Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Ostatní běžecké pomůcky » Pro příznivce běhu s hudbou...

Pro příznivce běhu s hudbou...

Nalezené položky: 40 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
avatar

Celkem 723 km
Minulý měsíc 0 km

RADU muž 03.08.2007 15:57:22

Jaký MP3 přehrávač a sluchátka používáte.Při běhu ho máte v kapse,ledvince nebo jinde na těle.Jaké skladby posloucháte pomalé nebo spíše rychlé,poslední hity nebo staré vykopávky…

avatar

Brno/Havířov

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:27 (2010)
půlmaraton: 1:26:57 (2010)
maraton: 3:14:26 (2007)

forest muž 03.08.2007 16:03:17

Já bych ještě rozšířil dotaz: jak máte upevněný mp3 přehrávač během běhu? V kapse? Na šňůrce kolem krku? Nebo v pouzdře na paži?

Sám zatím neběhám s playerem, takže by mě to zajímalo, jak si to vyřešit.

Motto: Vítěz by se v cíli neměl tak radovat, protože vlastně zvítězil nad slabšími.
avatar

Celkem 723 km
Minulý měsíc 0 km

RADU muž 03.08.2007 16:34:49

Zatím než si pořídím vlastní MP3 používám EMGETON E5 CULT,který jsem koupil dceři.Klasické špunty mě s uší při běhu vypadávaly a tlačily v uchu tak jsem koupil špunty se silikonovými adaptéry.Mají tři velikosti používám ten nejmenší nic netlačí ani nepadá.Sluchátka jsou v kombinaci se šňůrkou na krk na kterou se přivazuje i mp3 což není pro běh zrovna moc praktické proto mám přehrávač při běhu v ledvince na břiše.Jediné mínus je kratší kabel sluchátek…naopak plus je kombinace špuntů se šňůrkou na krk-nedochází při nechtěném zatažení za kabel k vypadnutí sluchátek s uší.

avatar

Litoměřice, Brno

Celkem 823 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:42:00 (2007)
maraton: 4:30:00 (2007)

beny6 muž 03.08.2007 16:37:33

ahoj, ja mam uz nejakej ten mesic iPod Nano Black. Kdyz bezim sam tak si ho vemu. Koupil sem si k nemu toto pouzdro http://www.bluehandsfree.com/…prene%20Case, ktere oproti pouzdru od Applu iPod trosku chrani, lip drzi samotny prehravac a hlavne je vyrazne levnejsi. Pouzdro lze pripasat i bez pasu, ma takovou klipsnu, ale beham s tim popruhem na ruce, nad loktem. Nejradsi pri behu posloucham muziku z 80 let. Pokud je nejakej velkej kopec a ja navrchu nemuzu tak si dam nejakou tu od Queenu a hned se bezi lip. Jinak vetsinou mam nejaky mix (nastaveno mam shuffle – nahodne prehravani).

Motto: ツ
avatar

Lomnice nad Popelkou

Celkem 14657 km
Minulý měsíc 0 km

Dooma muž 03.08.2007 19:06:39

Já mám klasické sluchátka do uší, ale uznávám, že nejsou nic moc a občas vypadávají. Neuvažuji ale o koupi jiných, jelikož moc často s MP3 neběhám. Když už ano, tak mám MP3 přehrávač upnut nad loktem pomocí popruhu, který jsem dostal k přehrávači. Je to velice šikovné a pohodlné..ani o něm nevím při běhu. Poslouchám převážně Heavy Metal jako Ill Nino, Soulfly, Korn při pomalých klusech občas pomalejší muziku jako Post-it či Bow Wave.

Motto: V každém závodě přijde chvíle, kdy se závodník setká se skutečným soupeřem a překvapeně zjistí, že je to on sám. http://www.atletika-behy.cz
avatar

Štěpánovice

Celkem 11490 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:46:13 (2011)
půlmaraton: 1:39:49 (2010)
maraton: 3:43:18 (2007)

VanaXXL muž 04.08.2007 05:42:05

Já mám Ipod šufle. Připínám si ho na trencle. Sluchátka jsem vyměnil, originály mně padaly z uší. Zjistil jsem, že aby sluchátka nepadaly, je důležité kudy vedu kabel. Optimum je zepředu pod tričkem. Při běhu poslouchám různé kapely. Dobře se mně běhá s metalem, punkem a skáčkem. Favoriti – Blikající miminko, Metallica, Zona A, RATM, Polemic, Skunk Anansie.

