Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Ostatní běžecké pomůcky » Slýchátka a poutko

Slýchátka a poutko

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Benny muž 19.06.2009 14:39:43

Ahoj, chtěl bych začít běhat a vybavit se s Nike+. Ale nemůžu sehnat nějaký držák k tělo nebo k rukám, aby bylo běhání se sluchátky pohodlné? Jak řešítě vy běhání se sluchátky? Mám v plánu si koupit iPod Nano a existuje na něj nějaký držák který bych mohl koupit tady v česku přes internet? Pokud ano, děkuji za odpověď.

avatar

Celkem 5414 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:48:27 (2008)
půlmaraton: 1:44:14 (2009)
maraton: 4:55:57 (2007)

Jecminek.Maselnik muž 19.06.2009 14:55:44

zkus napsat do google ipod nano pouzdro na ruku… Já používám při běhu HTC touch HD s pouzdrem na ruku pro iphone. Pouzdro na paži je výborná věc, dá se běhat i s pásem s malou kapsičkou. Záleží na Tobě, co Ti sedne.

avatar

Benny muž 19.06.2009 15:01:49

[quote=Jecminek­.Maselnik]zkus napsat do google ipod nano pouzdro na ruku… Já používám při běhu HTC touch HD s pouzdrem na ruku pro iphone. Pouzdro na paži je výborná věc, dá se běhat i s pásem s malou kapsičkou. Záleží na Tobě, co Ti sedne.[/quote] A jak řešíš sluchátka? To ti musí úplně plandat jak běžíš i když to máš na paži nebo na paži neob na bicepsu. Nebo to řešíš tak že máš dané kábly pod dresem? Ty kábly musí škrabat.

avatar

vrony žena 23.06.2009 21:51:32

Kably spis lechtaj, ale jde o zvyk. Doporucuju zakoupit sluchatka s pidi kolickem (na uchyceni na okraji dresu) nebo jej vypreparovat ze starsiho headsetu. Idealne pak sluchatka bezdratova :-)

Motto: Everything is possible if you really want it.
Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.