbandu souvisí jen nepřímo, musím zmínit stránky na Nikeplus. Mají to moc hezky udělané, data se automaticky nahrávají do účtu, program sám průběžně analyzuje výkony a podle nich nabízí další výzvy (např. „už jsi uběhl v kuse X km – fajn, dej si cíl X+10km do 2 měsíců“ atd.) a tréninkové plány na ně, atd. Pro začínající běžce to může být dobrá motivace, která může někdy rozhodnout o tom, zda dotyčný u běhání už zůstane, nebo ho po chvíli omrzí.

avatar

Mladá Boleslav

Celkem 200 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:32:10 (2001)
půlmaraton: 1:14:14 (2001)

transplant runner muž 07.10.2009 17:58:03

čus tak to je zajímavý možná se to hodí spíš na silnici terén nic moc přesného třeba jsem vyběhl kopec a tam se to docela sešlo to tempo je to spíš hračka ale je to good a záleží taky u bot v kterých jsem měřil kalibraci u food podu a běhám tak ve 4 botách nike bowerman plus a to jsou VOMERO,PEGASUS TRAIL,LUNAR TRAINER LIVESTRONG,a ELITE a všechny jsou s pluskem a je to takové jiné ty Lunary a VOMERA jsou hodně měkoučké tak je tam tan odraz jinej jak u těch Elite a PEGASUS KTERÉ JSOU TVRDŠÍ A JÁ TO MĚŘIL V TĚCH ELITE KTERÉ JSOU TAKOVÉ POLO ZÁVODNÍ TAK NEVIM ASI TO NAMĚŘIM V TĚCH LUNARECH čusan pěknej běh přeji všem transplant runner KOUDY

Nalezené položky: 6 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.