Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Vybavení na triatlon » Vhodný neopren pro začátečníka s ambicemi

Vhodný neopren pro začátečníka s ambicemi

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Maskic muž 01.02.2015 21:33:58

Zdraví všechny

Minulý rok jsem si zkusil absolvovat první triatlon, a ačkoliv se sportu věnuji od malička, triatlon ve mě vzbudil pocit, že je to právě to co potřebuji. Je to vytrvalostní sport, ale také mi vyhovuje, že se nedá zaměřit na jednu konkrétní činnost. Začal jsem se teda připravovat na další triatlony.

Teď k mému dotazu. Blíží se moje velké kulaté narozeniný a rodina přišla s tím, že by mi mohli pořídit něco právě na ten triatlon. Napadl mě tedy neoprén. Myslím, že bych ho použil i při samotném tréninku. Chtěl bych chodit co nejdříve palvat na blízkou Jabloneckou přehradu. Bohužel nemám žádneho kamaráda triatleta, který by mi poradil, obracím se tedy sem. Potřeboval bych všechnyr ady kolem neopénů, počínaje jako ho vybrat a kde ho vybrat (byl bych rád i za konrétní obchod), konče tím jak ho správně používat a na co si dát pozor.

Děkuji za odpovědi předem Maskic

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.