Motto: Life is too short to remove USB safely
avatar

Doudleby nad Orlicí

Celkem 17409 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:44:00 (2007)
půlmaraton: 1:47:00 (2014)
maraton: 3:44:21 (2009)

Mira.B. muž 04.08.2007 09:58:32

Já ještě běhám s klasickým walkmanem na kazety. Nosím ho zaháknutý za gumu kalhot. Problém bývá při delších bězích, kdy od té spony mám odřený bok. Jinak co se stylu týče, nemám žádný vyhraněný. Poslední dobou poslouchám hodně hudbu jihoamerických indiánů a hudbu islandských lidových interpretů inspirovanou islandskými ságami. Hodně záleží na ročním období. V zimě mám rád melancholickou hudbu, která ladí s okolní přírodou. Na začátku léta, kdy je zeleň v přírodě ještě mladá a bohatá ( všimli jste si někdy, kolik odstínů má v přírodě v květnu zelená?) výše zmíněnou indiánskou hudbu. Islandskou hudbu poslouchám teď proto, že ji mám čerstvě přivezenou z dovolené, jinak to vidím spíše na podzim a zimu. Loni na sklonku léta jsem v krabici ve sklepě vyhrabal kazety s metalem, které jsem poslouchal, když mi bylo 16 let. No a v období před Vánoci loňského roku vítězili Psí vojáci Filipa Topola a skladby Stinka a Žiletky. V tomto já jsem zkrátka takový estetik. :D :D

avatar

Celkem 125 km
Minulý měsíc 0 km

vitor muž 04.08.2007 21:25:27

Občas běhávám s mp3,dřív sem ji míval normálně v kapse,ale hodně mně padaly sluchátka,tak sem to vyřešil tak,že si ji přilepím izolepou na bicák a nic mi nepadá.Nejraděj poslouchám při běhání Guns´N Roses.

avatar

Celkem 441 km
Minulý měsíc 0 km

kyro muž 05.08.2007 12:16:56

MP 3 nosim v puzdierku na ruke. Skusal som aj uchytenie okolo pasa (samostatene), alebo v ladvinke, ale najpohodlnejsie nosenie je na ruke. Asi mesiac som vyuzival mobil pri behu ako MP 3 alebo radio. Bolo to v pohode, ale mobil (Nokia) nema pripojovaci konektor stavany na takuto zataz – otrasy. Asi po 3 tyzdnoch sa zacala zvysovat frekvencia vypadkov spojenia medzi sluchatkami a mobilom. Tak som sa vratil k MP 3.

avatar

Liberec

Celkem 8099 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:55 (2013)
půlmaraton: 1:23:55 (2013)
maraton: 3:00:46 (2013)

Advid muž 06.08.2007 06:44:30

Mám malého iRivera a nosím ho v kapsičce trenek nebo elasťáků. Sluchátka mám pecky, takže je dobrý se ten kabel dát za gumu od trenek, aby to za něj pak netahalo (u trenek je kapsička vzadu, tak vedu kablík bokem a pak za gumou do uší :) ) Poslouchám všelicos. Podel zamýšleného tempa a nálady. Ale už jsem zjistil, že není dobrý brát si hudbu na úseky, protože si pak člověk při pauzách tak neodpočine.

Motto: „Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
avatar

Celkem 3511 km
Minulý měsíc 0 km
maraton: 3:53:38 (2012)

tereza žena 06.08.2007 08:32:27

taky beham s iriverem a mam ho uvazany na raminku tricka a sluchatka co se obmotaji kolem usi a nehnou se. A skladby? Jakoukoliv duc-duc-arnu co mi deti doporuci.

avatar

Praha

Celkem 315 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:48:10 (2007)
půlmaraton: 1:46:10 (2007)
maraton: 4:32:11 (2007)

tvx muž 21.08.2007 15:45:10

starej iRiver snad iFP790, bud je v bocni kapse trenek nebo vepredu v kapsiccce na klice. pecky mi obcas padaj tak to jistivam satkem.

