Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Ostatní běžecké pomůcky » Běh s modulární vestou

Běh s modulární vestou

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

ParanoidPanda muž 25.05.2015 19:41:26

Zdravím všechny uživatele fóra,

(Prvně bych se chtěl omluvit, zdali zařazují téma do špatné kategorie a pokud ano, rád bych poprosil adminy o přesunutí) rád bych se zeptal, jak negativní dopad na zdraví kloubů a celého těla může mít běh s „taktickou modulární vestou“? Ptám se, jelikož se začíná oteplovat a kalhoty jsem vyměnil za kraťase, tudíž nemám kam uložit svůj smartphone (Jedná se o velký Runbo Q5-S) a ostatní drobnosti, které jsem sebou v zimě nosíval. Vyzkoušel jsem běh v modulární vestě, kam jsem jednoduše připnul pouzdro s telefonem, za popruhy zavěsil brýle, do kapsiček dal zbytek a bez problémů jsem šel. Změnu ve výkonu jsem pociťoval minimální, šlo jen o správné utáhnutí šněrování, ani jsem po několika bězích nepociťoval žádné bolesti. Jednou (Bez vesty) jsem však byl zastaven známým (Podle všeho bývalý profesionální voják), který mi sdělil, že s vestou běhat nemám, jelikož přidaná zátěž nijak nenapomáhá tréninku a ničí to klouby. Z určitých důvodů, které tu nebudu rozebírat, jsem s ním toto téme nijak neprobíral, přesto bych se chtěl zeptat, zdali má pravdu a opravdu by to škodilo kloubům? Vesta i s věcmi nemůže vážit přes tři kilogramy a běhávám tři až čtyřikrát týdně (Poslední dobou nemám kvůli zaměstnání moc času) pěti kilometrový úsek. Těžko říct, zdali si myslel, že se jedná o dvaceti kilovou zátěžovou vestu nebo opravdu poznal vestu modulární.

avatar

Sloviensko

rudo muž 25.05.2015 20:33:08

uz sme to tu debatili veklakrat

rozhodne beh so zatazou je ucinny treninkovy prostriedok len treba vediet kedy ho zaradit ako a koli comu

OH zlata placka na 400m prekazok bola vyrobena behanim v zatazovej veste

Aki Bua – Uganda

klby sa poskodzuju zlou technikou a zlymi botami

ked moze behat 90–100 kg aby schudol

preco by nemohol behat 60kg chlap so 7kg vestou aby zosilnel ?

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

ParanoidPanda muž 30.05.2015 19:27:51

Děkuji, takovou odpověď jsem si přál slyšet.

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.