avatar

Praha 4

Celkem 25236 km
Minulý měsíc 155 km
10 km: 0:57:31 (2014)
půlmaraton: 2:11:15 (2013)
maraton: 4:44:49 (2013)

hanice žena 24.08.2007 13:52:55

kapsicka na zadku kalhot, bez satku mi sluchatka v usich absolutne nedrzi- zkusila jsem nekolikery- mam naky pitomy usi ci co, a jak nekdo vyse psal, taky je nutny zaexperimentovat kudy vest kabel, ale myslim ze v tvem pripade neni nutne zminovat, ze pod trickem a behaci podprsenkou mi drzi nejlip! a opet jak kdosi dalsi rekl, posloucham to, co mi tam me deti strci- momentalne me vzpruzuji nejvic tri sestry, peshata, landa

Motto: Over and over again.
avatar

L4M4 muž 26.08.2007 16:09:55

mě by zajímaly sluchátka, ještě jsem venku s mp3 neběhal a zajímalo by mě jestli se to dá s nejakými kvalitnějšími, které výrazně potlačují ruchy z okolí, nevím jak by se mi potom běhalo

avatar

L4M4 muž 26.08.2007 16:17:35

teď jsem měl na mysli třeba

Koss Spark Plug

avatar

Praha Zbraslav

Celkem 532 km
Minulý měsíc 0 km
maraton: 4:58:05 (2008)

kozich2 žena 02.05.2008 17:53:57

já používám Apacer, jsem s ním spokojená, nosím ho v podprsence, lae sluchátka mi pořád padají- mám pecky a bud musím mít zimní čepici nebo šátek. Poslouchám Čechomory, Landu, Divokej Bill, aerosmith, Deep Purple…

avatar

Blšany

Celkem 183 km
Minulý měsíc 0 km

maja19 muž 07.06.2008 06:59:48

Já používám MP3 přehrávač Teac MP222 a sluchátka Koss Porta Pro. Jsou super. Před 3 dny jsem koupil www.sluchatka.net/…iser-cx-300/ . Hrajou pěkně, nepadají a jsou strašně lehoučké. Vběhu zatím ale nevyzkoušeno, jen na kole. Já poslouchám muzikály. Zbláznil jsem se do nich stejně jako do běnu. :-)

avatar

Kopřivnice

Celkem 1765 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:42:45 (2009)
půlmaraton: 1:43:50 (2009)

Darebak muž 13.07.2008 23:51:09

Objevil jsem tohoto mazlíka a uvažuju o něm, nemáte s ním někdo zkušenost? Apacer Audio Steno AU 120: http://emea.apacer.com/…no_AU120.htm Rozměry 3×4,5 cm a váha jen 12g (včetně zabudované Li-Po baterie). Na běhání ideální, ne? :)

Motto: Videli jste ho jasne? Prohledli jste si jeho tvar? Zahledli jste ho v pruvodu? Nerekl bych. Mohl jsem byt kymkoli..
avatar

Ostrava

filo01 muž 14.07.2008 09:51:02

[quote=Darebak]Ob­jevil jsem tohoto mazlíka a uvažuju o něm, nemáte s ním někdo zkušenost? Apacer Audio Steno AU 120: http://emea.apacer.com/…no_AU120.htm Rozměry 3×4,5 cm a váha jen 12g (včetně zabudované Li-Po baterie). Na běhání ideální, ne? :)[/quote] Tak jsem to omrknul a tohle by mě spolehlivě odradilo: [i]Battery life Maximum of 3 hours music playback time*[/i] A to nemluvím o tom, že v reálu ta hodnota bude tak o třetinu nižší.

Motto: rekreační běžec a cyklista
avatar

Kopřivnice

Celkem 1765 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:42:45 (2009)
půlmaraton: 1:43:50 (2009)

Darebak muž 14.07.2008 10:42:08

[quote=filo01]Tak jsem to omrknul a tohle by mě spolehlivě odradilo: [i]Battery life Maximum of 3 hours music playback time*[/i] A to nemluvím o tom, že v reálu ta hodnota bude tak o třetinu nižší.[/quote] To jsem samozrejme videl, doba vydrze cca. 3 hodiny. Kdyz ale vezmu v uvahu, ze bych si to obcas vzal jen na kondicni behy, ktere se momentalne pohybuji mezi 45–60 minutami, tak je to naprosto dostacujici. Na jine aktivity bych to moc nepouzival, stejne vetsinou dele nez 2 hodiny se sluchatkama nevydrzim poslouchat… Nekdo snad pri behu posloucha hudbu treba 6 nebo 12 hodin v kuse? ;)

Motto: Videli jste ho jasne? Prohledli jste si jeho tvar? Zahledli jste ho v pruvodu? Nerekl bych. Mohl jsem byt kymkoli..
avatar

Ostrava

filo01 muž 14.07.2008 12:04:22

[quote=Darebak]To jsem samozrejme videl, doba vydrze cca. 3 hodiny. Kdyz ale vezmu v uvahu, ze bych si to obcas vzal jen na kondicni behy, ktere se momentalne pohybuji mezi 45–60 minutami, tak je to naprosto dostacujici. Na jine aktivity bych to moc nepouzival, stejne vetsinou dele nez 2 hodiny se sluchatkama nevydrzim poslouchat… Nekdo snad pri behu posloucha hudbu treba 6 nebo 12 hodin v kuse? ;)[/quote] Jasně, mi šlo o to, že si MUSÍM téměř před každým během pamatovat, jestli jsem dobil baterky nebo nedobil. Tohle by mě štvalo. Je to jako cpát obden mobil do nabíječky. Taky to jde, ale po čase to prudí.

Motto: rekreační běžec a cyklista
avatar

Kopřivnice

Celkem 1765 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:42:45 (2009)
půlmaraton: 1:43:50 (2009)

Darebak muž 14.07.2008 12:13:02

[quote=filo01]Jas­ně, mi šlo o to, že si MUSÍM téměř před každým během pamatovat, jestli jsem dobil baterky nebo nedobil. Tohle by mě štvalo. Je to jako cpát obden mobil do nabíječky. Taky to jde, ale po čase to prudí.[/quote] To chapu, trosku minus to je. Nicmene to ma zabudovanou Li-Po baterii, ktera se dobiji z USB portu. A jelikoz ta kapacita je mala, predpokladam, ze vic nez pul hodinky/hodinku se to nabijet nebude (zadny display to nema, nic, co by zbytecne zralo baterku). To je tak akorat doba, nez si nachystam veci a absolvuju svou strecinkovou sestavu…

Motto: Videli jste ho jasne? Prohledli jste si jeho tvar? Zahledli jste ho v pruvodu? Nerekl bych. Mohl jsem byt kymkoli..
avatar

Ostrava

filo01 muž 14.07.2008 13:45:14

[quote=Darebak]To chapu, trosku minus to je. Nicmene to ma zabudovanou Li-Po baterii, ktera se dobiji z USB portu. A jelikoz ta kapacita je mala, predpokladam, ze vic nez pul hodinky/hodinku se to nabijet nebude (zadny display to nema, nic, co by zbytecne zralo baterku). To je tak akorat doba, nez si nachystam veci a absolvuju svou strecinkovou sestavu…[/quote] Ale pořád tady je ta nutnost na to myslet, minimálně mít před každým během zapnutý komp. Pokud si to pořídíš, dej pak vědět, jak to chodí v praxi. PS: Nepřemlouvám, jen rýpu ;)

Motto: rekreační běžec a cyklista
avatar

Kopřivnice

Celkem 1765 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:42:45 (2009)
půlmaraton: 1:43:50 (2009)

Darebak muž 14.07.2008 14:01:03

[quote=filo01]Ale pořád tady je ta nutnost na to myslet, minimálně mít před každým během zapnutý komp. Pokud si to pořídíš, dej pak vědět, jak to chodí v praxi. PS: Nepřemlouvám, jen rýpu ;)[/quote] Mozna sis trosku rypnul, nicmene diskuse je stale konstruktivni :) Ted me tak napadlo – kdyz si nekdo koupi pristroj, ktery vydrzi treba 10 hodin (priklad), tak na to v podstate musi myslet uplne stejne, protoze si zas nebude pamatovat, kdy to naposledy nabijel a jestli mu to na ten dany beh vydrzi, no ne? :)

Kompl mam stejne vzdycky zapnuty, protoze si poustim hudbu na rozcvicovani, abych se trosku nabudil a namotivoval, takze to vubec neva. Me hlavne zaujaly ty mini rozmery a hmotnost. Na webu jsem videl cenu kolem 400 Kc, coz je pro obcasne pouziti pri behu super. Treba jsme inspirovali nekoho dalsiho, pokud to sezenu, tak do toho jdu! ;)

Motto: Videli jste ho jasne? Prohledli jste si jeho tvar? Zahledli jste ho v pruvodu? Nerekl bych. Mohl jsem byt kymkoli..
avatar

Ostrava

filo01 muž 14.07.2008 15:13:12

Rozměry a váha jsou výborné, to zas jo. Uvidíš sám, 400,– zas není taková položka, kvůli které bys pak nemohl spát, kdyby to neklaplo. Tož přeju šťastnou ruku ;)

Motto: rekreační běžec a cyklista
avatar

Kopřivnice

Celkem 1765 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:42:45 (2009)
půlmaraton: 1:43:50 (2009)

Darebak muž 17.07.2008 21:40:34

Apacer Audio Steno AU 120 – prvni dojmy:

  • je to roztomily maly prcek, uzasny :) Bez problemu se vejde do krabicky od sirek! a o nejake hmotnosti se ani neda mluvit, ta je zanedbatelna
  • kvalita hudby je ok, tady hodne zalezi na sluchatkach. Original prilozene jsem zavrhl hned, to jsou nejobycejnejsi pecky, co mohli pribalit. Coz nevadi, s tim jsem pocital, mam svoje pecky od Sony, ktere maji hodne slusne basy
  • ovladani jednoduche, jednodussi uz to opravdu neslo – pri behu s tim bude velmi snadna manipulace, pokud bude potreba
  • ted uz jen zbyva s tim vyrazit do terenu a vyzkouset pri behu!

Takze asi tak, nechci psat zadnou recenzi – tu si muze kazdy najit sam.

Motto: Videli jste ho jasne? Prohledli jste si jeho tvar? Zahledli jste ho v pruvodu? Nerekl bych. Mohl jsem byt kymkoli..
avatar

Volduchy

10 km: 1:12:48 (2006)

snehulak05 muž 17.07.2008 22:09:07

Já jsem si koupil Nokii N95 8gb. sluchátka jsem měl špunty ty byly nejlepší ale štvalo mi že jsem neslyšel auta který mi předjížděli tak jsem se vždycky lekl. S Hudbou si nedělám starosti nahraju tam všechno co se mi líbí a uspořádám do složek a pak jenom pouštím určité výběry podle toho jaký trénink zvolím..: sprinty… nejlepší je Sandstorm..ale to už je na vkusu.. Mobil mám v ruce a uplně mi to vyhovuje..

Motto: No jo neuděláš nic.. Je to tvůj boj..
avatar

JiJe muž 17.07.2008 22:38:56

Mám 4Gb Samsung koupený v akci za 1.200, kde mám náhrány ze svých spin lekcí všechny rovinky v sedle, runningy a jumpy, volím náhodný výběr a nemá to chybu :-). Hrát vydrží 22 hodin (což asi nikdy nedám) je lehký a mám ho v neoprenovém „prezervativu“ uštitém tchýní.Auta slyším – nehraji na max. Bez hudby dnes již nevyběhnu, ale závody běhám „bez“.

avatar

Třebíč

Celkem 90 km
Minulý měsíc 0 km

Raisen žena 18.07.2008 16:10:05

Tak mp3 mám v kapse a sluchátka mám ty větší, co se dají „připevnit“ za uši :) A poslouchám všechno možný z rocku.

Motto: Neříkej, že to nejde. Řekni rovnou, že se ti nechce.
avatar

Liberec

Celkem 2180 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:54:32 (2009)
půlmaraton: 1:55:58 (2009)
maraton: 4:15:31 (2009)

megatraged žena 22.07.2008 08:39:07

Já mám SanDisk.Je maličkej a má klipsnu na uchycení,takže přicvaknu na gumu od kalhot.Sluchátka mám ty s těma šprdlíkama za uši,jsou jediný který mi držej a netlačej.Nemám ráda, když se slyšim jak funim, dřív jsem poslouchala radio z mobilu, ale ten byl přeci jen objemnější a nebylo ho kam nacpat,když začlo být teplo.

Nalezené položky: 40 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.